Wyszukiwałeś:

komenda X

glowna X

policji X

. Znaleziono 87 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: komenda glowna policji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 87 wszystkich):

Sposoby poprawy bezpieczeństwa na drogach

Na zlecenie Komendy Głównej Policji CBOS zapytał Polaków o sposoby poprawybezpieczeństwa na polskich drogach. 84 proc. badanych jako najskuteczniejszywskazało kontrolę trzeźwości. Niewiele mniej (72 proc.) ankietowanychwybrało budowę nowych dróg.

 

Nowe radary na drogach

Na polskie drogi trafiło właśnie 67 egzemplarzy nowych fotoradarów. Zostanąone zamontowane na najniebezpieczniejszych odcinkach dróg oraz w miejscach,gdzie najczęściej dochodzi do łamania przepisów.

 

Terenówki i pick-upy dla podkarpackiej Policji

Podkparpacka Policja modernizuje swój transport. Dziś"służbę" na rzecz bezpieczeństwa ludzi i ich mienia zaczyna 31nowych samochodów. Terenowe Nissany, pick-upy Mitsubishi iosobówki Opla są pierwszymi radiowozami podkarpackiej Policji w nowych,srebrno-niebieskich barwach.

 

Przewoził o 27 pasażerów za dużo

Ostatni wypadek, w którym śmierć poniosło aż 18 osób,wyczulił policję na warunki przewożenia pasażerów. Częściejkontrolowane i sprawdzane pod tym kątem są wszelkiego rodzaju busy orazautobusy.

 

Nowy sprzęt w Policji

Do jednostek Policji w całym kraju trafi niebawem 64 APRD, czyliAmbulansów Pogotowia Ruchu Drogowego - jest to działanie finansowane zfunduszów państwowych oraz Unii Europejskiej.

 

Inwestycje w Policji

Polska Policja nie może narzekać na braki w swoim budżecie i skąpstwopaństwa - w tym roku zakupiła m. in. 879 nowych samochodów i 368motocykli.

 

Rozbite grupy kradnące Toyoty i części do BMW

W ostatnich dniach polska policja rozbiła dwie grupy złodziei samochodowych.Pierwsza z nich, o zasięgu międzynarodowym, specjalizowała się wewłamaniach do BMW, zaś druga ma na swoim koncie kilkanaście skradzionych autmarki Toyota.

 

Uważaj na "Prędkość"

Prędkość to według wielu główna przyczyna wypadków. Ta dziśbędzie bardziej kontrolowana przez naszą Policję. W Polsce rozpoczyna sięakcja "Prędkość".

 

Te auta najczęściej kradli w 2013 roku

Można wymienić wiele powodów, dla których warto kupować autadanej marki czy wręcz konkretny model. I na odwrót. Znajdzie się sporoargumentów, by od niektórych samochodów trzymać się jaknajdalej. Do tej drugiej grupy z pewnością możemy zaliczyć statystykipolicyjne dotyczące najczęściej kradzionych samochodów. Zobacz zatem,czy również Twój model jest w gronie podwyższonego ryzyka.

 

Policja dostanie 1600 nowych pojazdów

Jeszcze w tym roku polska policja wzbogaci się o nowe radiowozy. Będzie ich wsumie 1600, a łączny koszt ich zakupu wyniesie nieco ponad 100 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "komenda glowna policji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017