Wyszukiwałeś:

konsorcjum

. Znaleziono 451 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: konsorcjum

Spróbuj też wyszukać: poldim

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 451 wszystkich):

Konsorcjum na rzecz nanotechnologii

Ford Motor Company, firma lotnicza Boeing oraz Northwestern University utworząkonsorcjum, którego celem ma być współpraca w zakresienanotechnologii m.in. na potrzeby przemysłu samochodowego.

 

Droga do płockiego mostu

Budową dróg dojazdowych do nowego mostu przez Wisłę w Płocku zajmie siękonsorcjum firm Budimex Dromex- Polibud Pomorze. Złożona oferta o wartościponad 106,6 mln zł była najtańszą spośród czterech ofert złożonych w IIetapie przetargu. Podpisanie umowy z wykonawcą powinno nastąpić wlistopadzie.

 

Szwedzko-polskie konsorcjum na Zakopiance

Szwedzko-polskie konsorcjum NCC i POLDiM SA Tarnów zostało wybrane wmiędzynarodowym przetargu na wykonawcę 4-kilometrowej obwodnicy Lubnia wciągu powstającej ekspresowej "Zakopianki" od Myślenic do Lubnia.Konsorcjum wykona prace warte ponad 133,5 mln zł.

 

Niskopodłogowe tramwaje na krakowskich torowiskach

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie podpisało umowę zkonsorcjum trzech firm: Bombardier, Vossloh Kiepe i Solaris Bus & Coach S.A..Umowa dotyczy dostawy 24 niskopodłogowych tramwajów dla krakowskiegoprzewoźnika. Kontrakt na łączną kwotę ponad 42 mln euro zostaniezrealizowany w ciągu dwóch lat.

 

Ford i PKOl

W poniedziałek, 18 grudnia, w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie uroczyściepodpisana została umowa o współpracy Polskiego Komitetu Olimpijskiego z Konsorcjum Autoryzowanych Dealerów Forda w Polsce.

 

Płock: Konsorcjum wybuduje drogi dojazdowe

Urząd Miasta Płocka poinformował o podpisaniu umowy na budowę ostatniego,czwartego odcinka dróg dojazdowych do nowej przeprawy przez Wisłę wPłocku. Zakończenie prac budowlanych na 4,5 km trasie ma nastąpić w maju2009 roku.

 

Warszawa: Most bez protestów

Już niedługo zostanie podpisana umowa z konsorcjum, które wybuduje MostPółnocny w Warszawie. Rozstrzygnięty na początku marca bieżącegoroku przetargu nie został oprotestowany. Teraz konieczna jest jeszcze kontrolaUrzędu Zamówień Publicznych.

 

Protest na A2 bezzasadny

Konsorcjum firm NDI/SB Granit, które startowało w przetargach na projekti budowę autostrady A2, ale złożyło oferty znacznie droższe odnajtańszych, chce unieważnienia postępowań przetargowych. Protest jestjednak, jak podaje GDDKiA, bezzasadny, opiera się bowiem na nieobowiązującychjuż przepisach prawa zamówień publicznych.

 

Protest nie opóźni budowy S8 - obwodnicy Zambrowa

Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła odwołanie konsorcjum MSF i Unibep S.A.dot.  budowy obwodnicy Zambrowa. Wcześniej protest oddalił białostockioddział GDDKiA. Protestujące konsorcjum może jeszcze złożyć skargę dosądu, ale nie wstrzymuje to podpisania umowy z wykonawcą.  Prace powinnyruszyć już w listopadzie.

 

GDDKiA zrywa kontrakt na budowę autostrady A1

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad odstąpiła od kontraktu„Budowa autostrady płatnej A1 odcinek od węzła Świerklany (bezwęzła) do granicy Państwa z Republiką Czeską w Gorzyczkach”podpisanego 18 października 2007 roku z konsorcjum Alpine Bau GmbH. Obecniestan zaawansowanie prac budowlanych na tym odcinku A1 powinien sięgać 85proc., a wynosi jedynie 50 proc. Pełną winę za rozwiązanie kontraktu iczasowe wstrzymanie prac ponosi wykonawca robót – poinformowałaGDDKiA. Drogowcy zapewniają jednak, że przedmiotowy odcinek autostrady A1będzie gotowy przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017