Wyszukiwałeś:

kontrola

. Znaleziono 11586 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kontrola

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11586 wszystkich):

186 tys. lewych przeglądów

Stacje kontroli pojazdów nie spełniające wymaganych warunkówlokalowych i organizacyjnych oraz nie posiadające koniecznego sprzętu, bezwymaganych dokumentów, bez należytego, zgodnego z prawem, nadzoru orazzatrudniające diagnostów, wobec których prowadzone byłopostępowanie karne, które dopuściły do ruchu łącznie prawie 186 tys.pojazdów - to efekt kontroli przeprowadzonej przez NIK.

 

Będzie ściślejszy nadzór nad stacjami kontroli pojazdów

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało projekt rozporządzenia, zgodnie zktórym w starostwach będą zatrudniane osoby bezpośrednio zajmującesię nadzorem nad stacjami kontroli pojazdów. Ma to zminimalizowaćwszelkie nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem SKP.

 

Gdy zatrzyma nas drogówka...

Im więcej jeździmy, tym ryzyko zatrzymania nas przez patrol policyjny rośnie.I nie chodzi tu tylko o popełnienie jakiegoś wykroczenia drogowego, ale naweto zwykłą kontrolę drogową. Warto zatem wiedzieć, jak taka kontrola powinnaprzebiegać, jakie też wówczas prawa i obowiązki mamy my orazkontrolujący nas policjanci.

 

Jak zachować się w przypadku kontroli drogowej?

Praktycznie każdy kierowca miał tę przyjemną lub nie okazję spotkaćosobiście patrol wydziału ruchu drogowego. Warto wiedzieć jakie mamy prawapodczas kontroli drogowej i co może w takiej sytuacji zrobić policjant?

 

Kiedy kontrola alkomatem?

Wypadek drogowy, stłuczka czy zwykła kontrola drogowa to najczęstszesytuacje, w których kierowca może mieć kontakt z funkcjonariuszemdrogówki. Podczas takiego spotkania zdarza się, że w użyciu znajdujesię alkomat. Zobacz, w których sytuacjach badanie alkomatem jestobowiązkowe, a kiedy może ujść nam płazem niewielka ilość alkoholu worganizmie.

 

Jakość paliw 2014 - jest nieco lepiej

Z roku na rok poprawia się jakość oferowanych na stacjach benzynowych paliw,choć wciąż można trafić na paliwo złej jakości. Przeprowadzone w minionymroku kontrole Inspekcji Handlowej wykazały, że większe ryzyko zatankowaniazłego jakościowo paliwa dotyczy kierowców samochodów z silnikamiwysokoprężnymi.

 

Stanowisko PIPP w sprawie kontroli NIK-u

Polska Izba Paliw Płynnych opublikowała swoje stanowisko w sprawie raportu NIKdotyczącego wyników kontroli dystrybutorów na stacjach paliw wwoj. łódzkim i świętokrzyskim.

 

Stacje kontroli pojazdów nadal będę prowadzone przez szkoły

Sejm przyjął nowelizację ustawy Prawo o ruchu drogowym, zgodnie zktórą po 1 stycznia 2016 r. m.in. szkoły samochodowe nadal będąmogły prowadzić stacje kontroli pojazdów.

 

Stacje Kontroli Pojazdów wymagają więcej... kontroli

Na konferencji R2RC omawiano stan polskich Stacji Kontroli Pojazdów i ichpatologię. Brak kontroli nad SKP ma wpływ nie tylko na bezpieczeństwo nadrogach, ale też na państwową gospodarkę.

 

Sprawdzono jakość paliwa w 2015 roku - wyniki kontroli

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów poinformował o wynikachkontroli jakości paliwa, przeprowadzonej przez Inspekcję Handlową w 2015roku. Wyniki są lepsze, ale nadal nie są idealne. Zobacz, gdzie możnazatankować paliwo nie spełniające norm.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017