Wyszukiwałeś:

krakowska

. Znaleziono 478 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: krakowska

Spróbuj też wyszukać: al krakowska katowicka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 478 wszystkich):

MAN w krakowskiej strefie

Na podstawie decyzji Rady Ministrów do krakowskiej Specjalnej StrefyEkonomicznej włączono blisko 141 ha gruntu pod inwestycję niemieckiegokoncernu MAN.

 

Niskopodłogowe tramwaje na krakowskich torowiskach

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie podpisało umowę zkonsorcjum trzech firm: Bombardier, Vossloh Kiepe i Solaris Bus & Coach S.A..Umowa dotyczy dostawy 24 niskopodłogowych tramwajów dla krakowskiegoprzewoźnika. Kontrakt na łączną kwotę ponad 42 mln euro zostaniezrealizowany w ciągu dwóch lat.

 

Meiller Polska obok MANa

Około 20 mln zł wyda spółka Meiller Polska na budowę na terenie krakowskiejSpecjalnej Strefy Ekonomicznej w Niepołomicach zakładu produkującegoprzyczepy, naczepy oraz nadwozia do samochodów ciężarowych. Inwestorotrzymał zezwolenie na działalność pod koniec ubiegłego tygodnia.

 

Szersza Aleja Krakowska

Blisko pół miliona wyniesie remont Al. Krakowskiej w Warszawie w kierunkuRaszyn - Janki. Marna to pociecha dla kierowców, bo inwestycja nie zlikwidujekorków na trasie wylotowej w kierunku Krakowa i Katowic. Rozwiązaniem będziedopiero budowa dróg ekspresowych S7 i S8. A na to musimy poczekać co najmniejrok...

 

RSMP: 50 zgłoszeń na Rajd Krakowski

Lista zgłoszeń do drugiej eliminacji Rajdowych Samochodowych MistrzostwPolski, Platinum Rajdu Krakowskiego (10-12.04) została zamknięta. W rajdziewystartuje 50 zawodników łącznie z liderem klasyfikacji generalnej,Leszkiem Kuzajem, który do stolicy Małopolski przywiezie nowy modelSubaru Impreza N14 i Francuzem Bryanem Bouffier, który rozpoczyna od tejrundy obronę mistrzowskiego tytułu za kierownicą Peugeota 207 S2000.

 

RSMP: Rajd Krakowski odwołany

Automobilklub Krakowski podjął decyzję o odwołaniu 45. Rajdu Krakowskiego.Pierwsza eliminacja mistrzostw Polski zaplanowana w dniach 23-25 kwietnia nieodbędzie się z powodów finansowych.

 

Nowe miejsca pracy w specjalnych strefach ekonomicznych

Nowe inwestycje i zwiększenie zatrudnienia na terenie krakowskiej iwałbrzyskiej SSE to najważniejsze cele rozporządzeń zmieniających obszartych stref. Dzięki inwestycjom może powstać nawet 10 tys. nowych miejscpracy.

 

Inżynierowie z Delphi współpracują z AGH

W ramach Jubileuszu AGH firma Delphi przekazała model elektroniki samochodowejzaprojektowany i wykonany przez grupę inżynierów elektroników zCentrum Technicznego w Krakowie, dzięki któremu studenci AGH będąmogli zapoznać się z działaniem nowoczesnej elektroniki wykorzystywanej wewspółczesnych samochodach. Wśród ponad 800 pracownikówkrakowskiego Centrum Technicznego Delphi około 40% stanowią absolwenci AGH.

 

10 lat krakowskiego Centrum Technicznego Delphi

Delphi Automotive obchodzi dziesiąta rocznicę krakowskiego CentrumTechnicznego. Otwarty 26 lipca 2000 roku ośrodek stanowi wiodącą jednostkębadawczo-rozwojową w kraju pod względem swojej historii oraz osiągnięć.

 

Argo-Hytos rozwija działalność

Firma Argo-Hytos zainwestuje w podstrefie Zator Krakowskiego ParkuTechnologicznego ponad 4,6 mln zł i zwiększy dotychczasowe zatrudnienie o conajmniej 5 nowych pracowników.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017