Wyszukiwałeś:

kontrola

. Znaleziono 9325 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kontrola

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 9325 wszystkich):

Sprawdź ciśnienie nim wyruszysz!

Pod hasłem 'Ciśnienie pod kontrolą' rozpoczęła się akcja prowadzona przezproducenta opon Michelin, mająca zachęcić kierowców do kontroli ciśnienia wswoich samochodach. W największych miastach Polski zostaną rozdawane ulotkidla kierowców.

 

Wiosenna kontrola Volvo

Volvo zaprasza swoich klientów od 31 marca do 1 kwietnia na kompleksowąkontrolę swoich aut. Chcąc wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebomużytkowników, firma zamierza organizować analogiczne akcje dwa razy do roku.Wtedy też zespół specjalistów z firmy będzie diagnozować samochodywszystkich kierowców Volvo.

 

Uwaga na LPG!

Wprawdzie poprawiła się jakość sprzedawanych na naszych stacjach benzyny ioleju napędowego, to jednak nie najlepiej wypadła przeprowadzona po razpierwszy kontrola gazu LPG - czytamy w komunikacie Urzędu Ochrony Konkurencji iKonsumentów po przeprowadzonej przez Inspekcję Handlową kontrolijakości paliw w ubiegłym roku.

 

Paliwa coraz gorsze

Wyniki kontroli stacji paliw przeprowadzonej przez Inspekcję Handlową w 2008roku nie napawają optymizmem. Paliwo na polskich stacjach jest coraz gorsze.Aż 4,2 proc skontrolowanych stacji sprzedawało benzynę i olej napędowy niespełniające norm jakościowych czytamy w komunikacie Urzędu OchronyKonkurencji i Konsumentów. To o 2,5 proc. więcej niż rok wcześniej, aw przypadku gazu LPG zastrzeżenia dotyczyły 5,8 proc. sprawdzonychplacówek.

 

Warszawa: Most bez protestów

Już niedługo zostanie podpisana umowa z konsorcjum, które wybuduje MostPółnocny w Warszawie. Rozstrzygnięty na początku marca bieżącegoroku przetargu nie został oprotestowany. Teraz konieczna jest jeszcze kontrolaUrzędu Zamówień Publicznych.

 

Wróciły granice przy wjeździe do Włoch

Od wczoraj (28 czerwca) przywrócona została kontrola graniczna dlaosób wjeżdżających na terytorium Włoch z innych krajówczłonkowskich Unii Europejskiej. Władze włoskie zawiesiły obowiązywanieukładu z Schengen do 15 lipca.

 

Ciśnienie pod kontrolą

W całym kraju ruszyła V edycja akcji „Ciśnienie pod kontrolą”,podczas której od 12 do 16 października, na 30 stacjach Statoil w całejPolsce, pracownicy Michelin i Statoil będą sprawdzać ciśnienie w oponach iprzypomną kierowcom o zbliżającej się zimie i konieczności wymiany opon nazimowe.

 

Polacy mają problem z ciśnieniem

Ogłoszono wyniki V edycji ogólnopolskiej akcji „Ciśnienie podkontrolą” przeprowadzonej wspólnie przez Michelin i Statoil wdniach 12-16 października. Podczas kontroli na 30 stacjach Statoil w całejPolsce przebadano w sumie ok. 14 tys. samochodów, z których 71proc. miało niewłaściwy poziom ciśnienia w oponach.

 

Nowe auto: BMW X5 M 575KM - skonfiguruj i kup!

Cena od: 577000 PLN, rok produkcji: 2013, nadwozie: suv 5-drzwiowy, silnik: turbo benzynowy 4395cm3 575 KM

 

Nowe auto: BMW X5 M50d 381KM - skonfiguruj i kup!

Cena od: 402600 PLN, rok produkcji: 2013, nadwozie: suv 5-drzwiowy, silnik: turbo diesel 2993cm3 381 KM

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017