Wyszukiwałeś:

kradziez

. Znaleziono 233 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kradziez

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 233 wszystkich):

Kradzież sprzedanego

Sprzedać auto poza granicami kraju, później zgłosić jego kradzież iodebrać odszkodowanie - wydawałoby się idealny sposób na czysty zysk.Tak też zapewne myślała para z Białegostoku. Teraz jednak muszą tłumaczyćsię ze swojego czynu, grozi im nawet do 3 lat więzienia.

 

Passaty i Golfy najczęściej kradzione

Choć samochód staje się dobrem dostępnym niemal dla każdego zanaprawdę niewielkie pieniądze, wciąż musimy się liczyć z możliwościąjego kradzieży. W ubiegłym roku na terenie naszego kraju skradzione zostały wsumie 22.773 pojazdy, co jest najniższym wynikiem od 1993 roku. Nie zmieniasię natomiast kolejność najbardziej popularnych modeli wśródzłodziei.

 

W Polsce kradną coraz mniej

W ciągu ostatnich 10 lat liczba skradzionych w Polsce samochodów spadłaczterokrotnie. Z roku na rok liczba kradzieży aut jest coraz mniejsza, atendencja ta nadal się utrzymuje. W porównaniu do innych krajówUnii Europejskiej, zagrożenie kradzieżami pojazdów w Polsce należy donajmniejszych w Europie.

 

Coraz więcej fikcyjnych kradzieży aut

Choć liczba skradzionych samochodów w naszym kraju z roku na rokzmniejsza się - co oczywiście jest bardzo pozytywnym objawem - to corazczęściej policjanci odnotowują próby wyłudzenia odszkodowania poprzezzgłaszanie fikcyjnych kradzieży.

 

Odpowiedzą za kradzież mostu

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, zatrzymanymna terenie powiatu zgorzeleckiego w związku z podejrzeniem o kradzież…pięciotonowego mostu. Zatrzymani wpadli w ręce policjantów podczasostatniego transportu pociętych elementów konstrukcyjnych.Funkcjonariusze odnaleźli również w jednym z punktów skupuzłomu pozostałe części mostu, które tam wcześniej trafiły.

 

Kradzieże aut w 2012 roku

W minionym roku utrzymała się tendencja spadkowa kradzieży samochodóww naszym kraju. Łupem złodziei padło ponad 15 tys. aut, tj. o ok. 5 proc.mniej niż rok wcześniej. Tak jak we wcześniejszych latach, tak i w 2012 rokunajczęściej kradzione były modele niemieckich producentów.

 

Mieszkasz w Łodzi? Uważaj na złodziei!

Jak pokazują policyjne statystyki, w minionym roku najbardziej narażeni nakradzieże aut byli mieszkańcy województwa łódzkiego. Na drugimbiegunie znalazło się województwo podkarpackie.

 

Kradli Toyoty i wpadli

Policjanci z Łodzi oraz Sieradza rozbili grupę przestępczą, specjalizującąsię w kradzieży samochodów. Co ciekawe, kradli oni tylko Toyoty CorolleVerso. W sumie ich łupem padło co najmniej 40 aut.

 

Policja skutecznie zwalcza złodziei samochodów

Kradzieże samochodów jeszcze na początku XXI wieku były prawdziwąplagą na naszych drogach. Dziś ta kategoria przestępstw odznacza sięnajwiększym procentowym spadkiem liczby odnotowanych zdarzeń.

 

Kradzież samochodu. Co zrobić?

Wychodzimy rano z domu, a na parkingu nie ma samochodu. Taki scenariusz nienależy do najprzyjemniejszych, o czym mógł się przekonać każdy, ktomiał do czynienia z taką sytuacją. Co wtedy robić?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017