Wyszukiwałeś:

konsultacje

. Znaleziono 67 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: konsultacje

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 67 wszystkich):

Poznań: Konsultacje drogowe

Urząd Miejski w Poznaniu organizuje konsultacje społeczne dotyczące programudrogowego miasta. Mieszkańcy miasta mogą wyrazić swoje opinie na tematpolityki drogowej, związanej m.in. z planami budowy III Ramy Komunikacyjnej.

 

Warszawa: Konsultacje w sprawie Obwodnicy Śródmiejskiej

Według harmonogramu, prace związane z budową I etapu ObwodnicyŚródmiejskiej w Warszawie mają ruszyć już w przyszłym roku. Wzwiązku z prowadzonymi pracami projektowymi, na początku kwietnia bieżącegoroku będą zorganizowane konsultacje społeczne.

 

Warszawa: Konsultacje w sprawie Trasy Krasińskiego

W tym tygodniu odbędą się konsultacje społeczne, dotyczące budowy TrasyKrasińskiego na odcinku Plac Wilsona – ulica Budowlana, wraz z budowąnowego mostu przez Wisłę. Przybliża to budowę drogi, która połączydzielnice położone po obu stronach rzeki i zmniejszy korki.

 

Via Baltica - będą konsultacje

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała okonferencji prasowej, dotyczącej budowy trasy Via Baltica. GDDKiA razem zfirmą projektowa Scott Wilson będą prowadzić konsultacje społeczne, mającena celu wybór najlepszego wariantu planowanej drogi.

 

Konsultacje społeczne projektów POIiŚ

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego poinformowało o rozpoczętych konsultacjachspołecznych, dotyczących listy nowych projektów indywidualnych dlaProgramu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013.

 

2,5 tys. km nowych dróg w sieci TEN-T?

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało projekt modyfikacji polskiej częściTranseuropejskiej Sieci Transportowej (TEN-T). Według planów ta siećdrogowa mogłaby powiększyć się o 2,5 tys. dróg. Konsultacje w tejsprawie potrwają do 20 sierpnia bieżącego roku.

 

Łódź: Mieszkańcy niezadowoleni z przebiegu S14

W Łodzi zorganizowano konsultacje społeczne dotyczące budowy drogiekspresowej S14, czyli zachodniej obwodnicy miasta. Mieszkańcom zostałyprzedstawione dwa warianty przebiegu trasy. Zostały one przyjęte negatywnie,ponieważ trasa może biec w pobliżu obszarów mieszkalnych.

 

Trwają konsultacje w sprawie A2

Do 19 grudnia bieżącego roku mają potrwać konsultacje społeczne dotyczącebudowy autostrady A2 na odcinku od węzła Lubelska w okolicach Warszawy doprzejścia granicznego w Kukurykach. Droga najprawdopodobniej dotrze do granicydopiero w 2020 roku.

 

Konsultacje społeczne w sprawie S19

Dziś kończą się trzydniowe konsultacje społeczne, związane z planamibudowy drogi ekspresowej S19 na odcinku od Sokółki do Wasilkowa. Wramach inwestycji rozbudowany zostanie 25 km fragment istniejącej drogikrajowej, który otrzyma parametry trasy szybkiego ruchu.

 

Konsultacje nad obwodnicą Suwałk

Obwodnica Suwałk ma być częścią drogi ekspresowej S8. Budowa obwodnicypowinna rozpocząć się pod koniec 2011 roku, a zakończyć w roku 2013.Dlatego już teraz ruszają konsultacje społeczne, które mają zapoznaćmieszkańców miasta i gminy Suwałki oraz mieszkańców gminySzypliszki z przebiegiem planowanych wariantów obwodnicy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017