Wyszukiwałeś:

kolor X

nadwozia X

. Znaleziono 1348 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kolor nadwozia

Spróbuj też wyszukać: kolor lakieru canter kolo zamachowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1348 wszystkich):

Wystrzałowe kolory w Ibizie

Seat wprowadził właśnie do sprzedaży wzbogacony model Ibizy SC w nowejwersji Color Edition z nowymi pakietami stylizacyjnymi, podkreślającymisportowy charakter wnętrza i nadwozia pojazdu.

 

Megane w ładnych kolorach

W salonach sprzedaży Renault pojawiła się specjalna wersja modelu MeganeCoupe - Color Edition, która zachęcać będzie klientów nowymikolorami oraz dodatkowymi elementami wyposażenia.

 

Jak wybiera się kolory w Jaguarze?

W marce Jaguar funkcjonuje Departament Kolorów i Materiałów,odpowiedzialny za planowanie i analizowanie trendów kolorystycznych naświecie z kilkuletnim wyprzedzeniem. Członkowie grupy szukają inspiracji wświecie mody, architektury, sztuki oraz stylu, aby stworzyć nowe kolorylakierów i materiałów.

 

Białe i czarne dominują na światowych drogach

Odpowiednia marka i model, stan techniczny, poziom wyposażenia to te elementy,które mogą wydatnie przyczynić się do zwiększenia szans odsprzedażynaszego samochodu. Okazuje się, że równie ważnym czynnikiem jest kolornadwozia naszego auta. Warto dlatego, przy zakupie, stawiać na najbardziejpopularne kolory aut.

 

W łatwy sposób zmienisz kolor felg

Tuning, to dziedzina w motoryzacji, która nie ma żadnych granic, może poza tymi związanymi z dobrym smakiem i gustem. Maniacy tuningu w swoich samochodach zmieniają wszystko również felgi i ich kolor. Niemiecka firma Foliatec stworzyła coś co sprawi, że zmiana koloru felg będzie jeszcze łatwiejsza i tańsza.

 

Białe, czarne i srebrne najbardziej trendy

Kolor auta to dla wielu kupujących sprawa drugorzędna. Jednak, czy słusznie?Wybór odpowiedniego koloru może bowiem sprawić, że przypóźniejszej odsprzedaży naszego samochodu będzie nam łatwiejznaleźć nabywcę. Gdyby polegać tylko na zeszłorocznych gustachkierowców, to warto byłoby postawić na białe, czarne lubb srebrneauta.

 

Alfa Romeo przedstawia specjalną serię Giulietty

Włoski producent samochodów należący do koncernu Fiata zaprezentowałlimitowaną edycję swojego kompaktowego modelu. Giulietta Collezione będziedostępna z trzema kolorami nadwozia.

 

Autofolie - o tym powinieneś wiedzieć

Chcesz aby twój samochód wyróżniał się na drodze? Jednymz zabiegów jest zmiana koloru auta. Kiedyś wiązało się to z pokryciemwybranych części lakierem. Dziś, za pomocą specjalnych folii, można tozrobić szybciej i znacznie taniej. Wystarczy pamiętać o kilku istotnychwskazówkach.

 

Lexus wybrał nazwę dla nowego koloru

Jakiś czas temu Lexus na swoim oficjalnej stronie na portalu Facebookogłosił konkurs na nazwę nowego koloru. Odcień ten jest dedykowany donowego sportowego modelu RC F. Japończycy znaleźli już zwycięzcę.

 

Biały najczęściej wybieranym kolorem w 2014

Końcówka roku dostarcza nam zwykle różnorakich podsumowań,statystyk i analiz. Jedna z nich pokazuje, że najczęściej wybieranym kolorem nadwozia w nowych autach był odcień biały. Oczywiście mówimy o samochodach zakupionych w 2014 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kolor nadwozia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017