Wyszukiwałeś:

kontrakt

. Znaleziono 1523 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kontrakt

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1523 wszystkich):

Kontrakty w branży motoryzacyjnej obrodziły

Po trzech ważnych dla TRANSSYSTEMU kontraktach dla zakładówprodukcyjnych General Motors, BMW Spartanburg i Hyundai w Żylinie zostałpodpisany kolejny cenny kontrakt na dostawy i montaże w zakładach OplaSaragossa w Hiszpanii oraz w Renault Maubeuge we Francji.

 

Nowy kontrakt TRANSSYSTEM-u na Ukrainie

15 marca TRANSSYSTEM podpisał znaczący kontrakt o wartości 2 mln euro.Kontrakt realizowany będzie z niemiecką firmą Eisenman a odbiorcą końcowymbędzie koncern Bogdan na Ukrainie. Inwestycję koncernu "Bogdan" wmiejscowości Czerkasy ochrzczono mianem największej inwestycji motoryzacyjnejna Ukrainie.

 

Rekordowy kontrakt Transsystemu

Transsystem wiodący dostawca innowacyjnych rozwiązań w zakresie transportutechnologicznego i konstrukcji stalowych dla przemysłu samochodowego, podpisałprzed kilkoma dniami największy w  historii firmy kontrakt o wartościponad 40 mln zł. Obejmuje on dostawy i montaż systemu transportu oraz systemususzarek dla lakierni nowego modelu VW – Up! w zakładach Volkswagena wBratysławie.

 

GDDKiA zrywa kontrakt na budowę autostrady A1

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad odstąpiła od kontraktu„Budowa autostrady płatnej A1 odcinek od węzła Świerklany (bezwęzła) do granicy Państwa z Republiką Czeską w Gorzyczkach”podpisanego 18 października 2007 roku z konsorcjum Alpine Bau GmbH. Obecniestan zaawansowanie prac budowlanych na tym odcinku A1 powinien sięgać 85proc., a wynosi jedynie 50 proc. Pełną winę za rozwiązanie kontraktu iczasowe wstrzymanie prac ponosi wykonawca robót – poinformowałaGDDKiA. Drogowcy zapewniają jednak, że przedmiotowy odcinek autostrady A1będzie gotowy przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012roku.

 

F1: Kubica przedłużył kontrakt z Renault

Robert Kubica złożył dziś swój podpis pod nowym kontraktem. Polakbędzie reprezentował Renault przez kolejne dwa sezony.

 

F1: Zmiany w Renault unieważnią kontrakt Kubicy?

W ciągu trzech najbliższych sezonów Proton, właściciel marki Lotusmógłby zainwestować w zespół Renault ponad 60 mln Euro. Choćjest jeszcze za wcześnie by mówić o ewentualnej współpracy obumarek, to już pojawią się informacje, że takowy alians mógłbyunieważnić kontrakt z Robertem Kubicą.

 

F1: Kontrakt Pietrowa jeszcze niepewny

Menadżerka Witalija Pietrowa ma nadzieję, że uda się przedłużyć umowęrosyjskiego kierowcy z Renault o kolejne dwa lata. Taki kontrakt miałby zostaćpodpisany już w grudniu.

 

Lotos podpisał rekordowy kontrakt z Shellem

4 miliardy złotych to wartość kontraktu na dostawy paliw, które GrupaLOTOS S.A. zrealizuje na rzecz firmy Shell Polska Sp. z o.o. w 2011 r.

 

Inter Groclin będzie szyć dla nowego Opla Astra

Inter Groclin Auto S.A. podpisał kontrakt o produkcji i dostawach poszyćsiedzeń samochodowych do nowego modelu samochodu Opel Astra. Nowo zawartykontrakt eksportowy stanowi istotny przełom w relacjach kooperacyjnych firmy wbranży motoryzacyjnej stawiając Inter Groclin Auto S.A. na pozycjibezpośredniego dostawcy (tzw. poziom Tier One) w stosunku do światowegokoncernu GM produkującego rocznie ponad 7 mln samochodów.

 

WRC: Loeb miał propozycję z VW, wybrał Citroena

Przygoda Sebastiena Loeba z Citroenem trwać będzie jeszcze przez conajmniejdwa lata. Siedmiokrotny mistrz świata podpisał właśnie nowy kontrakt zfrancuskim zespołem, który będzie obowiązywał do końca sezonu 2013.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017