Wyszukiwałeś:

korytarze X

drogowe X

. Znaleziono 258 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: korytarze drogowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 258 wszystkich):

Wątek na forum: Obwodnica nie przez Rospudę?

moja propozycja to ominięcie Podlasia a autostrada A6 kłania się , przez Pomorze Zachodnie , Pomorze oraz Warmię i Mazury zgodnie planem autostrad przedwojennym, gdy spojrzy się na mapę Europy to autostrada A6 jest głównym korytarzem drogowym ze Wschodu na Zachód , dla przypomnienia półn...

 

Wątek na forum: Bridgestone Stargard oficjalnie otwarty

Rozbudowa A6 po starym sladzie w kirunku na Chociwel Szczecinek Gdansk napedzila by dodatkowych inwestorów wzdłuz korytarza drogowego .Moze na początek jako typu s.Stara obwoica Stargardu od pólnocy to Berlinka ~romek

 

S3 - Środkowoeuropejski Korytarz Transportowy

Porozumienie w sprawie utworzenia Środkowoeuropejskiego KorytarzaTransportowego ( w Polsce droga S3) podpisały województwadolnośląskie, lubuskie i zachodniopomorskie oraz regiony Szwecji, Czech iSłowacji.

 

III Europejski Korytarz Transportowy Wschód – Zachód

Europejski Korytarz Transportowy nr III swój początek bierze w Berlinie,biegnie przez Drezno na wschód do przejścia granicznego Gorlitz –Zgorzelec, a następnie przez najważniejsze ośrodki na południu Polski:Legnicę, Wrocław, Opole, Gliwice, Katowice, Kraków, Rzeszów,Przemysł na Ukrainę – do Lwowa i Kijowa.

 

Strategia drogowa dla pomorskiego

Samorządowcy z województwa pomorskiego rozmawiali z pomorskimiparlamentarzystami na temat stanu infrastruktury drogowej. W związku zkoniecznością rozwiązania problemów komunikacyjnych, powstałastrategia rozwoju sieci drogowej na nadchodzące lata.

 

Sztafeta dla nowych możliwości transportowych Polski i Europy

W dniach 29.09.2009 – 01.10.2009 odbyła się międzyregionalna sztafetapromująca inicjatywę Środkowoeuropejskiego Korytarza TransportowegoCETC-ROUTE65. To wyraz poparcia mieszkańców i przedstawicieli władzlokalnych dla inicjatywy regionów – utworzenia Korytarza.

 

Kraj Kralovohradecki i Dolny Śląsk chcą S3

Budowa dróg łączących Czechy z Polską w ramach ŚrodkowoeuropejskiegoKorytarza Transportowego CETC - ROUTE65 była tematem spotkania wicemarszałkaDolnego Śląska Marka Łapińskiego oraz hetmana Kraju Kralovohradeckiego,Lubomíra Franca. Budowa drogi ekspresowej S3 na Dolnym Śląsku jest wplanach już kilkanaście lat, jednak nadal nie wiadomo kiedy wreszcie trasapołączy północ i południe kraju. Inwestycja miała zakończyć sięza dwa lata. Jej realizacja zaawansowana jest finansowo, dokumentacyjnie,koncepcyjnie i projektowo. Nowy Program Budowy Dróg Krajowych na lata2011-2015 nie gwarantuje jednak, ze jest to inwestycja priorytetowa, zzapewnionym finansowaniem.

 

Zielone korytarze

Koncepcja Zielonych Korytarzy zakłada wzajemne uzupełnianie sięróżnych gałęzi transportu drogowego, kolejowego, żeglugi morskiejbliskiego zasięgu oraz żeglugi śródlądowej w taki sposób, abyusprawnić transport towarów na głównych ciągach komunikacyjnychw UE oraz zminimalizować negatywny wpływ transportu na środowisko naturalne.Zielone Korytarze mają charakteryzować się zrównoważonymirozwiązaniami logistycznymi z wykorzystaniem współmodalności,efektywną zlokalizowaną infrastrukturą i punktami przeładunkowymi.

 

Zmiana przepisów drogowych w Austrii

Od 1 stycznia 2012 roku zmianie uległy austriackie przepisy drogowe odnoszącesię do akcji ratunkowych na zakorkowanych autostradach oraz drogachtranzytowych. Za nieprzestrzeganie nowego przepisu grozi mandat w wysokościnawet 2.800 euro.

 

Wątek na forum: Nowa jakość DK nr 10 od Szczecina do granicy

DK10 bardzo oczekiwana na Pomorzu Zachodnim.Ten odcinek robiony jak to u nas na podstawie lobbingu wielkich marketów które ulokowały sie na obrzezach miasta w dzielnicy Gumience.Droga ta przy umiarkowanym ruchu w kierunku granicy słuzy głownie niemieckim turystą którzy odwiedzaja wspomniane marke...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "korytarze drogowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017