Wyszukiwałeś:

krakowska X

sse X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: krakowska sse

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

MAN w krakowskiej strefie

Na podstawie decyzji Rady Ministrów do krakowskiej Specjalnej StrefyEkonomicznej włączono blisko 141 ha gruntu pod inwestycję niemieckiegokoncernu MAN.

 

Pierwsze 80 ha dla MANa

Podpisano umowę między powołaną specjalnie w tym celu spółką MałopolskieParki Przemysłowe a firmą MAN na mocy której niemiecki inwestor stał sięwłaścicielem 80 hektarów gruntu w Niepołomickiej Strefie Przemysłowej.

 

Meiller Polska obok MANa

Około 20 mln zł wyda spółka Meiller Polska na budowę na terenie krakowskiejSpecjalnej Strefy Ekonomicznej w Niepołomicach zakładu produkującegoprzyczepy, naczepy oraz nadwozia do samochodów ciężarowych. Inwestorotrzymał zezwolenie na działalność pod koniec ubiegłego tygodnia.

 

‘Wiecha’ fabryki MAN w Niepołomicach

18 kwietnia w powstającej fabryce MAN w Niepołomicach odbyła sięuroczystość „Wiechy”. W połowie roku, tak jak zostało tozaplanowane, z taśmy produkcyjnej zjedzie pierwszy model MAN TGA WW.

 

Nidec w Niepołomicach

Japońska firma Nidec, będąca producentem napędów elektrycznych m.in.dla przemysłu motoryzacyjnego zamierza wybudować nowy zakład na terenieKrakowskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Obiekt warty 56 mln zł powstanie wNiepołomicach.

 

Zezwolenie dla Nidec

Wojewoda Małopolski Jerzy Miller wydał japońskiej firmie Nidec Motors &Actuators Sp. z o.o. zezwolenie na prowadzenie działalności na terenieKrakowskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Pozwoli to na rozpoczęcieinwestycji związanej z budową nowej fabryki.

 

Strefy ekonomiczne mają się dobrze

Ubiegły rok był kolejnym korzystnym okresem dla rozwoju inwestycji na terenachspecjalnych stref ekonomicznych. Największe nakłady inwestycyjne w naszymkraju poniosły firmy z branży motoryzacyjnej, która rozwija sięobecnie dosyć dynamicznie.

 

Nidec otrzyma wsparcie

Japońska firma Nidec Motors & Actuators Sp. z o.o., która wybudujenową fabrykę w Niepołomicach, otrzyma wsparcie finansowe od rządu. Jest tomożliwe dzięki nowemu programowi finansowemu, którego celem jestprzyciągnięcie inwestorów.

 

Prawie 3 mln zł wsparcia dla Nidec

Japońska firma Nidec Motors zainwestuje w Polsce blisko 56,3 mln zł. Nowafabryka silników i napędów elektrycznych dla branżymotoryzacyjnej otrzymała właśnie wsparcie od rządu w wysokości 2,9 mln zł.

 

Nowe miejsca pracy w specjalnych strefach ekonomicznych

Nowe inwestycje i zwiększenie zatrudnienia na terenie krakowskiej iwałbrzyskiej SSE to najważniejsze cele rozporządzeń zmieniających obszartych stref. Dzięki inwestycjom może powstać nawet 10 tys. nowych miejscpracy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "krakowska sse".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017