Wyszukiwałeś:

koncesjonariusz

. Znaleziono 59 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: koncesjonariusz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 59 wszystkich):

Koncesjonariusz A-4 wciąż nieznany

Decyzja o wyborze koncesjonariusza na odcinku A-4 Wrocław - Katowice ciąglesię opóźnia. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ponownie prowadzirównoległe rozmowy z dwoma oferentami.

 

Stracona dekada autostrady A1

Wczoraj podczas konferencji prasowej NIK dokonał podsumowania i ocenywykonywaniai prac związanych z budową autostrady A1. NIK negatywnie oceniławszystkie zadania wykonane przez administrację publiczną w związku z budowąbursztynowej trasy północ - południe.

 

A4 Wrocław - Katowice - płatna w 2007 roku

"Opłaty za przejazdy autostradą A-4 zaczną najpewniej obowiązywać od2007 roku. Mają pokryć koszty jej eksploatacji i napraw - zapowiada GDDKiA.

 

Ponad 2 mln zł na zwiększenie bezpieczeństwa na A2

Autostrada Wielkopolska S.A., koncesjonariusz płatnego odcinka autostrady A2prowadzącego z Konina do Nowego Tomyśla (ok. 150 km), planuje wydać ponad 2mln zł na obniżenie wypadkowości na zarządzanym odcinku.

 

Promocja na A4

W najbliższą sobotę, 16 czerwca, w godz. 7.00 - 10.00 oraz od 18.00 - 21.00opłata za przejazd samochodem osobowym odcinkiem autostrady A4Katowice-Kraków będzie o połowę niższa.

 

Kolejne utrudnienia na A-4

Firma Stalexport Autostrada Małopolska S.A. poinformowała o kolejnychutrudnieniach w ruchu na autostradzie A-4. Tym razem związane będą one zrozpoczynającymi się od początku lipca pracami remontowymi na odcinkuautostrady w rejonie Chrzanowa.

 

Francuzi dofinansują budowę A2?

Zgodnie z planem już w kwietniu ma ruszyć budowa autostrady A2 Świecko-NowyTomyśl. Zanim jednak do tego dojdzie, koncesjonariusz, czyli AutostradaWielkopolska, musi mieć zagwarantowane środki finansowe na realizację tejinwestycji.

 

Budowa A2 Świecko – Nowy Tomyśl dopiero w lipcu

Budowa blisko 106 km odcinka autostrady A2 do granicy zachodniej ruszy dopiero wwakacje. Koncesjonariusz Autostrada Wielkopolska SA zapewnia jednak, że odcinekautostrady A2 Nowy Tomyśl – Świecko zostanie oddany do użytku przedmistrzostwami EURO 2012.

 

Od 1 grudnia drożej na A4

Od 1 grudnia z 13 do 16 zł zdrożeje przejazd samochodu osobowego całym ok.60-kilometrowym odcinkiem autostrady A4 między Krakowem a Katowicami. Takądecyzję podjął koncesjonariusz Stalexport Autostrada Małopolska SA.

 

GDDKiA zbuduje A1 Stryków – Pyrzowice

Autostrada A1 na odcinku Stryków - Pyrzowice będzie budowana w systemietradycyjnym przez GDDKiA. Konsorcjum Autostrada Południe SA do 22 stycznia 2010roku nie zapewniło finansowania tego projektu, do czego zobowiązało się wumowie koncesyjnej z 22 stycznia 2009 roku co automatycznie oznacza, żestraciło możliwość budowy i eksploatacji tego odcinka autostrady A1. - A1 od Strykowa do Pyrzowic będzie budowana w systemie tradycyjnym przezGeneralną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. GDDKiA zobowiązujesię, że zrobi wszystko, aby autostrada A1 Stryków - Pyrzowice zostałaudostępniona kierowcom przed Mistrzostwami Europy w piłce nożnej w 2012 roku– informuje GDDKiA.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017