Wyszukiwałeś:

koncepty

. Znaleziono 1013 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: koncepty

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1013 wszystkich):

Chcieli ukraść wyjątkowy koncept

Nietypowy samochód stał się ofiarą złodziei samochodowych. KonceptC111 wyprodukowany przez Mercedesa pochodzący z lat siedemdziesiątych zostałuszkodzony przez nieznanych sprawców, którzy chcieli go ukraść.

 

Futurystyczny koncept Alfa Romeo + [VIDEO]

Właśnie pojawiło się nagranie na którym prezentowany jest konceptAlfa Romeo przygotowany przez Bertone w bardzo futurystycznym otoczeniu. Bliskodwuminutowa produkcja pozwala zapoznać się bliżej z konceptem.

 

Pierwszy koncept Chargera na sprzedaż

Koncept Dodge'a Chargera z 1964 roku, poprzez który Chryslerzaprezentował swój nowy silnik 426 (7 litrowe Hemi V8), zostałwłaśnie ponownie wystawiony na aukcję.

 

Koncept Mazdy w Genewie

Mazda na marcowym salonie genewskim zaprezentuje model MINAGI Concept,który ukaże kierunek, w jakim marka ma zamiar podążyć.

 

Nowy koncept Skody odkryty

Właśnie zobaczyliśmy najnowszy koncept Skody oraz nowy design jej loga, czylidwie długo zapowiadane niespodzianki na tegorocznych targach w Genewie.

 

Koncept Renault jak nowe Kangoo

Na 64th Frankfurt Motor Show Renault zaprezentuje koncept Frendzy, którywydaje się być autem, mogącym być zwiastunem następcy Kangoo.

 

Czy taki będzie następca Legacy?

Na rozpoczynających się właśnie targach motoryzacyjnych w Tokio Subarupokaże nie tylko swoje sportowe coupe o nazwie BRZ. Równie interesującyjest koncept Advanced Tourer, który jest zapowiedzią, jak już wniedalekiej przyszłości może wyglądać nowe wcielenie modelu Legacy.

 

Genewa 2013: Śpiew przyszłości

Koncepty, prototypy, modele studyjne - jak by ich nie zwać - stanowią zawszeważny element każdych liczących się targów motoryzacyjnych. I to narówni z nowościami rynkowymi czy pięknymi hostessami. Zapraszamy dokrótkiej wycieczki po tegorocznej wystawie w Genewie z przystankami przynajciekawszych, naszym zdaniem, pojazdach koncepcyjnych.

 

Koncepcyjna Genewa

Na każdych liczących się targach motoryzacyjnych obok świeżutkich nowości,pięknych hostess nie może zabraknąć również pojazdówkoncepcyjnych. Jedne zapowiadają bliskie wprowadzenie nowego modelu, innepokazują, jak będą się zmieniać stylistycznie przyszłe modele, a jeszczeinne stanowią pokaz siły projektowej danej marki. Poniżej nasze zestawienienajciekawszych konceptów tegorocznej wystawy w Genewie.

 

Dwa koncepty Subaru szykowane na Tokyo Motor Show

Na nadchodzące targi Tokyo Motor Show Subaru przygotowało dwa modelekoncepcyjne: VIZIV Future Concept i 5-drzwiową Imprezę Concept.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017