Wyszukiwałeś:

konkurs

. Znaleziono 885 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: konkurs

Spróbuj też wyszukać: konkurs eco drive innowacja konkurs lexus

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 885 wszystkich):

Regulamin konkursu "Zrób zdjęcie i zostań pilotem rajdowym"

Regulamin konkursu "Zrób zdjęcie. Zostań pilotem rajdowym".

 

KONKURS: "Znajdź 5 różnic"

Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie mogliście odwiedzić malowniczychodcinków specjalnych 39. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE, zlokalizowanych wpaśmie Sudetów, a rywalizację zawodników w RajdowychMistrzostwach Polski zmuszeni jesteście śledzić tylko przez Internet, to mamydla Was coś na otarcie łez. Portale Mojeauto.pl, otoMoto.pl orazzespół rajdowy M2Rally zapraszają do konkursu, w którym możeciewygrać atrakcyjne nagrody bez konieczności odchodzenia od monitorów.

 

Konkurs dla najmłodszych fanów Kajetana Kajetanowicza

Z myślą o najmłodszych kibicach Kajetana Kajetanowicza oraz całego zespołuzorganizowaliśmy zabawę właśnie dla nich. Już dziś zapraszamy dzieci wwieku 2-12 lat do udziału w rajdowym konkursie plastycznym. Na autorównajciekawszych rysunków czekają nagrody – gadżety LOTOS DynamicRally Team z kolekcji junior.

 

Trwa konkurs na ?Najpiękniejsze Volvo w Polsce?

Już po raz drugi, Volvo Polska, O/Samochody Ciężarowe, we współpracyz miesięcznikiem TRAILER Magazine uruchomiło konkurs na najpiękniejszysamochód ciężarowy Volvo w Polsce. Ogłoszenie wyników konkursu,nastąpi podczas VIII Zlotu Master Truck w Opolu w lipcu br.

 

Dziś prima aprilis. Zapraszamy na konkurs

Nie, to nie jest żart prima-aprilisowy. Przygotowaliśmy dla Was konkurs, wktórym nagrodzimy naszych najbardziej wnikliwych czytelników.Przedmiotem poszukiwań będą... nasze prima-aprilisowe żarty. Powodzenia.

 

KONKURS. Twój pomysł na test Skody. Ty zgłaszasz ? my testujemy!

Jesteś zapalonym scenarzystą-amatorem, od dziecka interesujesz się motoryzacją, a do tego jesteś wielbicielem nowej Skody Fabii  - musisz wziąć udział w naszym konkursie. Do wygrania nowa Skoda Fabia z pełnym bakiem na tydzień!

 

Konkurs rozstrzygnięty

Znamy już zwycięzcę konkursu "Twój pomysł na test Skody. Tyzgłaszasz - my testujemy". Już niebawem powstanie video, właśnie nabazie zwycięskiego pomysłu.

 

Polka wygrała artystyczny konkurs Toyoty

Zuzanna Kozak to laureatka konkursu plastycznego zorganizowanego przez Toyotę,w ramach którego dzieci miały namalować swój samochódmarzeń.

 

Konkurs Skody - wygraj Yeti na tydzień!

Czeska marka obchodzi w tym roku swoje 120. urodziny. Z tej okazjiprzygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać model Yeti zpełnym bakiem na tydzień! Sprawdź, co zrobić, żeby wygrać.

 

Konkurs - czy dobrze znasz markę Skoda?

Mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jeden z 10zestawów nagród. Aby wygrać, trzeba odpowiedzieć tylko na 5pytań.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017