Wyszukiwałeś:

kryzys X

motoryzacyjny X

. Znaleziono 506 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kryzys motoryzacyjny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 506 wszystkich):

Wątek na forum: Dobre wyniki pomimo kryzysu

To prawda nam kryzys motoryzacyjny jakos zbytnio nie zagraza poza tym nawet nie bardzo jest go widac poniewaz coraz wiecej nowych aut jezdzi po naszych drogach jak chocby Alfa MiTo ,która jest moim marzeniem ~adam

 

Eksport 2008 r. – rekord mimo kryzysu

Rok 2008 miał dla przemysłu motoryzacyjnego dwa oblicza. Przez większośćmiesięcy odnotowywano wzrost np. produkcji czy zatrudnienia ale ostatnikwartał to gwałtowne załamanie się rynku w krajach Europy Zach., będącychpodstawą egzystencji sektora motoryzacyjnego w Polsce. Mimo to osiągniętorekordowy w historii wynik - blisko 18,1 mld euro.

 

Czy branża motoryzacyjna obroni się sama?

Pomoc ze strony państwa, uruchomienie środków publicznych nastąpidopiero wówczas, gdy sektor motoryzacyjny sam nie upora się z trwającymkryzysem. Takie stanowisko Ministerstwa Gospodarki można było usłyszeć nazakończonym właśnie Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach.

 

Chińszczyzna, podróbki i zero oznak kryzysu

W czasach, gdy wszystkie, nawet te największe wystawy samochodowe przeżywajątrudne chwile związane z kryzysem, rozpoczęte właśnie targi Auto ShowShanghai święcą swoje chwile triumfu. Spora liczba premier światowych,obecni wszyscy liczący się producenci sprawiają, że nawet typowe dlachińskiej motoryzacji podróbki schodzą jakoś na dalszy plan.

 

"Im gorzej tym lepiej"

Kryzys gospodarczy najsilniej dotyka jak dotąd duże koncerny samochodowe,które odnotowują spadki sprzedaży. Jak na razie całkiem znośna jestza to sytuacja niezależnych warsztatów, zarówno tych zrzeszonychw sieciach warsztatowych, jak również warsztatów nie będących wżadnej sieci.

 

Kryzys? Na zdrowie!

Już blisko od roku globalny kryzys finansowy niepodzielnie rządzi w mediach.Ekonomiści przerzucają się czarnymi wizjami braku rządowej odpowiedzi naspowolnienie gospodarcze a analitycy prezentują kolejne pesymistyczne dane.Mało kto jednak zwraca uwagę, że kryzys niesie za sobą także pozytywneskutki.

 

Boom w Chinach, kryzys w USA, nadzieja w Europie

Nieregularny obraz rysuje się na światowym rynku biorąc pod uwagę sprzedażaut w maju, w poszczególnych regionach globu. Prawdziwy boom notująponownie Chiny, w Stanach Zjednoczonych kryzys trwa w najlepsze, a w Europiezauważalne jest jego powolne wyhamowywanie.

 

Firmy motoryzacyjne likwidują zakłady w Polsce

W dobie kryzysu inwestorzy większą uwagę zwracają na ograniczaniekosztów.W ostatnim czasie i w Polsce zagraniczni inwestorzy zamykająfabryki i zwalniają. Firmy działające w specjalnych strefach ekonomicznychobawiają się jednak, że niezbędne redukcje zatrudnienia spowodują utratępomocy publicznej.

 

Protesty pracowników branży motoryzacyjnej

Setki pracowników przemysłu motoryzacyjnego protestowało w czwartek wParyżu przeciw masowym zwolnieniom w tej branży i zamykaniu fabryk. Wedługpolicji demonstrowało 1700 osób, a zdaniem związkowców - 6tysięcy.

 

633 tys euro dla pracowników polskiego przemysłu motoryzacyjnego

Komisja Europejska zaaprobowała wniosek władz Polski o wsparcie w ramachEuropejskiego Funduszu Dostosowania do Globalizacji (EFG). Kwota 633 077 euro, októrą wystąpiła Polska, pomoże 590 zwolnionym pracownikom w powrociena rynek pracy. Wniosek złożono po tym, jak pracę straciło 1 104pracowników dwóch wielkopolskich przedsiębiorstw produkującychprzewody i systemy okablowania dla przemysłu motoryzacyjnego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kryzys motoryzacyjny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017