Wyszukiwałeś:

kradzione X

samochody X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kradzione samochody

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Żółty odstrasza

Prawdopodobnie większości z nas nie przypadnie do gustu samochód pomalowanyna żółto, lecz pewna brytyjska agencja ubezpieczeniowa przeprowadziłaciekawe badanie dotyczące 'chodliwości' samochodów uszeregowanych wedługkoloru, z której wynika, że auta w tym kolorze są najrzadziej kradzione.

 

Kradną głównie Volkswageny i Fiaty

O 29 procent spadła liczba skradzionych pojazdów w 2006 roku w stosunkudo roku poprzedniego. Wciąż na czele najbardziej popularnych wśródzłodziei modeli znajduje się Volkswagen Passat.

 

Najczęściej kradzione samochody

Niemieckie firmy ubezpieczeniowe stowarzyszone w GDV po raz kolejnyprzedstawiły raport, który zawiera ranking modeli samochodównajczęściej padających ofiarą złodziei. Specjaliści wskazują przedewszystkim na liczne kradzieże aut terenowych oraz pojazdów 12-letnich istarszych.

 

Passaty i Golfy najczęściej kradzione

Choć samochód staje się dobrem dostępnym niemal dla każdego zanaprawdę niewielkie pieniądze, wciąż musimy się liczyć z możliwościąjego kradzieży. W ubiegłym roku na terenie naszego kraju skradzione zostały wsumie 22.773 pojazdy, co jest najniższym wynikiem od 1993 roku. Nie zmieniasię natomiast kolejność najbardziej popularnych modeli wśródzłodziei.

 

Sprowadzał kradzione

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zatrzymali kolejną osobę,która jest odpowiedzialna za oszustwa związane z importemsamochodów z zagranicy. Auta, zanim trafiły do odbiorców, miałypodrabiane dokumenty. Niektóre z nich były kradzione za granicą.

 

Ukradli 180 samochodów

200 zarzutów, w tym kradzieży 180 samochodów, usłyszy 4członków zorganizowanej grupy przestępczej zatrzymanych wczoraj, wwyniku akcji stołecznych policjantów.

 

Europejskie drogi jak wybrzeże Somalii

Informacje o porwanych przez somalijskich piratów statkach iprzetrzymywanych dla okupu marynarzach serwują niemal wszystkie serwisyinformacyjne. Tymczasem media milczą o tym, że na drogach UE równieczęsto dochodzi do napadów i kradzieży ładunków przewożonychna ciężarówkach czytamy w raporcie „Cargo Theft Report”Europolu.

 

Kolejna dziupla zlikwidowana

Wrocławscy policjanci zlikwidowali "dziuplę" samochodową. W sprawiezatrzymano czterech mężczyzn podejrzanych o paserstwo i kradzieżepojazdów. Funkcjonariusze odzyskali skradzionego volkswagena orazzabezpieczyli części i akcesoria samochodowe od co najmniej kilkudziesięciuaut.

 

Najciężej ukraść...

...Audi. Tak wynika z kolejnej odsłony brytyjskiego plebiscytu "BritishInsurance Vehicle Security Awards 2009", które już od 2004 rokutworzy rankingi najbardziej odpornych na kradzieże i włamania samochody imarki.

 

Policja odzyskała skradzione w USA i Niemczech

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Samochodową KWP w Łodziodzyskali 5 aut poszukiwanych do postępowań karnych prowadzonych w USA iNiemczech. Wartość odzyskanych samochodów szacowana jest na około 200tysięcy złotych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kradzione samochody".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017