Wyszukiwałeś:

krajowe X

57 X

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: krajowe 57

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 70 wszystkich):

Wątek na forum: Z cee'dem na torze Hockenheim

super, sprobuje, może a nuż się uda.. :) ~karlik

 

Droga nr 68 Kukuryki - Wólka Dobryńska

"Przebudowa drogi krajowej nr 68 - odcinek Kukuryki - Wólka Dobryńskawraz z dobudową pasa postojowego dł. 5.19 km" to jeden z najważniejszychprojektów realizowanych na Lubelszczyźnie. Do dnia dzisiejszego zakończonoprace obejmujące ponad 55% całego zadania. Przewidywany termin zakończeniakontraktu to koniec grudnia 2006 roku.

 

S3 - autostradą?

Droga ekspresowa S3 budowana będzie niemal w całości od podstaw. Będzie todroga ekspresowa o najwyższych parametrach, która z czasem ma"urosnąć" do rangi autostrady.

 

Gruntowna przebudowa DK 44

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Krakowiepoinformowała o rozpoczętych konsultacjach społecznych w sprawie rozbudowydrogi krajowej nr 44 na 57 km odcinku z Oświęcimia do Krakowa.

 

Bezprawne badania techniczne sprowadzanych aut

Europejski Trybunał Sprawiedliwości po raz kolejny zarzucił Polsce łamanieprawa wspólnotowego. Tym razem chodzi o obowiązkowe badania techniczne,jakim muszą być poddawane wszystkie sprowadzane samochody używane przed ichpierwszą rejestracją na terenie naszego kraju.

 

Wielkie pieniądze na krajówki w Małopolsce

Około 1,4 mld zł przeznaczono w tym roku na drogi krajowe wwojewództwie małopolskim. Największą inwestycją krakowskiegooddziału Generalnej Dyrekcji dróg Krajowych i Autostrad będzie budowa57-kilometrowego odcinka autostrady A4 Szarów-Tarnów.

 

Obwodnica Wasilkowa na Walentynki

14 lutego 2011 r. została oddana do ruchu obwodnica Wasilkowa w ciągu drogikrajowej nr 19. Budowa 5 kilometrowej obwodnicy wyniosła 125 mln zł. Drogapołączy miejscowości Św. Woda i Sochonie, a przez to odciążyWasilków (a docelowo kiedyś także Białystok) z ruchu tranzytowegociężarówek jadących z/do przejścia granicznego w KuźnicyBiałostockiej. Obwodnica będzie pełniła tą funkcję aż do chwili, kiedyodciąży ją planowana droga ekspresowa S19 Kuźnica - Sokółka -Korycin - Knyszyn - Dobrzyniewo – Choroszcz, czyli przez minimum 6-7 lat,o ile będą pieniądze na to przedsięwzięcie.

 

Stolica ma most Marii Skłodowskiej-Curie

Rada Miasta st. Warszawy przegłosowała nazwę dla nowo powstałej przeprawyprzez Wisłę pomiędzy Bielanami a Białołęką. Patronką mostu zostałapodwójna noblistka, honorowa obywatelka miasta, rodowita warszawianka -Maria Skłodowska-Curie.

 

Dofinansowanie dla małej obwodnicy Słupska

Budowa małej obwodnicy Słupska w ciągu DK nr 21 to kolejna inwestycja,która otrzymała wsparcie z Programu Infrastruktura i Środowisko.

 

Mazowieckie drogi w budowie

Mazowiecki oddział GDDKiA prowadzi szereg prac budowlanych na drogachwojewództwa, jak i w samej Warszawie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "krajowe 57".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018