Wyszukiwałeś:

konkurs

. Znaleziono 94 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: konkurs

Spróbuj też wyszukać: konkurs eco drive innowacja konkurs lexus

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 94 wszystkich):

Peugeot w stronę młodych designerów

Podczas motoryzacyjnego show w Paryżu, producent samochodów marki Peugeotprzygotował już czwartą edycję swojego konkursu dla projektantów. Ludzie zcałego świata będą mogli aplikować swoje prace przy pomocy Internetu.

 

Najlepsze samochody w Stanach Zjednoczonych

Ogłoszono już nominacje do finału konkursów, w którychwyłonione zostaną samochody roku 2007 w kategorii samochodów osobowych(North Amercican Car of the Year), a także pojazdów terenowych (NorthAmerican Truck of the Year).

 

Konkurs dla sympatyków Mitsubishi

Klub sympatyków aut marki Mitsubishi - Mitsubishi Klub Polska - ogłosiłwłaśnie konkurs fotograficzny "Jesień, ja i Mitsubishi".

 

Milo, Furiosa, a może Nevo?

Międzynarodowy konkurs na nazwę dla nowego modelu Alfa Romeo wszedł wdecydującą fazę. Do 15. listopada Europejczycy mogą głosować na jedną zdwunastu propozycji nazwy wysuniętych przez włoskiego producenta.

 

Spotkaj się z Michaelem Schumacherem!

Jeśli jesteś wielkim fanem sportów motorowych, a wszczególności Formuły 1, marzysz o spotkaniu oko w oko z MichaelemSchumacherem, bądź o przejażdżce na torze, gdzie jeżdżą bolidy F1, to tenkonkurs jest właśnie dla Ciebie.

 

Nagroda Przemysłu Motoryzacyjnego w Polsce

Polski przemysł motoryzacyjny rozwija się dynamicznie. Firmy prowadzą noweinwestycje, a także rozbudowują już istniejące zakłady. Dlatego też PolskaIzba Motoryzacyjna organizuje konkurs, w którym zostaną przyznanenagrody dla liderów rozwoju branży motoryzacyjnej.

 

Kierowcy sprawdzają swoją wiedzę

Zakończył się pierwszy konkurs dla Internautów zorganizowany w ramachkampanii Akademia Bezpiecznego Samochodu. Uczestnicy sprawdzili swoją wiedzędotyczącą filtru powietrza i jego wpływu na pojazd.

 

Firma AC S.A. - Ambasadorem Biznesu

Po raz dziesiąty rozstrzygnięty został konkurs dla małych i średnichprzedsiębiorstw - Ambasador Biznesu Podlasie 2008. W tym roku pierwsze miejscezajęła firma AC S.A., która zajmuje się elektroniką do samochodowychinstalacji gazowych.

 

Drogowa dyrekcja bez dotacji

W marcu zakończony został konkurs, w którym o dofinansowanie, przedewszystkim miejskich obwodnic, walczyły miasta oraz Generalna DyrekcjaDróg Krajowych i Autostrad. Po zakończeniu konkursu i w trakcie ocenywniosków, resort infrastruktury podjął decyzję o odsunięciu GDDKiA odwalki o łącznie 300 mln euro wsparcia. Ponadto przyjęto zasadę, że jednomiasto może uzyskać dotację tylko na jedną inwestycję.

 

Zaparkuj Nissana Qashqai

Nissan, we współpracy ze stroną internetową Designboom.compoświęconą wzornictwu przemysłowemu, organizuje w Europie konkurspolegający na zaprojektowaniu parkingu samochodowego z modelem Qashqai w tle.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017