Wyszukiwałeś:

komenda X

glowna X

policji X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: komenda glowna policji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Nowe radary na drogach

Na polskie drogi trafiło właśnie 67 egzemplarzy nowych fotoradarów. Zostanąone zamontowane na najniebezpieczniejszych odcinkach dróg oraz w miejscach,gdzie najczęściej dochodzi do łamania przepisów.

 

Terenówki i pick-upy dla podkarpackiej Policji

Podkparpacka Policja modernizuje swój transport. Dziś"służbę" na rzecz bezpieczeństwa ludzi i ich mienia zaczyna 31nowych samochodów. Terenowe Nissany, pick-upy Mitsubishi iosobówki Opla są pierwszymi radiowozami podkarpackiej Policji w nowych,srebrno-niebieskich barwach.

 

Pościg za nieodpowiedzialną matką

Po blisko 70-kilometrowym pościgu policjanci zatrzymali 24-letnią mieszkankęgm. Żółkiewka kierującą Poloneza, która nie zatrzymała siędo kontroli i uciekała przed radiowozem z prędkością nawet 150 km/h. Kobietanie miała prawa jazdy i obawiała się związanych z tym konsekwencji. Ponadtoprowadziła „szaleńczą” jazdę mając za pasażera swoje 3-letniedziecko.

 

Wjechał samochodem na schody

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zatrzymali nietrzeźwegokierowcę, który nie miał prawa jazdy. W trakcie kontroli okazało się,że pasażer był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Świnoujściu.

 

Pijani i zabici w święta

382 wypadki, 35 ofiar śmiertelnych oraz prawie 2 tys. zatrzymanychnietrzeźwych kierowców - to bilans minionych Świąt Wielkiej Nocy nadrogach naszego kraju.

 

Policja w nowych szatach

Nie zdziw się, jeśli zostaniesz zatrzymany do kontroli drogowej przezcałkowicie odmiennie ubranych przedstawicieli drogówki. Jużwkrótce tak będą umundurowani policjanci w całym kraju.

 

Za dużo, za mało

Jedna śmierć to tragedia, milion to statystyka - miał ponoć powiedziećStalin. Mimo że to brutalne i cyniczne słowa, nadal odpowiadają prawdzie.Tragiczny wypadek samolotu, w którym ginie dwieście osób togłówny news niemal wszystkich mediów na świecie.Ciężarówka demolująca czyjś dom zainteresuje krajowych dziennikarzy– szczególnie, jeśli kierowca jechał przeładowanym lubniesprawnym samochodem. Parę tysięcy osób, które tracą życie wwypadkach samochodów osobowych, to już temat prawie wyłącznie dlaanalityków.

 

Bezpieczniej na drogach!

Jak pokazują statystyki Komendy Głównej Policji pierwszepółrocze 2009 r. na polskich drogach było znacznie bezpieczniejsze niżprzed rokiem. O 14,1 proc. spadła liczba wypadków drogowych, aż o 21,8proc. liczba zabitych, a o 13,2 proc. rannych.

 

W Polsce kradną coraz mniej

W ciągu ostatnich 10 lat liczba skradzionych w Polsce samochodów spadłaczterokrotnie. Z roku na rok liczba kradzieży aut jest coraz mniejsza, atendencja ta nadal się utrzymuje. W porównaniu do innych krajówUnii Europejskiej, zagrożenie kradzieżami pojazdów w Polsce należy donajmniejszych w Europie.

 

Instruktorzy brali łapówki

Byli instruktorami nauki jazdy. Od kursantów przyjmowali łapówkiw zamian za obietnicę ułatwienia zdania egzaminu praktycznego na prawo jazdy.Sprawa wyszła na jaw i mężczyzn zatrzymali policjanci z KSP. W tej sprawiezatrzymano już kilkadziesiąt osób. Sprawa jest rozwojowa. Śledczyplanują kolejne zatrzymania.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "komenda glowna policji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017