Wyszukiwałeś:

krakowa

. Znaleziono 190 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: krakowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 190 wszystkich):

Wschodnia obwodnica Krakowa

Podpisano umowę na wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dotyczącejbudowy wschodniej obwodnicy Krakowa. Realizacją kontraktu o wartości ponad 4,8mln zł zajmie się firma "MOSTY KATOWICE" Spółka z o.o.

 

Obwodnica Krakowa - remont A4

Kolejna małopolska inwestycja uzyskała wsparcie z Europejskiego FunduszuRozwoju Regionalnego w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Transport.Dofinansowany, w wysokości prawie 108 mln zł, zostanie projekt modernizacjiautostradowej obwodnicy Krakowa od Balic do Opatkowic.

 

Siedmiu na krakowską A4

Siedem firm stara się pozyskać kontrakt na przebudowę autostradowej obwodnicyKrakowa. Według wstępnych założeń przebudowa autostrady A4 z Balic doOpatkowic rozpocznie się wiosną 2006 roku i zakończy z końcem 2007 roku.

 

Utrudnienia na autostradowej obwodnicy Krakowa

W nocy z wtorku na środę (10/11 kwietnia) zostanie zamknięta lewa jezdnia(kierunek do Balic) autostradowej obwodnicy Krakowa. Wyłączenie ruchu nastąpi na odcinku o długości 7 km od węzła Tynieckiego do węzła Balice I wraz zwęzłem. Pojazdy będą poruszać się dwukierunkowo drugą jezdnią.Obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 70 km/h oraz zakazwyprzedzania.

 

Ruszyły prace na obwodnicy Krakowa

W ubiegły piątek miało miejsce symboliczne wbicie pierwszej łopaty nabudowie drogi krajowej nr 94 od węzła Radzikowskiego do węzła Modlnica,która będzie stanowić fragment północnej obwodnicy Krakowa.Realizacja inwestycji  potrwa dwa lata.

 

Małopolska: ruszają prace drogowe i mostowe

Zaraz po świętach ruszają prace na drogach krajowych w Małopolsce.Utrudnienia dla kierowców będą spore bo przebudowany będzie odcinek DK75 na trasie Szarów – Targowisko  oraz autostradowa obwodnicaKrakowa na odcinku od węzła w Opatkowicach do ulicy Kąpielowej. Modernizowanebędą także niektóre obiekty mostowe w województwie.

 

Utrudnienia na obwodnicy Krakowa

Prace związane z przebudową autostradowej obwodnicy Krakowa na odcinkupomiędzy węzłem w Opatkowicach a ulicą Kąpielową wkroczyły w kolejnąfazę, która niesie ze sobą utrudnienia dla kierowców.

 

Powstaje łącznica Wieliczka – Tarnów

W najbliższych miesiącach autostradowy węzeł Wieliczka na obwodnicy Krakowawzbogaci się o łącznicę relacji Wieliczka - Tarnów - właśnierozpoczęła się jej budowa. Nowa droga o długości ponad półkilometra będzie gotowa w połowie września br. Będzie dziewiątąłącznicą na węźle.

 

Powolna ekspresowa "siódemka"

W ciągu najbliższych lat poza miejskimi inwestycjami najważniejsza dlaKrakowa będzie szybka budowa wschodniego obejścia miasta. Sytuacja przybudowie poszczególnych odcinków nie jest jednak optymistyczna.

 

Węzeł "Wielicka" – o jeden łącznik więcej

10 grudnia 2009 roku został oddany do ruchu łącznik Wieliczka-Tarnówna węźle autostradowym „Wielicka”. Nowa droga o długości ponadpół kilometra jest dziewiątą łącznicą na węźle. Ułatwiwłączenie do ruchu autostradowego jadącym od strony Wieliczki –dotychczas musieli oni wjechać do Krakowa i zawracać na ulicy Wielickiej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017