Wyszukiwałeś:

kredyt X

samochodowy X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kredyt samochodowy

Spróbuj też wyszukać: kredyt samochodowy 3x33 kredyt minimax kredyt samochodowy na 120 000 oblicz ratę

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Więcej aut na kredyt

W pierwszych trzech kwartałach 2005 r. PTF Bank udzielił 31.240kredytów samochodowych o wartości 941.066.514 zł, czyli o ponad 42%więcej niż przed rokiem.

 

Kredyt 2,99% na Ople i Saaby

Z początkiem kwietnia klienci zainteresowani zakupem nowego samochodu markiOpel lub Saab na kredyt w GMAC Banku, przy 40% wkładzie własnym i trzyletnimfinansowaniu, mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2,99%.

 

Ford ratuje się kredytami

Amerykański Ford Motor Company zamierza pozyskać kwotę 18 mld dolarówze swoich rezerw budżetowych oraz kredytów bankowych. Pieniądze mająpomóc borykającemu się z problemami finansowymi drugiemu co dowielkości producentowi samochodów w Stanach Zjednoczonych załataćstraty w budżecie sięgające ponad 10,6 mld dolarów.

 

Auto Kredyt 2006

19 grudnia 2006 r. w Warszawie w Hotelu Holiday Inn odbyła się druga edycjaseminarium Auto Kredyt, poświęcona problematyce finansowania środkówtransportu dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

 

Noc cudów w salonach Fiata

Przez całą noc z piątku 20 na sobotę 21 czerwca otwarte będą wszystkieautoryzowane salony Fiata w Polsce. W tym wyjątkowym okresie, tylko jeden raz wroku przez 24 godziny wszystkie samochody osobowe z rocznika 2008 będąoferowane na warunkach identycznych jak samochody z roku 2007!

 

Banki nie ochronią już kierowców

Zakup samochodu na kredyt i związany z tym wpis banku w dokumentach jakowłaściciela pojazdu ma jedną niewątpliwą zaletę. Tajemnica bankowaudaremnia bowiem np. policji dostęp do danych faktycznych użytkownikówsamochodu, przez co uniemożliwia ukaranie sprawców wykroczeń drogowych.Już niedługo jednak ma się to zmienić.

 

Atrakcyjny kredyt na Dacie

Formuła5 to specjalna oferta z przedłużoną gwarancją na okres pięciu latkredytowania samochodu przygotowana dla klientów, którzyzdecydują się na zakup Dacii.

 

Policja odzyskała skradzione w USA i Niemczech

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Samochodową KWP w Łodziodzyskali 5 aut poszukiwanych do postępowań karnych prowadzonych w USA iNiemczech. Wartość odzyskanych samochodów szacowana jest na około 200tysięcy złotych.

 

Tańszy Seat na wakacje

Od 21 lipca Seat wprowadził nowe, wakacyjne promocje. Wybrane modele tejhiszpańskiej marki zostały objęte rabatami cenowymi od 1.000 zł do 6.650zł. Dodatkowo oferowane są promocyjne pakiety ubezpieczeniowe oraz korzystneoferty kredytu i leasingu.

 

Fiat rozpoczął wyprzedaż

Fiat Auto Poland rozpoczął już wyprzedaż samochodów osobowych markiFiat z rocznika 2009. Rabaty cenowe wynoszą od 4 do 20 tysięcy złotych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kredyt samochodowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017