Wyszukiwałeś:

komenda X

stoleczna X

policji X

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: komenda stoleczna policji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Jeden pijany w 'Trzeźwy poranek'

Są już pierwsze wyniki akcji prowadzonej przez Komendę Stołeczną Policjipod nazwą 'Trzeźwy poranek'. Polega ona na zmasowanych kontrolach trzeźwościw dniach zwiększonego ryzyka. Wczorajszego dnia skontrolowano 128 kierującychspośród których tylko jeden jechał na 'podwójnym gazie'.

 

Nowe samochody dla policji

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o wygranym przez Kię przetargu na dostawędla polskiej policji ponad 2.500 egzemplarzy modelu cee'd. Jak się okazuje, tonie jedyne zakupy, jeśli chodzi o auta, jakie w tym i przyszłym roku dokonapolicja w naszym kraju.

 

Samochody-pułapki na parkingach

W związku ze wzrostem aktywności grup przestępczych zajmujących siękradzieżami samochodów i włamaniami do pojazdów, policjanci ześródmiejskiej komendy zorganizowali działania wymierzone w złodziei. Wwytypowanych miejscach ustawiano samochody pułapki, które specjalnieprzygotowane i wyposażone czekają na przestępców.

 

DAF LF: mobilne centrum dowodzenia dla Stołecznej Policji

Stołeczna Policja wzbogaciła się o dwa mobilne posterunki na podwoziach markiDAF serii LF. Samochody zakupiło miasto a Komendantowi GłównemuPolicji Warszawskiej kluczyki wręczyła Prezydent stolicy HannaGronkiewicz-Waltz.

 

Inwestycje w Policji

Polska Policja nie może narzekać na braki w swoim budżecie i skąpstwopaństwa - w tym roku zakupiła m. in. 879 nowych samochodów i 368motocykli.

 

Warszawska policja w Alfach Romeo

Stołeczna policja otrzymała 12 nowych radiowozów, które trafiądo wszystkich komend powiatowych, a 3 egzemplarze do wydziału ruchu drogowego.Alfy Romeo 159 wyposażone zostały w niezbędny sprzęt, pomocny w ściganiupiratów drogowych na najniebezpieczniejszych drogach o dużym natężeniuruchu.

 

Warszawska policja jeździ hybrydą

Polski oddział Toyoty udostępnił Komendzie Stołecznej Policji unikalnyegzemplarz modelu Prius Plug In do patrolowania ulic Starego Miasta w Warszawie.Funkcjonariusze będą wykorzystywać hybrydową Toyotę do 10 maja. Jest toobecnie jedyny tego typu samochód w Polsce.

 

Te auta najczęściej kradli w 2013 roku

Można wymienić wiele powodów, dla których warto kupować autadanej marki czy wręcz konkretny model. I na odwrót. Znajdzie się sporoargumentów, by od niektórych samochodów trzymać się jaknajdalej. Do tej drugiej grupy z pewnością możemy zaliczyć statystykipolicyjne dotyczące najczęściej kradzionych samochodów. Zobacz zatem,czy również Twój model jest w gronie podwyższonego ryzyka.

 

Kolejne cee'dy dla warszawskich policjantów

Policjanci ze stołecznej komendy otrzymali nowe radiowozy. Są to Kie cee'd,wybrane w wyniku przetargu, których zakup dofinansował budżet miastastołecznego Warszawy.

 

694 zabranych praw jazdy w tydzień

Nowe przepisy, które surowiej karzą zbyt szybko jeżdżącychkierowców, już zbierają żniwo. W zaledwie tydzień policjanci odebrali694 prawa jazdy. Na początek na trzy miesiące.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "komenda stoleczna policji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017