Wyszukiwałeś:

korki

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: korki

Spróbuj też wyszukać: korki mysiadło

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

Korki na DK 86 Katowice – Sosnowiec

W czwartek (17 maja) rozpoczął się remont kolejnego wiaduktu (okoliceRoździenia) na odcinku Katowice – Sosnowiec w ciągu drogi krajowej nr86. GDDKiA, która jest inwestorem zadania informuje o utrudnieniach natym odcinku m.in. z powodu zwężenia jezdni. Prace potrwają 18 miesięcy.

 

Sezon na wykopki trwa....we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z najszybciej modernizowanych miast w kraju. To właśnietutaj cały czas zaczynają się kolejne remonty a kierowcy tracą swójcenny czas na stanie w korkach. W tej chwili we Wrocławiu trwa istny sezon nawykopki, na szczęście szczyt już minął, a było znacznie gorzej...

 

Łódź "grzęźnie" w wykopach

W Łodzi trwają liczne remonty drogowe. Już teraz w mieście są liczneograniczenia ruchu, przez co tworzą się korki, a drogowcy zaczynają prace nakolejnych ulicach.

 

Zielone strzałki wracają do łask

Ministerstwo Infrastruktury zmieniło rozporządzenie dotyczące stosowania naskrzyżowaniach tzw. zielonych strzałek. Dzięki nowym przepisom jest szansa,że znowu powrócą one w większej liczbie na polskie drogi, a tym samymchoć częściowo rozładują się korki.

 

Wolno, wolniej, Wrocław

Stolica Dolnego Śląska to jedno z tych polskich miast, które zasługujena miano miejsca znienawidzonego przez kierowców. Niekończące sięremonty, a co za tym idzie ogromne korki to wrocławska codzienność. Strataczasu i frustracja kierowców są niestety spowodowane przez wieleczynników. Niestety nie wygląda na to, żeby w najbliższejprzyszłości sytuacja uległa znacznej poprawie.

 

Białe Błota: Powstaje węzeł S5/S10

W związku z budową drogi ekspresowej S5/S10 na odcinku węzeł Stryszek– węzeł Białe Błota, drogowcy wprowadzają nową organizację ruchu.Na skrzyżowaniu istniejących dróg krajowych nr 5 i 10 oraz drogiwojewódzkiej nr 223 powstało nietypowe rondo.

 

Korki na moście w Zarzeczu (DK19)

24 czerwca 2009r. nastąpiła zmiana organizacji ruchu na moście na rzece San wmiejscowości Zarzecze, w ciągu drogi krajowej nr 19 Lublin-Rzeszów.Podróżujący będą mogli przejechać tylko jedną nitką drogi.

 

Wirtualny współkierowca zadba o bezpieczeństwo

Samochód ciężarowy przyszłości będzie miał na pokładziecyfrowego współkierowcę – wirtualnego anioła stróża,który będzie asystował kierowcy, a nawet w razie zagrożenia przejmiekontrolę nad pojazdem. - Po prostu wyposażamy samochód ciężarowy wdodatkowe oczy - Mówi Erika Jakobsson z Volvo, jednego z ważnychpunktów na drodze działań Unii Europejskiej w kierunku rozwojuinteligentnych pojazdów.

 

Sprawdzisz korki przez komórkę

NaviExpert, dostawca nawigacji GPS w telefonie komórkowym i AutoGuard,operator usług telematycznych zawarły umowę współpracy w zakresiewymiany danych o natężeniu w ruchu oraz utrudnieniach drogowych.Wspólna baza danych posłuży do zaoferowania systemówumożliwiających wyznaczanie trasy i czasu przejazdu w oparciu o aktualniepanującą sytuację na drogach.

 

3,2,1... zielone!

Co zrobić, by auta ruszały szybciej ze skrzyżowania i w czasie, kiedy palisię zielone światło, mogło przejechać więcej samochodów? Drogowcy wkilku miastach testują zegary odmierzające czas, jaki pozostał do zmianyświateł na sygnalizatorze.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017