Wyszukiwałeś:

kupno X

nowego X

samochodu X

. Znaleziono 155 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kupno nowego samochodu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 155 wszystkich):

Volvo ułatwia kupno używanej ciężarówki

Kupno używanego samochodu zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. I nie chodzitu tylko o auta osobowe, ale również o pojazdy ciężarowe. Volvowprowadziło właśnie specjalny program, który ma zapewnićbezproblemowe i bezpieczniejsze rozwiązania w zakresie zakupu używanegosamochodu ciężarowego.

 

UE za dopłatami do nowych aut

Bardzo możliwe, że już wkrótce we wszystkich krajach Unii Europejskiejzostaną wprowadzone analogiczne przepisy wprowadzające dopłaty do kupowanychnowych samochodów.

 

Światowy kryzys, a wybór auta…

Co czwarty badany planuje kupić samochód osobowy w ciągu najbliższegoroku, wynika z cyklicznego raportu sporządzonego przez firmę badawczą Gemius„Internauci a rynek samochodów nowych i używanych”.

 

Jeśli nie chcesz brać kredytu na auto

Kupno nowego samochodu to dla wielu, a nawet większości naszych rodakówco najwyżej marzenie ściętej głowy. Brak tak dużej gotówki, nakredyt nie ma szans. Dlatego też zmienione od 1 lipca przepisy mogą okazaćsię dla nich prawdziwym wybawieniem. Uregulowane zostały zasady dotycząceleasingu konsumenckiego i można spodziewać się, że niebawem liczba tego typuofert zwiększy się niczym grzyby po deszczu.

 

Wątek na forum: Toyota Auris Hybrid Touring Sports: Pakowna dyskrecja

Zastanawiam się nad kupnem nowego samochodu. Dzisiaj zauważyłam pierwszy raz na drodze auris hybrydę- świetnie się prezentuje. Co o niej sądzą jej posiadacze? ~Beata

 

Mitsubishi z unijnymi dopłatami

Polski oddział Mitsubishi, działając z Deutsche Bank Polska, uruchomiłprogram, dzięki któremu przedsiębiorcy kupujący nowy model markiMitsubishi mogą skorzystać z unijnych dopłat i zaoszczędzić tym samym nawet9 proc.

 

Polacy przestają kupować prywatne samochody

Dwa z trzech wyjeżdżających z salonu nowych samochodów to auta zarejestrowane na firmę. Osoby prywatne coraz rzadziej decydują się na kupnofabrycznie nowego auta, a ogólna sprzedaż też kuleje.

 

Wciąż importujemy coraz więcej używanych samochodów

Import używanych aut z zagranicy przewyższa sprzedaż nowych samochodóww salonach mniej więcej dwukrotnie. Maj był kolejnym miesiącem, wktórym ta tendencja się powiększała.

 

Wątek na forum: Rynek kredytów samochodowych i leasingu w górę

Wszystkich zainteresowanych kupnem nowego samochodu zapraszamy do salonów Hondy, gdzie trwa wyprzedaż aut z rocznika 2014 (Accord, Civic 4d, Civic 5d, Civic Tourer, Jazz, CR-V) . Przygotowaliśmy dla Państwa nie tylko atrakcyjne rabaty (aż do 17.000,00 zł!), czy niskie raty, ale także korzystne of...

 

Wątek na forum: Audi A4 B6 czy B7? A może coś innego?

Witam,nnjako, że moje obecne auto jest już na wykończeniu i nie opłaca mi się go naprawiać, zmuszony jestem zakupić nowy samochód. Zastanawiałem się nad kupnem Audi A4 B6 lub B7 - i tu pojawia się poje pierwsze pytanie, które auto jest lepsze, nie pod względem "bajerów" i osiągów (bo ni...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kupno nowego samochodu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017