Wyszukiwałeś:

korki

. Znaleziono 1009 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: korki

Spróbuj też wyszukać: korki mysiadło

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1009 wszystkich):

Koniec z korkami!

Gdy codziennie rano w drodze do pracy stoimy w kilkusetmetrowym, o ile niekilkukilometrowym, korku pewnie nie raz zdarzyło się nam żałować, że naszsamochód nie został wyposażony skrzydła i silnik pozwalający wzbićsię w powietrze. Jeszcze do niedawna takie myśli byłyby czystą fantazją...

 

Polski sposób na korki

Blisko 70 tysięcy niezależnych źródeł informacji o sytuacji drogowej,sygnały z ponad 3,5 miliona kilometrów przejeżdżanych dziennie podrogach Polski i dynamicznie rosnąca liczba nowych użytkowników systemuAutoMapa Traffic. To wystarczy, by pojechać sprytniej tracąc w korkach mniejczasu.

 

Nowa AutoMapa pokazuje gdzie są korki

Wizualizacja danych o aktualnych utrudnieniach i blokadach na drogach, AsystentPasa Ruchu dla Polski i Europy oraz nowe funkcjonalności systemu AutoMapaTraffic. AutoMapa 6.6 pokazuje, gdzie są korki i podpowiada, jak je pokonać.

 

Wątek na forum: dym spod korka bagnetu

Witam. Rzecz dotyczy Volvo s 60 5D 2004. Wlasnie zostaly wymienione pierscienie oraz silnik zostal uszczelniony : uszczelka pod glowice, uszczelniacze zaworow.Zawory ani gniazda nie byly szlifowane bo nie trzeba skoro sie dobrze uklepaly(tak mi powiedziano) Od tej pory przejechalem 2000 km , dol...

 

17 dni rocznie w korku

Rok i osiem miesięcy w ciąg życia zawodowego, ponad 415 godzin rocznie,prawie 35 miesięcznie i ponad 8 tygodniowo - tyle czasu Warszawiacy spędzają,stojąc w korkach.

 

Faceci w większym stresie

Badania firmy TomTom, zajmującej się nawigacją satelitarną, dowodzą, żepoziom stresu podczas stania w korku jest wyższy u mężczyzn niż u kobiet.

 

Oto sposób na korki

O tym, że Polska przypomina miejscami jeden wielki plac budowy nie trzebanikogo przekonywać. W szczególności mieszkańcy największych polskichmiast, w których wszechobecne korki paraliżują ruch po głównychulicach, muszą borykać się z tymi utrudnieniami. Jak radzić sobie z korkami?Z pomocą mogłyby przyjść systemy monitorujące drogi online.

 

Przez korki tracimy ponad 3 mld zł

Przez utrudnienia w ruchu drogowym tylko w największych polskich miastach,państwo traci rocznie 3,1 mld zł. W porównaniu z rokiem 2010 widocznajest jednak poprawa – straty kierowców zmniejszyły się o prawie96 mln zł. Obecnie najłatwiej podróżuje się po Katowicach, anajtrudniej po Warszawie.

 

Co ma korek do wypadku?

Firma YouGov  przeprowadziła na zlecenie firmy TomTom badaniewśród 8000 europejskich kierowców.  Wykazało ono, żeczęsto są oni narażeni na wypadki związane z korkami. Ponad jedna trzeciarespondentów przyznała, że miała wypadek, ponieważ nie zdążyliwyhamować przed korkiem, który utworzył się niespodziewanie na drodze.

 

Opłaty za wjazd do centrum sposobem na korki?

Płatny wjazd do centrów miast, mniejsza liczba miejsc parkingowych orazpierwszeństwo dla komunikacji zbiorowej – to wszystko mogłyby usprawnićtransport w Warszawie i innych dużych miastach. Władze miast powinnyjednocześnie zachęcać mieszkańców do korzystania z transportumiejskiego. Pomogłoby też wdrażanie na większą skalę inteligentnychsystemów transportowych, np. informujących o korkach, remontach czydostępności parkingów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017