Wyszukiwałeś:

kwalifikacja X

wstepna X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kwalifikacja wstepna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Wątek na forum: Kursy kwalifikacyjne dla kierowców zawodowych

29 października 2008 r. a tu znowu nic nie przygotowane. Nie ma ośrodków, które będą prowadzić takie szkolenia. ~Polak

 

A2 w przyszłym roku

Już wiadomo, że nie uda się skończyć w tym roku kolejnych odcinków A2 zKonina do Strykowa pod Łodzią, mimo że pogoda bardzo sprzyja. Wybudowanie 104kilometrów autostrady w ciągu 15 miesięcy okazało się zadaniem ponad siły.GDDKiA czeka też na wyłonienie, w przetargu, operatora tego fragmentu A2.

 

Wzrost PKB najszybszy od 9 lat

Według wstępnego szacunku, produkt krajowy brutto w 2006 r. był realniewyższy o 5,8%,wobec wzrostu o 3,5% przed rokiem. Tempo wzrostu gospodarczego wubiegłym roku było najwyższe w okresie ostatnich 9 lat” –informuje GUS. Wzrost większy niż prognozowano zawdzięczamy głownieinwestycjom i budownictwu.

 

Stacje na A-2 i A-4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o planowanymuruchomieniu pierwszych Miejsc Obsługi Podróżnych na autostradach A-2 iA-4 w połowie 2008 roku.

 

280 godzin teorii - europejski rekord

Od września br. wejdzie w życie rozporządzenie, które wydłuży czaskursu teoretycznego na kategorii C, C+E z dotychczasowych 34 do 280 godzin.Przyszli kierowcy samochodów ciężarowych protestują argumentując, żeto najdłużej trwający kurs w UE.

 

Forum Transportu Drogowego zaakceptowało projekt ustawy antykryzysowej

W dniu wczorajszym, tj. 13 lipca, przedstawiciele przewoźnikówdrogowych, skupieni w Forum Transportu Drogowego zaakceptowali projekt ustawyantykryzysowej. Ustawa ta stanowi realizację pierwszej części porozumienia,zawartego drugiego czerwca między przewoźnikami, Ministerstwem Infrastrukturyoraz Sejmową Komisją Infrastruktury. Przewodniczący Komisji InfrastrukturyStanisław Żmijan, podczas posiedzenia FTD zobowiązał się, że dokument tenwpłynie do Sejmu jako projekt poselski.

 

Kryzys, ale co dalej?

Dziś branża motoryzacyjna przeżywa kryzys. Kryzys, który objawia sięnadmiarem – mamy za dużo samochodów ciężarowych stojących naparkingach, za dużo długów, kosztów, podatków dopłacenia i za dużo kierowców, których chcąc nie chcąc trzebazwalniać. Brakuje tylko pieniędzy.

 

Przewoźnik będzie mógł zawiesić działalność

Zgodnie z nowym projektem nowelizacji ustawy o transporcie drogowym, firmyzajmujące się transportem drogowym będą mogły zawiesić działalność narok. Pozwoli to przedsiębiorcy, którego firma popadła w tarapatyfinansowe, uniknąć ponoszonych kosztów związanych np. z ubezpieczeniempojazdów. Nie zapłaci także za ponowne wydanie licencji podaje GazetaPrawna.

 

NIK: system szkoleń kierowców autobusów i ciężarówek jest zły

Najwyższa Izba Kontroli bardzo źle ocenia system szkoleń dla kierowcówautobusów i ciężarówek. Kontrola wykazała, że ok. 10 proc.kierowców autobusów i ponad 17 proc. kierowcówsamochodów ciężarowych z dwuletnim stażem nie ma pełnychkwalifikacji.

 

Komunikat Zarządu Głównego OZPTD

W dniu 31 marca br. TVN 24 w programie Prosto z Polski ujawnił szokującewypowiedzi 3 wykładowców zatrudnionych w Ośrodkach Szkolenia OZPTD.Związek pragnie wyrazić ubolewanie z powodu nieprofesjonalnego zachowaniapracujących na jego rzecz osób i jednocześnie oświadcza, że ichpostępowanie było niezgodne ze standardami obowiązującymi podczas szkoleńkierowców realizowanych przez OZPTD.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kwalifikacja wstepna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017