Wyszukiwałeś:

krakowska X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: krakowska specjalna strefa ekonomiczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

MAN w krakowskiej strefie

Na podstawie decyzji Rady Ministrów do krakowskiej Specjalnej StrefyEkonomicznej włączono blisko 141 ha gruntu pod inwestycję niemieckiegokoncernu MAN.

 

Pierwsze 80 ha dla MANa

Podpisano umowę między powołaną specjalnie w tym celu spółką MałopolskieParki Przemysłowe a firmą MAN na mocy której niemiecki inwestor stał sięwłaścicielem 80 hektarów gruntu w Niepołomickiej Strefie Przemysłowej.

 

Meiller Polska obok MANa

Około 20 mln zł wyda spółka Meiller Polska na budowę na terenie krakowskiejSpecjalnej Strefy Ekonomicznej w Niepołomicach zakładu produkującegoprzyczepy, naczepy oraz nadwozia do samochodów ciężarowych. Inwestorotrzymał zezwolenie na działalność pod koniec ubiegłego tygodnia.

 

Zezwolenie dla Nidec

Wojewoda Małopolski Jerzy Miller wydał japońskiej firmie Nidec Motors &Actuators Sp. z o.o. zezwolenie na prowadzenie działalności na terenieKrakowskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Pozwoli to na rozpoczęcieinwestycji związanej z budową nowej fabryki.

 

Strefy ekonomiczne mają się dobrze

Ubiegły rok był kolejnym korzystnym okresem dla rozwoju inwestycji na terenachspecjalnych stref ekonomicznych. Największe nakłady inwestycyjne w naszymkraju poniosły firmy z branży motoryzacyjnej, która rozwija sięobecnie dosyć dynamicznie.

 

Nowe miejsca pracy w specjalnych strefach ekonomicznych

Nowe inwestycje i zwiększenie zatrudnienia na terenie krakowskiej iwałbrzyskiej SSE to najważniejsze cele rozporządzeń zmieniających obszartych stref. Dzięki inwestycjom może powstać nawet 10 tys. nowych miejscpracy.

 

Więcej miejsca w strefach na nowe inwestycje

Nowe miejsca pracy oraz większe możliwości rozwoju dla lokalnych firm toplanowane korzyści z powiększenia krakowskiej, mieleckiej i wałbrzyskiej SSE.

 

Specjalne Strefy Ekonomiczne po 2020 roku

Od ponad 15 lat Specjalne Strefy Ekonomiczne stymulują rozwój przemysłui usług w wielu sektorach polskiej gospodarki. Stanowią istotną zachętęinwestycyjną dla wielu firm. Ich rozwój przyczynia się do rozwojugospodarczego kilkunastu regionów Polski. Obecnie zakłada się, że SSEzakończą działalność w roku 2020. Wyniki badania opracowanego przez Ernst& Young pokazują, że bez wydłużenia okresu działalności stref nie maco liczyć na reinwestycje u ponad połowy firm obecnych w SSE.

 

Pomysł na specjalne strefy ekonomiczne

- Bezterminowe przedłużenie funkcjonowania SSE, zorganizowanie atrakcyjnychterenów inwestycyjnych w każdej gminie oraz rozszerzenie formułyfunkcjonowania stref na inicjatywy klastrowe i technologiczne – to nowepropozycje ministra gospodarki, wicepremiera Waldemara Pawlak.

 

Kolejne firmy inwestują w krakowskiej SSE

Cztery zezwolenia na działalność gospodarczą w krakowskiej specjalnejstrefie ekonomicznej otrzymały firmy: Separator, VoiceFinder, BTH Import Staloraz Becker Farby Przemysłowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "krakowska specjalna strefa ekonomiczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017