Wyszukiwałeś:

kwalifikacje

. Znaleziono 237 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kwalifikacje

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 237 wszystkich):

Skoda dla niepełnosprawnych

Skoda Auto Polska rozpoczęła program "Przyjazne Auto", któryskierowany jest do osób niepełnosprawnych. W jego ramach można dobraćodpowiednie oprzyrządowanie dopasowane do indywidualnych potrzeb, a takżepodnieść swoje kwalifikacje.

 

Massa nieprędko wróci na tor

Stan zdrowia Felipe Massy po dramatycznym wypadku podczas sobotnich kwalifikacjido Grand Prix Węgier, poprawia się z godziny na godzinę. Brazylijczyk zostałwybudzony ze śpiączki i być może jeszcze w tym tygodniu opuści szpital. Zakierownicę bolidu Ferrari nie wróci jednak zbyt szybko.

 

F1: Nowa forma kwalifikacji

FIA opublikowała wczoraj (19.08) nowy regulamin Formuły 1, któryobowiązywać będzie od sezonu 2010. Główna zmiana to nowa formarozgrywania sobotnich kwalifikacji.

 

Massa znów w bolidzie!

Felipe Massa, po raz pierwszy od lipcowego wypadku podczas kwalifikacji dowyścigu o Grand Prix Węgier, jeździł bolidem Formuły 1. Brazylijskikierowca prowadził w poniedziałek na torze we Fiorano ubiegłoroczny modelteamu Ferrari - F2007.

 

Przewoźnik będzie mógł zawiesić działalność

Zgodnie z nowym projektem nowelizacji ustawy o transporcie drogowym, firmyzajmujące się transportem drogowym będą mogły zawiesić działalność narok. Pozwoli to przedsiębiorcy, którego firma popadła w tarapatyfinansowe, uniknąć ponoszonych kosztów związanych np. z ubezpieczeniempojazdów. Nie zapłaci także za ponowne wydanie licencji podaje GazetaPrawna.

 

F1: Lotus Renault podsumowuje GP Turcji

Podczas wyścigu stojącego pod znakiem pitstopów, kierowcy zespołu LRGPpoprawili swój wynik z wczorajszych kwalifikacji i dotarli na metę zsiódmą (Nick) i ósmą lokatą (Witalij). Team Lotus Renault GPzdobył 10 dodatkowych punktów i zajmuje obecnie czwarte miejsce wklasyfikacji generalnej konstruktorów.

 

WRC doczeka się kwalifikacji

Na ostatnim posiedzeniu Światowej Rady Sportu Motorowego ustalono nowe, istotneprzepisy dla rozgrywania eliminacji Rajdowych Mistrzostw Świata. Od przyszłegoroku WRC wzbogaci się o... sesję kwalifikacyjną.

 

Wątek na forum: Tylko dwie gwiazdki Jeepa Compass

Witam, jestem przedstawicielem marki Jeep i chciałbym krótko wyjaśnić Państwu przyczyny uzyskania tylko 2 gwiazdek w teście Euro NCAP przez Jeepa Compassa. W roku 2012 Euro NCAP wprowadzi ł nowy schemat ogólnej klasyfikacji bezpieczeństwa pojazdów. Jedna z tych zmian dotyczy co najmniej dwukrotne...

 

Rajd Polski: Kwalifikacje dla Kubicy

Stało się to, czego oczekiwali licznie zgromadzeni kibice na trybunach toru wMikołajkach. Robert Kubica okazał się najszybszy podczas odcinkakwalifikacyjnego, przed 70. LOTOS Rajdem Polski. Mimo prawa wyboru pierwszejpozycji startowej zdecydował, że na odcinki specjalne wyjedzie dopiero jakoczwarty.

 

Porsche na pole position w Le Mans

Wczoraj późnym wieczorem zakończyły się kwalifikacje do najbardziejemocjonującego wyścigu sezonu - 24 h Le Mans. Pierwsza trójka nastarcie to prototypy z Zuffenhausen.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017