Wyszukiwałeś:

kredyt X

samochodowy X

. Znaleziono 86 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kredyt samochodowy

Spróbuj też wyszukać: kredyt samochodowy 3x33 kredyt minimax kredyt samochodowy na 120 000 oblicz ratę

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 86 wszystkich):

Więcej aut na kredyt

W pierwszych trzech kwartałach 2005 r. PTF Bank udzielił 31.240kredytów samochodowych o wartości 941.066.514 zł, czyli o ponad 42%więcej niż przed rokiem.

 

Auto Kredyt 2006

19 grudnia 2006 r. w Warszawie w Hotelu Holiday Inn odbyła się druga edycjaseminarium Auto Kredyt, poświęcona problematyce finansowania środkówtransportu dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

 

Kredyt z nowymi udogodnieniami

W życie weszła właśnie znowelizowana ustawa o kredycie konsumenckiem,która wprowadza kilka udogodnień dla kredytobiorców. Zgodnie znowymi zasadami, jeśli zdecydujemy się nabyć samochód na kredyt,będziemy mieć m.in. dłuższy czas na odstąpienie od umowy, a instytucjeudzielające kredytów będą zobowiązane do bardziej rzetelnegoinformowania swoich klientów.

 

Oto najlepszy kredyt samochodowy

Volkswagen Bank Polska po raz kolejny został laureatem plebiscytu ZłotyBankier w kategorii "Najlepszy kredyt samochodowy".

 

Kredyty samochodowe tanie jak barszcz

Słaba koniunktura na rynku motoryzacyjnym, rosnąca konkurencja między bankamioraz niskie stopy procentowe kredytu lombardowego i na rynku międzybankowym– te czynniki sprawiły, że oprocentowanie kredytów samochodowychosiągnęły swoje historyczne minima. I nie zanosi się na to, by wnajbliższym czasie sytuacja mocno się zmieniła.

 

Wolimy leasing niż kredyt

Miniony rok pokazał, że w obliczu utrzymujących się niskich poziomówsprzedaży nowych samochodów, zdecydowanie lepiej ma się rynek leasingusamochodów niż rynek kredytów samochodowych.

 

Będzie łatwiej o kredyt samochodowy

Malejące stopy procentowe, planowane zmiany w rekomendacji T oraz perspektywaobniżek w salonach samochodowych – te czynniki wpłyną na to, żezdecydowanie łatwiej będzie uzyskać kredyt samochodowy, twierdzą eksperci.

 

Może być trudniej o kredyt na auto

"A miało być tak pięknie" - jak mówią słowa pewnejpiosenki. Niestety, jak przekonują bankowcy, zmiany w Rekomendacji T, mająceuprościć dostęp klientów do kredytów, w obecnym kształciewręcz go utrudniają.

 

Sprawdź, czy masz szansę na kredyt samochodowy

Zdolność i wiarygodność kredytowa to dla banku najważniejsze parametry,które decydują o przyznaniu kredytu. Jeśli zastanawiasz się nad tąformą sfinansowania zakupu samochodu - bez względu na to, czy nowego, czyużywanego - ale nie masz pewności, czy masz szansę na kredyt, sprawdź swojąhistorię kredytową i ocenę punktową.

 

Rynek kredytów samochodowych i leasingu w górę

Tegoroczny wzrost sprzedaży samochodów nowych wpłynął takżepozytywnie na rynek kredytów samochodowych, a także na leasingpojazdów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kredyt samochodowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017