Wyszukiwałeś:

kradzione X

samochody X

. Znaleziono 82 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kradzione samochody

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 82 wszystkich):

Sprowadzał kradzione

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zatrzymali kolejną osobę,która jest odpowiedzialna za oszustwa związane z importemsamochodów z zagranicy. Auta, zanim trafiły do odbiorców, miałypodrabiane dokumenty. Niektóre z nich były kradzione za granicą.

 

Sprawdź, co i gdzie kradną najczęściej

Jak podają policyjne statystyki, w ubiegłym roku wszczęto 16.915 postępowańw sprawie kradzieży samochodów, co jest liczbą o 326 niższą niż w2008 roku. Wciąż największym wzięciem złodziei cieszą się Volkswageny.

 

Kradli auta metodą „na śpiocha”

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieżesamochodów metodą „na śpiocha” oraz 47-letniego pasera.Kryminalni ustalili, że zatrzymani mają na swoim koncie kradzież 8 aut naterenie Pomorza i Niemiec. Każdy z samochodów przedstawiał wartośćponad 100 tys. zł.

 

Kradzione auta na sprzedaż

Że Francuzi to ciekawy naród, wiadomo nie od dzisiaj. Jednak czegośtakiego nie spodziewaliśmy się nawet w najśmielszych domysłach.

 

Jak przestrzec się przed kradzionym?

Okazuje się, że z roku na rok policja odnotowuje spadek kradzieżysamochodów. To jednak nie powinno nas zwalniać z czujności w momenciekiedy decydujemy się na zakup samochodu. Radzimy jak zabezpieczyć się przedprzykrą niespodzianką.

 

Te auta najczęściej kradli w 2013 roku

Można wymienić wiele powodów, dla których warto kupować autadanej marki czy wręcz konkretny model. I na odwrót. Znajdzie się sporoargumentów, by od niektórych samochodów trzymać się jaknajdalej. Do tej drugiej grupy z pewnością możemy zaliczyć statystykipolicyjne dotyczące najczęściej kradzionych samochodów. Zobacz zatem,czy również Twój model jest w gronie podwyższonego ryzyka.

 

Jak nie kupić kradzionego?

Statystyki policji mówią, że z roku na rok spada liczba kradzionychsamochodów. Nie oznacza to automatycznie, że nasza czujność podczaszakupu używanego samochodu powinna być uśpiona. Wręcz przeciwnie. Częstoskupiamy się za bardzo na ocenie stanu technicznego zamiast prawnego.Konsekwencje mogą być dużo gorsze.

 

Honda najczęsciej kradzionym samochodem

Pomyślisz dwa razy, zanim kupisz Hondę. Japoński producent znalazł sie naszczycie listy najczęściej kradzionych samochodów.

 

W skradzionej ciężarówce przewoził kradzione auta

Dwa kradzione BMW X5 zostały znalezione w zatrzymanym do kontroli drogowej wAugustowie tirze jadącym w kierunku granicy polsko-litewskiej. 53-letnilitewski kierowca został zatrzymany i odpowie za swój udział wkradzieży przed sądem.

 

Kradzieże aut w 2015

Policja opublikowała raport najczęściej kradzionych samochodów w roku2015. Niezmiennie dominują tu modele grupy VW, ale znalazły się też produktyjapońskie. Zobacz, jakie modele aut są najczęściej kradzione.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kradzione samochody".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017