Wyszukiwałeś:

kontrakt

. Znaleziono 361 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kontrakt

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 361 wszystkich):

A4 - obwodnica Gliwic w budowie

W marcu 2003 roku rozpoczęły się prace budowlane na odcinku A4 Kleszczów -Sośnica o długości 19,2 km. Wykonawcą robót jest portugalska firmaMSF-Empreiteros, S.A./Teodoro Gomes Alho, LDA., która podpisała kontrakt zGDDKiA na kwotę 68,7 mln eur.

 

Trasa Siekierkowska - kolejny etap

Rusza budowa kolejnego odcinka Trasy Siekierkowskiej! 25 maja został podpisanykontrakt pomiędzy Zarządem Dróg Miejskich w Warszawie a firmą BudimexDromex S.A. Kontrakt przewiduje budowę odcinka o długości prawie 2,5 kmmiędzy ulicą Bora Komorowskiego i Płowiecką.

 

Budowa dojazdów do mostu w Płocku

23 stycznia 2006 r. Budimex Dromex SA w konsorcjum z Polbud Pomorze Sp z o.o.podpisał z Urzędem Miasta Płocka kontrakt na budowę dojazdów do mostu narzece Wiśle w Płocku - poinformował Zarząd Budimeksu. Realizacja kontraktu owartości ponad 106,6 mln zł (brutto) potrwa 12 miesięcy.

 

Kontrakt Solarisa za 110 milionów

Solaris Bus & Coach podpisał umowę na dostawę 100 autobusów przegubowychSolaris Urbino 18 dla MZA Warszawa. Kontrakt wart jest 110 mln złotych.Wszystkie autobusy powinny wyjechać na ulice stolicy do końca czerwca tegoroku.

 

Nowy kontrakt Solarisa

Firma Solaris Bus & Coach S.A. podpisała kontrakt z przedsiębiorstwem ITSA. Michalczewski. Umowa dotyczy dostawy 27 autobusów miejskich SolarisUrbino 12. Nowe pojazdy będą wozić mieszkańców Radomia.

 

F1: Dożywotni kontrakt dla Buttona

Zespół Brawn GP chce podpisać dożywotni kontrakt z Jensonem Buttonem,dając mu dwukrotną podwyżkę. Anglik ma na swoim koncie 5 wygranychwyścigów Grand Prix w tym sezonie Formuły 1.

 

Jaka przyszłość czeka Roberta Kubicę?

Zespół Roberta Kubicy BMW Sauber po tym sezonie wycofa się z Formuły1. Tę sensacyjną wiadomość ogłosiły w środę na konferencji prasowej wMonachium władze BMW. Co będzie z Kubicą?

 

F1: Glock podpisał kontrakt

Timo Glock nie będzie wbrew wcześniejszym przypuszczeniom partnerem RobertaKubicy w zespole Renault. 27-letni Niemiec podpisał właśnie kontrakt zbeniaminkiem F1, zespołem Manor Grand Prix.

 

Rekordowy kontrakt Transsystemu

Transsystem wiodący dostawca innowacyjnych rozwiązań w zakresie transportutechnologicznego i konstrukcji stalowych dla przemysłu samochodowego, podpisałprzed kilkoma dniami największy w  historii firmy kontrakt o wartościponad 40 mln zł. Obejmuje on dostawy i montaż systemu transportu oraz systemususzarek dla lakierni nowego modelu VW – Up! w zakładach Volkswagena wBratysławie.

 

Schumacher odchodzi z Ferrari?

Jak donosi niemiecki Bild Michael Schumacher rozwiązał kontrakt z zespołemFerrari, w którym po zakończeniu swojej kariery jako kierowca, pełniłw nim rolę konsultanta. Zdaniem gazety to krok w stronę angażu w zespoleMercedes GP, w którym popularny "Schumi" miałby zaliczyćpowrót do bolidu Formuły 1.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017