Wyszukiwałeś:

kujawsko X

pomorskie X

. Znaleziono 750 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kujawsko pomorskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 750 wszystkich):

Budżet drogowy Kujawsko-Pomorskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego przedstawiłtegoroczny budżet, jaki będzie przeznaczony na wydatki związane ztransportem. W 2008 roku wydatki na inwestycje drogowe będą kosztować 77 mlnzł.

 

Kujawsko-Pomorskie – najwięcej pieniędzy na transport

W ubiegłym roku największą pozycją wśród wydatkówbudżetowych samorządu województwa kujawsko-pomorskiego był transport,w tym także infrastruktura drogowa. Na utrzymanie dróg przeznaczono 16mln zł, a na nowe inwestycje wydano kwotę 68,5 mln zł.

 

Ponad 132 mln zł na kujawsko-pomorskie drogi

Województwo kujawsko-pomorskie inwestuje w rozbudowę sieci drogowej. Nabudowę i modernizację dróg administrowanych przez samorządwojewództwa przeznaczono w tym roku ponad 132,7 mln zł.

 

Kujawsko-Pomorskie inwestuje w drogi

W tym roku samorząd województwa kujawsko-pomorskiego zarezerwowała namodernizację dróg wojewódzkich rekordową w porównaniu zubiegłymi latami kwotę. Drogowcy przebudowali już kilka odcinkówdróg, jednak największe remonty dopiero mają się rozpocząć.

 

Pakiet drogowy dla kujawsko-pomorskiego

W przyszłym roku władze województwa kujawsko-pomorskiego przejmąbieżące utrzymanie części dróg krajowych. Poza tym MinisterstwoInfrastruktury zagwarantowało sfinansowanie ważnych dla regionu inwestycji. Totylko niektóre z ustaleń pakietu drogowego dla województwa.

 

Nowe nawierzchnie w kujawsko-pomorskim

Od jesieni ubiegłego roku kierowcy mogą korzystać z przebudowanychodcinków dróg w woj. kujawsko-pomorskim. Nowa nawierzchnia jest naodcinku drogi wojewódzkiej nr 553 Toruń - Wybcz oraz drogiwojewódzkiej nr 246 Paterek – Dąbrowa Biskupia.

 

Kujawsko-Pomorskie inwestycje ze specjalnym wsparciem

Sejmik województwa kujawsko-pomorskiego przyjął intencyjną uchwałę opowołaniu spółki Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Drogowe. Wedługekspertów to przede wszystkim szansa na zrealizowanie wielu niezbędnychinwestycji.

 

Plac budowy na Dw 241 w kujawsko-pomorskim

Na drodze wojewódzkiej nr 241 w kujawsko-pomorskim powstają obwodniceNakła i Mroczy. W Kcyni i Więcborku na bezpieczeństwo ruchu wpłynie budowanowych rond.

 

Elektroniczna rewolucja na drogach woj. kujawsko-pomorskiego

Pliki zamiast książek dróg, kamery zamiast codziennych objazdównewralgicznych punktów, elektroniczne stacje meteorologiczne, pługiwyposażone w GPS i czujniki posypu – tak już niebawem będzie wyglądaćzarządzanie drogami województwa kujawsko-pomorskiego.

 

2015 rok na drogach kujawsko-pomorskiego

Oddanie do użytku całego odcinka autostrady A1 w województwiekujawsko-pomorskim nie oznacza, że na drogach tego województwa GDDKiAnie prowadzi już żadnych istotnych prac drogowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kujawsko pomorskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017