Wyszukiwałeś:

koniec X

produkcji X

. Znaleziono 1452 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: koniec produkcji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1452 wszystkich):

To już koniec Lanosa

Wygląda na to, że kończy się kolejny etap w historii żarańskiej FabrykiSamochodów Osobowych. Już na jesień tego roku planowany jest koniecprodukcji ostatniej pamiątki po Daewoo – Lanosa. Niestety może tooznaczać kolejne kłopoty.

 

Urlopy przyczyną spadku produkcji

Krajowi producenci samochodów nie mogą zaliczyć sierpnia do udanychmiesięcy. Z danych opublikowanych przez Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnegowynika, że w sierpniu osiągnięto najniższy od początku roku poziomprodukcji. Powodem był szczyt sezonu urlopowego.

 

Jelcz: Koniec produkcji, będą zwolnienia

To już koniec Jelczańskich Zakładów Samochodowych, jednej z legendpolskiej motoryzacji. Jeszcze do końca października produkowane będąostatnie autobusy. Potem pracowników czekają zwolnienia, a syndyksprzeda obiekty należące do spółki.

 

60-lecie produkcji samochodów ciężarowych DAF

„Pierwsze seryjnie produkowane podwozia ciężarowe z fabrykisamochodów N.V. Van Doorne’a w Eindhoven odsłonięto wczoraj przyaplauzie publiczności”, donosił Holenderski Kurier Transportowy 29 lipca1949 r. Nowo budowana fabryka miała w 1950 r. wyprodukować dwa tysiąceciężarówek. To zupełnie odmienna skala produkcji w porównaniu zponad 65 000 samochodów ciężarowych, które zjechały z taśmprodukcyjnych DAF-a w Eindhoven i Leyland (Wielka Brytania) w 2008 r.

 

Tyski Fiat bez nowej Pandy i z coraz mniejszą produkcją

Fiat planuje przeniesienie produkcji modelu Panda z Polski do Włoch. Ponadtoturyński koncern motoryzacyjny myśli o większym zaangażowaniu swoichzakładów na terenie Włoch. W 2014 r. zakład w Tychach ma produkowaćtylko 470 tys. samochodów - wynika z planów Fiata.

 

Koniec Lotusa Europa

Europejski oddział marki Lotus przestał już przyjmować zamówienia namodel Europa. To oznacza, że produkcja samochodu zostanie niebawem zakończona.

 

Większa produkcja i zatrudnienie w gliwickim Oplu

W gliwickiej fabryce Opla do końca lipca zostanie przeprowadzone 8 dodatkowychzmian w związku z zwiększonym popytem na Opla Astrę. - To znak, że w naszzakład radzi sobie coraz lepiej. Jest to również zasługaSolidarności, która wywalczyła produkcje Astry IV w Gliwicachpodczas  negocjacji „Planu dla przyszłości Opla” -mówi Mariusz Król, szef związku Solidarność w General MotorsManufacturing Poland.

 

Koniec produkcji Forda w Tychach

Kolejna strata dla branży motoryzacyjnej w Polsce. W 2013 roku zakończy sięprodukcja Forda Ka w tyskiej fabryce Fiata. Produkcja trafi do miejscowościCraiowa w Rumunii.

 

Koniec produkcji Mazdy CX-7

Japoński producent ogłosił, że zakończył produkcję jednego ze swoich modeli, SUVa CX-7. Na podjęcie takiej decyzji wpływ miały dwie rzeczy.

 

Skoda przygotowuje produkcje nowego modelu [aktualizacja]

Pod koniec sierpnia wystartuje produkcja nowego modelu Skody. Z końcemmiesiąca z taśmy produkcyjnej z Mlada Boleslav zaczną zjeżdżaćegzemplarze nowego modelu z segmentu B.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "koniec produkcji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017