Wyszukiwałeś:

krakowska

. Znaleziono 123 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: krakowska

Spróbuj też wyszukać: al krakowska katowicka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 123 wszystkich):

Meiller Polska obok MANa

Około 20 mln zł wyda spółka Meiller Polska na budowę na terenie krakowskiejSpecjalnej Strefy Ekonomicznej w Niepołomicach zakładu produkującegoprzyczepy, naczepy oraz nadwozia do samochodów ciężarowych. Inwestorotrzymał zezwolenie na działalność pod koniec ubiegłego tygodnia.

 

Szersza Aleja Krakowska

Blisko pół miliona wyniesie remont Al. Krakowskiej w Warszawie w kierunkuRaszyn - Janki. Marna to pociecha dla kierowców, bo inwestycja nie zlikwidujekorków na trasie wylotowej w kierunku Krakowa i Katowic. Rozwiązaniem będziedopiero budowa dróg ekspresowych S7 i S8. A na to musimy poczekać co najmniejrok...

 

Strefy ekonomiczne mają się dobrze

Ubiegły rok był kolejnym korzystnym okresem dla rozwoju inwestycji na terenachspecjalnych stref ekonomicznych. Największe nakłady inwestycyjne w naszymkraju poniosły firmy z branży motoryzacyjnej, która rozwija sięobecnie dosyć dynamicznie.

 

Obwodnica Bielska już w 2011 roku

Bielsko-Biała już w 2011 roku będzie mieć nową północno-wschodniąobwodnicę, która znajdzie się w ciągu drogi ekspresowej S69. Budowa 12km trasy szybkiego ruchu, która odciąży centrum miasta, będziekosztować 1,253 mln zł.

 

Nowe miejsca pracy w specjalnych strefach ekonomicznych

Nowe inwestycje i zwiększenie zatrudnienia na terenie krakowskiej iwałbrzyskiej SSE to najważniejsze cele rozporządzeń zmieniających obszartych stref. Dzięki inwestycjom może powstać nawet 10 tys. nowych miejscpracy.

 

Nowy wiadukt połączy rzeszowskie osiedla

W Rzeszowie realizowany będzie projekt połączenia ulic: Ofiar Katynia iKotuli. Projekt o wartości niemal 9 mln zł obejmujący zaprojektowanie ibudowę wiaduktu w ciągu ulicy Krakowskiej wykona Skanska. Inwestycja połączydwa duże rzeszowskie osiedla: Krakowską Południe i Baranówkę orazzapewni lepszy dojazd do centrum handlowego „Nowy Świat”. Pierwsikierowcy przejadą nowym łącznikiem już na początku grudnia.

 

Argo-Hytos rozwija działalność

Firma Argo-Hytos zainwestuje w podstrefie Zator Krakowskiego ParkuTechnologicznego ponad 4,6 mln zł i zwiększy dotychczasowe zatrudnienie o conajmniej 5 nowych pracowników.

 

Wątek na forum: Kraków: estakada nad Rondem Ofiar Katynia przejezdna

Jeżli estakada ma 400 metrów długości to nie jest najdłuższą miejską estakadą w Polsce.Najdłuższa jest w Gorzowie Wielkopolskim - 906 m,potem we Wrocławiu -640 m i dalej w Strzegomiu - 630 metrów. Krakowska jest więc dopiero czwarta pod względem długości.Ale pierwsza prawdziwie polska,bo tamte bu...

 

Zamknięta ul. Krakowska (DW 946) w Żywcu

Ulica Krakowska w Żywcu (DW 946) będzie zamknięta dla ruchu. Od lipca ub.roku trwa tu remont drogi na długości 250 m. Remont był konieczny ze względuna powstałe osuwisko.

 

Ul. Krakowska w Żywcu otwarta

Otwarto dla ruchu droge wojewódzką nr 946 w Żywcu. Zakończył siętrwający od lipca ub. roku remont odcinka drogi (ul. Krakowska) o długości250 m. Przedsięwzięcie było złożone, dlatego, że teren pod drogą zacząłsię osuwać po pamiętnych ulewach w 2010 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017