Wyszukiwałeś:

komunikacja X

drogowa X

. Znaleziono 465 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: komunikacja drogowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 465 wszystkich):

Ponad 132 mln zł na kujawsko-pomorskie drogi

Województwo kujawsko-pomorskie inwestuje w rozbudowę sieci drogowej. Nabudowę i modernizację dróg administrowanych przez samorządwojewództwa przeznaczono w tym roku ponad 132,7 mln zł.

 

Tunele drogowe w Europie są już bezpieczniejsze

W Niemczech, Szwajcarii, Chorwacji i Hiszpanii. W tych państwach eksperciniemieckiego automobilklubu ADAC przeprowadzili badania jakości tunelidrogowych w 2009 roku. Poznaliśmy opinie o 13 "rurach" przezktóre być może już niebawem z uwagi na okres wakacyjny, podążaćbędą także kierowcy z Polski.

 

Komunikacja w języku "Travolution"

Specjaliści ds. rozwoju z Audi opracowali nowatorski system komunikacjidrogowej. W projekcie „Travolution” stworzyli metodę dialogusamochodów i sygnalizacji świetlnej.

 

Wakacyjne utrudnienia drogowe w Krakowie

- W lipcu i sierpniu panuje mniejszy ruch, wielu krakowian wyjeżdża z miasta,nie ma też studentów. Dlatego w tym właśnie czasie realizujemy wieleinwestycji drogowych   – mówi Joanna Niedziałkowska,dyrektor Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie. Wiążąsię z tym utrudnienia dla kierowców. Największe kłopoty napotkamy wzwiązku z kompleksową przebudową ronda Ofiar Katynia.

 

Wątek na forum: Zielone światło dla Drogowej Trasy Średnicowej na Śląsku

Gliwice wyrastają na potęgę pod względem komunikacji drogowej. Brawo! 3mamy kciuki. ~kerownik

 

Węzeł św. Maksymiliana w Gdyni usprawni komunikację

Wykonawcy przekazali do użytku ostatni etap jednej z najważniejszych dlausprawnienia ruchu w centrum Gdyni inwestycji, czyli przebudowy układudrogowego węzła Św. Maksymiliana, wraz z budową tunelu drogowego pod DrogąGdyńską, torami SKM i PKP. Przez przebudowany węzeł może  obecnieprzejechać nawet 5200 pojazdów na godzinę, czyli o 44% więcej niżprzed rozpoczęciem inwestycji.  

 

Nowe przepisy ruchu drogowego już niebawem

W przyszłym roku czekają nas wręcz rewolucyjne zmiany w przepisach ruchudrogowego, w tym dotyczące prawa jazdy. Jakie nowe kategorie pojawią się wregulaminie i do czego będą uprawniać? Za ile punktów będzie możnastracić prawo jazdy? Czy egzaminy będą trudniejsze i na jakich warunkachbędzie można je zdawać?

 

Rzeszów inwestuje w komunikację miejską

W stolicy Podkarpacia rozpoczęła się przebudowa Al. Rejtana. W mieście sąjuż też pierwsze nowe autobusy kupione dzięki dofinansowaniu z ProgramuRozwój Polski Wschodniej. Dalszą poprawę jakości komunikacjiprzyniesie wprowadzenie Rzeszowskiego Inteligentnego Systemu Transportowego(RIST).

 

Europejski Dzień bez Samochodu

Jak co roku, w naszym kraju już od 11 lat, 22 września obchodzony jest Dzieńbez Samochodu. A że w tym roku przypada on na niedzielę, w wielu polskichmiastach już w piątek można skorzystać z bezpłatnej komunikacji miejskiej.

 

Zostaw auto - przesiądź się na komunikację miejską

Dziś Europejski Dzień bez Samochodu. W wielu miastach będzie można za darmoporuszać się komunikacją miejską, a nawet i podmiejską.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "komunikacja drogowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017