Wyszukiwałeś:

kontrola X

temperatury X

. Znaleziono 109 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kontrola temperatury

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 109 wszystkich):

Ciężki żywot krótkodystansowca

Poranne wstawanie nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy na świecie. Dlasilników samochodowych sprawa wygląda bardzo podobnie.Szczególnie wtedy, gdy serwujemy im o świcie ciężką pracę, jakąjest jazda na niedogrzanym silniku przy krótkich dystansach.

 

Ciśnienie pod kontrolą

W całym kraju ruszyła V edycja akcji „Ciśnienie pod kontrolą”,podczas której od 12 do 16 października, na 30 stacjach Statoil w całejPolsce, pracownicy Michelin i Statoil będą sprawdzać ciśnienie w oponach iprzypomną kierowcom o zbliżającej się zimie i konieczności wymiany opon nazimowe.

 

Zima tuż tuż - zadbaj o auto!

Mimo bardzo optymistycznych zapowiedzi o tym, że przez najbliższe dni średniatemperatura za oknami będzie się utrzymywać w okolicach kilkunastu stopniCelsjusza, należy pamiętać że do zimy już niedaleko. Właśnie teraz jestnajwyższy czas żeby pomyśleć o samochodzie i zadbać o to by minusowetemperatury nie mogły nas unieruchomić.

 

Gorący problem

Mimo, że za wakacje dobiegają końca na dworze mamy coraz większe upały. Ato z kolei oznacza prawdziwy sprawdzian dla układu chłodzenia w naszychsamochodach.

 

Paliwa znowu gorszej jakości

Zeszłoroczne wyniki kontroli jakości paliw na stacjach w naszym krajuwykazały, że ponownie pogorszyła się jakość paliw ciekłych. Jak wykazałaInspekcja Handlowa najgorzej wypadły wyniki oleju napędowego.

 

Problemy od gorąca

W motoryzacji, jak i w przyrodzie, każda skrajność to wysokie ryzykoproblemów. Gdy temperatura za oknami zaczyna dobijać do górnejskali, nasz samochód również nie ma zbyt lekkiego żywota.

 

Co po zimie warto zrobić w swoim aucie?

Pierwszy dzień wiosny za nami. I choć tegoroczna zima nie była zbytdokuczliwa, to jednak warto nasz samochód zabrać na kontrolę pozimową.Drobne z pozoru, często niewidoczne z zewnątrz usterki mogą być za jakiśczas przyczyną większych kłopotów. A za tymi chyba nikt nie przepada.

 

Niższa temperatura to niższe ciśnienie w oponach

Zdecydowana większość polskich kierowców przed zimą dokona wymianyogumienia w swoich samochodach. Przy ujemnych temperaturach trzeba jednakpamiętać również o regularnym sprawdzaniu ciśnienia w oponach.

 

Jakość paliw 2014 - jest nieco lepiej

Z roku na rok poprawia się jakość oferowanych na stacjach benzynowych paliw,choć wciąż można trafić na paliwo złej jakości. Przeprowadzone w minionymroku kontrole Inspekcji Handlowej wykazały, że większe ryzyko zatankowaniazłego jakościowo paliwa dotyczy kierowców samochodów z silnikamiwysokoprężnymi.

 

Sprawdzono jakość paliwa w 2015 roku - wyniki kontroli

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów poinformował o wynikachkontroli jakości paliwa, przeprowadzonej przez Inspekcję Handlową w 2015roku. Wyniki są lepsze, ale nadal nie są idealne. Zobacz, gdzie możnazatankować paliwo nie spełniające norm.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kontrola temperatury".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017