Wyszukiwałeś:

kupno X

samochodu X

uzywanego X

. Znaleziono 88 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kupno samochodu uzywanego

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 88 wszystkich):

Podatek od kupna używanego

Wizyta w urzędzie skarbowym oraz zapłata podatku od czynności cywilnoprawnychto jeden z naszych obowiązków, o którym musimy pamiętaćkupując samochód używany. Są jednak sytuacje, kiedy stając sięposiadaczem auta z drugiej ręki z tego obowiązku będziemy zwolnieni. Zobacz,jakie to sytuacje, żeby niepotrzebnie nie płacić fiskusowi.

 

Jeśli auto, to używane

Osoby, które myślą w najbliższych dwunastu miesiącach o kupniesamochodu, w zdecydowanej większości (90 proc.) myślą o aucie z rynkuwtórnego. Jednak tylko 7 proc. rozważa w ogóle zakup samochodu wnajbliższej przyszłości.

 

Wątek na forum: VOLVO S40: problem z reflektorami

Mam problem z reflektorami, a konkretnie ze światłami mijania w Volvo S40 2004 r. diesel 2,0 136KM. Kilka miesięcy po kupnie samochodu (używanego) zaczęła mi gasnąć żarówka światła mijania w prawym reflektorze. Przy czym jeżeli wyłączyłam światła i załączyłam je ponownie żarówka świeciła. Co jaki...

 

Najczęstsze problemy z używanymi samochodami

Kupno auta na rynku wtórnym wiąże się z wieloma ryzykami. A tonieprawdziwe informacje o stanie technicznym, a to ukryta historia wypadkowa, aw skrajnych przypadkach nawet ryzyko nabycia samochodu będącego przedmiotemkradzieży. Jak się jednak okazuje, powyższe przypadki nie zdarzają siętylko Polakom, ale występują w całej Europie. Choć z różnymnatężeniem.

 

Takie wydatki czekają Cię po zakupie używanego auta

Kupiłeś wymarzone auto? I co z tego, że z rynku wtórnego. W końcujesteś całkowicie niezależny od innych. Pamiętaj jednak, że kwotazapłacona sprzedawcy, to dopiero początek Twoich wydatków.

 

Wątek na forum: Kupno samochodu używanego przy salonie

Hej, co sądzicie o kupnie "pewnego" samochodu używanego z pod salonu ?nnp oferta http://www.krotoskicichy-lodz.otomoto.pl/ ? ~mario

 

Wciąż importujemy coraz więcej używanych samochodów

Import używanych aut z zagranicy przewyższa sprzedaż nowych samochodóww salonach mniej więcej dwukrotnie. Maj był kolejnym miesiącem, wktórym ta tendencja się powiększała.

 

Wątek na forum: dobry samochód używany do 40000 zł

przymierzam się do zakupu samochodu używanego. poszukuje jakiegoś modelu dla rodziny 4-osobowej. mile widziane jakieś rekomendacje punktów sprzedaży w wwie. ~trod

 

Sprzedawcy aut używanych bardziej uczciwi

Sprzedający auta używane w komisach kojarzą nam się z krętaczami inaciągaczami, którzy za wszelką cenę zatają prawdę o aucie, żeby gotylko sprzedać. Raport Motoraportera jednak wybiela trochę ich obraz. Okazujesię, że handlarze aut z drugiej ręki stają się coraz bardziej uczciwi.

 

Wątek na forum: Kupno samochodu na raty

Witam,nzastanawiam się czy kupno samochodu używanego, wartego około 20-25tys warto kupić na raty jeśli nie mam teraz wystarczającej gotówki?nPowiedzmy, że mam połowę potrzebnej kwoty. w serwisach otomoto zawsze wyświetla się opcja np: od 400zł/msc obok kwoty wartości samochodu, co jest dość kuszą...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kupno samochodu uzywanego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017