Wyszukiwałeś:

koncepty

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: koncepty

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

SsangYong - nowe salony i koncepty

Południowo-koreański producent aut terenowych i limuzyn, należący w częścido chińskiego konsorcjum SAIC, wzmacnia swoją obecność w Polsce i prezentujemodele studyjne w Seulu.

 

NAIAS Detroit 2006 - Sen na jawie

Śmiało można stwierdzić, że drugi dzień targów w stolicyamerykańskiej motoryzacji upłynął pod znakiem kolejnych powrotów, awłaściwie jednego szczególnego "come-backu".

 

Dwa koncepty Nissana w Genewie

Nissan Europe przedstawi dwa nowe i innowacyjne pojazdy koncepcyjne podczaszbliżającej się wystawy samochodowej Genewa Motor Show 2006.

 

Lotus APX: Crossover z Anglii

Producent supersportowych samochodów - Lotus - na targach w Genewiezaprezentuje studyjny model APX. Lotus APX jest brytyjską demonstracją konstruowania wagowo lekkich aut.

 

Punto del Fioravanti

Jedno z czołowych, włoskich studiów stylistycznych Fioravanti naSalonie Samochodowym w Genewie zaprezentuje koncepcyjne projekty nowego FiataGrande Punto.

 

Minivan od Volvo w przyszłości?

Koncern Volvo przeprowadza w północnej części Szwecji testy nowegosamochodu, który być może będzie reprezentował szwedzką markę w segmencieminivanów.

 

Mały crossover Nissana

Nissan Division pracuje obecnie nad samochodem, który zadebiutuje w segmenciecrossover. Jego wejście do salonów planowane jest na przełom lat 2008/2009.

 

Dwa koncepty Renault

Goście odwiedzający targi motoryzacyjne w Wielkiej Brytanii będą mieliszansę zobaczyć wizję przyszłości prezentowaną przez Renault. SamochodyEgeus oraz Altica reprezentować będą samochody przyszłości, które będąprodukowane przez koncern.

 

Amerykańskie nowości

Marki Jeep oraz Chrysler, znajdujące się pod skrzydłami Chrysler Group,zaczynają pracować na wyższych obrotach przed nadchodzącymi targami wDetroit. Efektem tego są pierwsze, oficjalne szkice samochodów, które już wprzyszłym roku mogą pojawić się na rynku.

 

Modele przyszłości Toyoty

Zbliżająca się wielkimi krokami wystawa w Tokio będzie stanowiładoskonałą okazję dla Toyoty do urzeczywistnienia swoich fantazji na tematpojazdów samochodowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017