Wyszukiwałeś:

konsultacje

. Znaleziono 296 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: konsultacje

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 296 wszystkich):

Wątek na forum: Warszawa: Konsultacje w sprawie Trasy Krasińskiego

Przepraszam , czy to ponownie będą konsultacje z "Zielonymi z Krakowa" ??? ~Maniek

 

Poznań: Konsultacje drogowe

Urząd Miejski w Poznaniu organizuje konsultacje społeczne dotyczące programudrogowego miasta. Mieszkańcy miasta mogą wyrazić swoje opinie na tematpolityki drogowej, związanej m.in. z planami budowy III Ramy Komunikacyjnej.

 

Warszawa: Konsultacje w sprawie Obwodnicy Śródmiejskiej

Według harmonogramu, prace związane z budową I etapu ObwodnicyŚródmiejskiej w Warszawie mają ruszyć już w przyszłym roku. Wzwiązku z prowadzonymi pracami projektowymi, na początku kwietnia bieżącegoroku będą zorganizowane konsultacje społeczne.

 

Via Baltica - będą konsultacje

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała okonferencji prasowej, dotyczącej budowy trasy Via Baltica. GDDKiA razem zfirmą projektowa Scott Wilson będą prowadzić konsultacje społeczne, mającena celu wybór najlepszego wariantu planowanej drogi.

 

Konsultacje społeczne projektów POIiŚ

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego poinformowało o rozpoczętych konsultacjachspołecznych, dotyczących listy nowych projektów indywidualnych dlaProgramu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013.

 

Białystok: Konsultacje w sprawie obwodnicy

W Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim zorganizowano I etap konsultacjispołecznych w sprawie lokalizacji południowej obwodnicy Białegostoku (drogaekspresowa S19), od węzła Księżyno do węzła Kudrycze. Rozważane były dwawarianty przebiegu trasy.

 

Koniec konsultacji w sprawie Via Baltica

Zakończyły się konsultacje społeczne związane z przebiegiem trasy ViaBaltica. Podczas siedmiu spotkań z mieszkańcami powiatów przezktóre miałaby przebiegać trasa, rozważano cztery warianty trasy, w tymrekomendowany przez projektanta wariant nr 42, omijający Białystok.

 

Trwają konsultacje w sprawie A2

Do 19 grudnia bieżącego roku mają potrwać konsultacje społeczne dotyczącebudowy autostrady A2 na odcinku od węzła Lubelska w okolicach Warszawy doprzejścia granicznego w Kukurykach. Droga najprawdopodobniej dotrze do granicydopiero w 2020 roku.

 

Konsultacje społeczne w sprawie S19

Dziś kończą się trzydniowe konsultacje społeczne, związane z planamibudowy drogi ekspresowej S19 na odcinku od Sokółki do Wasilkowa. Wramach inwestycji rozbudowany zostanie 25 km fragment istniejącej drogikrajowej, który otrzyma parametry trasy szybkiego ruchu.

 

Wątek na forum: Rozpoczynają się konsultacje społeczne dla A2

Dopiero konsultacje? Na A2 na odcinku "Lubelska"-Mińsk Mazowiecki już dawno powinien być ogłoszony przetarg, równocześnie z przetargiem dokończenie POW, czyli tzw S2. A ukończenie tzw S2 na odcinku węzeł "Puławska"-węzeł "Lubelska", S17 przynajmniej na odcinku węzeł ...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017