Wyszukiwałeś:

kradziez

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kradziez

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Citroen na targach w LA

Na zaczynających się jutro targach motoryzacyjnych w Los Angeleszaprezentowany zostanie model Citroen C4. Nie oznacza to jednak powrotufrancuskiej marki na amerykański rynek.

 

Tablice odporne na kradzież

Brytyjski urząd DVLA odpowiedzialny za wydawanie tablic rejestracyjnych wydałnowe rozporządzenia dotyczące bezpieczeństwa tablic. Według nowych regulacjinie mogą one zostać wymontowane w czasie mniejszym niż trzy minuty, anastępnie po ich ściągnięciu niemożliwe będzie ich ponowne użycie.

 

Cyber-kradzież

W dobie komputerów, szerokiego dostępu do wymiany informacji, a takżebezprzewodowych rozwiązań montowanych w samochodach złodzieje stosują corazbardziej wyszukane sposoby, żeby ukraść samochód.

 

Kradną głównie Volkswageny i Fiaty

O 29 procent spadła liczba skradzionych pojazdów w 2006 roku w stosunkudo roku poprzedniego. Wciąż na czele najbardziej popularnych wśródzłodziei modeli znajduje się Volkswagen Passat.

 

Kradzież sprzedanego

Sprzedać auto poza granicami kraju, później zgłosić jego kradzież iodebrać odszkodowanie - wydawałoby się idealny sposób na czysty zysk.Tak też zapewne myślała para z Białegostoku. Teraz jednak muszą tłumaczyćsię ze swojego czynu, grozi im nawet do 3 lat więzienia.

 

DNA uchroni przed kradzieżą

Zakup samochodu w naszym kraju to bardzo często wydatek na całe życie albojego większą część. Dlatego wielu z nas stara się zabezpieczyć takinabytek w najbardziej skuteczny sposób, a tak naprawdę niewiele z nichpozwala zagwarantować takie bezpieczeństwo jak oznakowanie auta cząsteczkamiDNA.

 

Passaty i Golfy najpopularniejsze

Z całą pewnością jednak nie o taką popularność chodzi władzomkoncernów motoryzacyjnych, w tym przypadku mającym siedzibę wWolfsburgu. Oba Volkswageny były bowiem zdecydowanie najczęściej kradzionymimodelami w ubiegłym roku w naszym kraju.

 

Słabostki elektronicznych kluczyków

Czy oglądaliście film "60 sekund", w którym głównybohater Randall Memphis Raines (w jego postać wcielił się Nicolas Cage) wrazz grupką swoich "pomysłowych" przyjaciół ukradł jednej nocy100 luksusowych samochodów? Niektóre z taką łatwością jakzapinanie butów na rzepy. Po raz kolejny okazało się, że film choć zgatunku sensacyjnych może niedaleko odbiegać od rzeczywistości.

 

Auto rozebrał na części i zakopał w ogrodzie

Kryminalni z Piaseczna zatrzymali kolejną osobę za fałszywe zgłoszeniekradzieży samochodu. Tym razem 48-letni Juliusz L. zgłosił kradzież swojegomercedesa po tym, jak go rozebrał na części i zakopał w ogrodzie.

 

Kolejna dziupla zlikwidowana

Wrocławscy policjanci zlikwidowali "dziuplę" samochodową. W sprawiezatrzymano czterech mężczyzn podejrzanych o paserstwo i kradzieżepojazdów. Funkcjonariusze odzyskali skradzionego volkswagena orazzabezpieczyli części i akcesoria samochodowe od co najmniej kilkudziesięciuaut.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017