Wyszukiwałeś:

kompakt X

premium X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kompakt premium

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

BMW seria 1: Przyjemny kompakt

BMW bardziej utożsamiane jest ze statecznymi limuzynami, niż z kompaktowymimodelami. BMW seria 1, które debiutowało jesienią 2004 r., wydaje sięłamać te stereotypy. Czy jednak z dobrym skutkiem dla image'u marki?

 

Hyundai z segmentu premium

Hyundai przygotowuje się powoli do rywalizacji z markami z tzw. segmentupremium, czyli mającymi w swojej ofercie bardziej luksusowe modele. Już wkwietniu na wystawie w Nowym Jorku zaprezentowany zostanie prototyp Genesis.

 

Pierwsze zdjęcia nowego Hyundaia

Kilka dni temu Hyundai zaprezentował pierwsze zdjęcia samochodu koncepcyjnegoo nazwie Genesis, który zostanie zaprezentowany na początku kwietnia podczastargów motoryzacyjnych w Nowym Jorku. Nowy model pozwoli koreańskiemuproducentowi rywalizować efektywnie z innymi markami w segmencie premium.

 

Koreańskie bliźniaki

Terenowo-rekreacyjny Hyundai Tucson oraz Kia Sportage stanowią dowód,że niewielkie modyfikacje techniczne oraz celne pomysły handlowe w przypadkujednego z nich potrafią zróżnicować rynkowe losy tych bliźniaczychkonstrukcji.

 

Peugeot 308: Kompaktowy lew

Jego poprzednik pomimo problemów z niezawodnością był jednym znajbardziej udanych aut kompaktowych ostatnich lat, pochodzących z Francji.Peugeot 308 ma za zadanie zatrzeć przykre wspomnienia po swoim starszym bracie.Jest ładniejszy, lepiej wykończony i pod względem właściwości jezdnychnawiązuje do czołówki segmentu C. Czy swoim stylem jest w stanieprzekonać polskich klientów?

 

Mały Lexus

Lexus przygotowuje się do debiutu pięciodrzwiowego kompaktu podczastegorocznych targów we Frankfurcie. Luksusowy wydział Toyoty zamierzawypuścić na rynek samochód, który będzie bezpośrednimkonkurentem dla BMW Serii 1 oraz Audi A3.

 

Nowy kompakt Lexusa

Wystawa samochodowa we Frankfurcie będzie okazją do zobaczenia, jak wniedalekiej przyszłości będzie wyglądać najmniejszy model w ofercie Lexusa.

 

Pierwsza kompaktowa hybryda

Koncepcyjny Lexus LF-Ch, jaki zostanie pokazany już za parę dni weFrankfurcie, to zapowiedź pierwszego w pełni hybrydowego modelu w europejskimsegmencie samochodów kompaktowych klasy premium.

 

Mały "kociak" nadchodzi

Plotki o kompaktowym przedstawicielu marki Jaguar powracają z coraz większymnatężeniem. W wywiadzie dla magazynu Autocar przedstawiciel firmypotwierdził, że firma bardzo poważnie rozważa wejście w segmentkompaktów.

 

Kompaktowa hybryda Lexusa

Na ubiegłorocznej wystawie samochodowej we Frankfurcie auto to pokazanezostało jeszcze w wersji koncepcyjnej i nazywało się Lexus LF-Ch. Już wGenewie poznamy wersję produkcyjną tego modelu, które ostatecznieprzyjmie nazwę CT 200h i będzie pierwszą pełną hybrydą w segmencieluksusowych kompaktów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kompakt premium".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017