Wyszukiwałeś:

kosmetyki X

samochodowe X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kosmetyki samochodowe

Spróbuj też wyszukać: jak dbać o auto

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Vantage rodem z Prodrive-u

Brytyjski tuner samochodowy, firma Prodrive zajmująca się główniebudową aut rajdowych dla Subaru przygotowała nową wersję modelu Aston MartinVantage. Auto, które w sprzedaży pojawi się już na początku 2007 roku będzie dysponować przede wszystkim mocniejszym silnikiem V8.

 

FOTA przejmuje Autoprima

Spółka Fota podpisała umowę przedwstępną zakupu 80% udziałówdystrybutora części do samochodów, spółki Autoprima działającej wCzechach i na Słowacji.

 

Konkurs dla sympatyków Mitsubishi

Klub sympatyków aut marki Mitsubishi - Mitsubishi Klub Polska - ogłosiłwłaśnie konkurs fotograficzny "Jesień, ja i Mitsubishi".

 

Zasady dotyczące kosmetyków nie sprawdzą się w motoryzacji

28 lipca br. Komisja Europejska opublikowała propozycje dotyczące instrumentuprawnego ogólnej konkurencji, by regulować kontrolę na rynkachdystrybucji. Po konsultacjach Komisja planuje zastąpienie obecnegoRozporządzenia GVO, po jego wygaśnięciu 31 maja 2010 roku, zmienionymiprzepisami.

 

Targi w stolicy motoryzacji

W Cobo Center w Detroit trwają właśnie targi samochodowe North AmericanInternational Auto Show 2011, które oficjalnie rozpoczęły się 10, azakończą 23 stycznia.

 

AUTO MOTO SHOW już 10 czerwca!

Expo Silesia i Firma Sens, zapraszają miłośników czterechkółek na targi motoryzacyjne AUTO MOTO SHOW, które odbędą sięw terminie 10–12 czerwca.

 

Polerowanie - czyli make'up dla samochodu

Lakiernicy zwykli mówić, że dobrze wypolerowane auto to takie, wktórego odbiciu kierowca może dostrzec swój kolor oczu. Żebyjednak powłoka lakiernicza samochodu lśniła, należy przestrzegać kilkapodstawowych zasad.

 

Chcesz sprzedać auto?

To najpierw doprowadź je do przyzwoitego stanu. Nie ma nic gorszego, jakznaleźć wymarzony samochód z ogłoszenia, a potem przejechać się domiejsca zakupu i stwierdzić, że samochód wcale nie jest taką"igiełką", jak przez telefon zapewniał jego właściciel.

 

Wątek na forum: Myjnia reczna

Czy ktos korzystal z uslug tej firmy ?? mozecie polecic ?? http://www.anet-blysk.pl/reczna-myjnia-samochodowa-zabrze.htm ~marcoMar86

 

Skoda Simply Clever - sprytne rozwiązania

Nazwa "Simply Clever" jak mantra powtarza się w prospektach icennikach czeskich modeli. Czy jest to jedynie pusty slogan czy wyposażenie,które Skoda serwuje pod tą nazwą rzeczywiście może przydać się wsamochodzie? Sprawdziliśmy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kosmetyki samochodowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017