Wyszukiwałeś:

komora X

sloneczna X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: komora sloneczna

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Centrum klimatyczne w Wolfsburgu

Kilka dni temu, Dr Wolfgang Bernhard, prezes marki Volkswagen dokonał otwarcianowoczesnego centrum klimatycznego w Wolfsburgu, gdzie będą poddawane testomnowe samochody tej marki. Nowoczesne laboratorium mieści się na powierzchni5.400 metrów kwadratowych.

 

Ford Fiesta: Rozsądny wybór?

Decydując się na zakup samochodu z segmentu B oczekujemy, że będzie sięidealnie sprawdzał w warunkach miejskich. I to nie tylko pod względem finezjiz jaką można się nim wcisnąć w najbardziej wąską lukę parkingową. Takieauto ma być przede wszystkim tanie. Czy taki właśnie jest Ford Fiesta zsilnikiem TDCi?

 

Samochód w "solarium"

Jednym z wymogów przy testowaniu jakości komponentów nowychsamochodów, jest sprawdzenie, jak zachowują się zwłaszcza te części,które są wystawione na działanie ekstremalnych warunkówklimatycznych (wilgotność, temperatura, ozon, promieniowanie UV, itp.).

 

Renault Scenic: Im dalej w las tym gorzej...

4.25 ... dosłownie i w przenośni. Auto nielubi zbyt głębokich nierówności i z czasem awarii chętnie ulega corazwięcej podzespołów. W dodatku jak przystało na auto quasiterenowe sprawa masię tak, że odrobina wody nad komorą spalania i cewki przestają...

 

Przyszła wiosna, zabierz auto do kosmetyczki

Pierwsze, słoneczne weekendy wiosny to idealny moment na rozpoczęcie sezonugrillowego. Ale nie tylko. To także właściwy czas na doprowadzenie auta dowłaściwej higieny po uciążliwej zimie. Poniżej prezentujemy kompaktowy plandziałania jak tego dokonać, od czego zacząć i na co zwrócićszczególną uwagę.

 

Słabo świeci? Regeneruj

Okres zimowy jest dużym sprawdzianem dla oświetlenia w naszych samochodach.Dość szybko zapada zmrok przez co bardzo szybko jesteśmy zauważyćniedoskonałości w działaniu przednich lamp. Wymiana żarówki możesię wydawać banalnym rozwiązaniem, ale nie zawsze pomoże.

 

Zetros, czyli luksusowy apartament na kółkach

Luksusowe auta, które świetnie dadzą sobie radę w terenie? Kilkatakich przykładów można by wymienić. Ale luksusowe terenówki, wktórych można jednocześnie wygodnie zamieszkać? Tego jeszcze niebyło. Taki pojazd, na zbliżającej się wystawie pojazdów użytkowych wHanowerze, zaprezentuje Mercedes.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "komora sloneczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017