Wyszukiwałeś:

komenda X

stoleczna X

policji X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: komenda stoleczna policji

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Jeden pijany w 'Trzeźwy poranek'

Są już pierwsze wyniki akcji prowadzonej przez Komendę Stołeczną Policjipod nazwą 'Trzeźwy poranek'. Polega ona na zmasowanych kontrolach trzeźwościw dniach zwiększonego ryzyka. Wczorajszego dnia skontrolowano 128 kierującychspośród których tylko jeden jechał na 'podwójnym gazie'.

 

Nowe samochody dla policji

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o wygranym przez Kię przetargu na dostawędla polskiej policji ponad 2.500 egzemplarzy modelu cee'd. Jak się okazuje, tonie jedyne zakupy, jeśli chodzi o auta, jakie w tym i przyszłym roku dokonapolicja w naszym kraju.

 

Samochody-pułapki na parkingach

W związku ze wzrostem aktywności grup przestępczych zajmujących siękradzieżami samochodów i włamaniami do pojazdów, policjanci ześródmiejskiej komendy zorganizowali działania wymierzone w złodziei. Wwytypowanych miejscach ustawiano samochody pułapki, które specjalnieprzygotowane i wyposażone czekają na przestępców.

 

Ukradli 180 samochodów

200 zarzutów, w tym kradzieży 180 samochodów, usłyszy 4członków zorganizowanej grupy przestępczej zatrzymanych wczoraj, wwyniku akcji stołecznych policjantów.

 

W Polsce kradną coraz mniej

W ciągu ostatnich 10 lat liczba skradzionych w Polsce samochodów spadłaczterokrotnie. Z roku na rok liczba kradzieży aut jest coraz mniejsza, atendencja ta nadal się utrzymuje. W porównaniu do innych krajówUnii Europejskiej, zagrożenie kradzieżami pojazdów w Polsce należy donajmniejszych w Europie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "komenda stoleczna policji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017