Wyszukiwałeś:

kwalifikacje

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kwalifikacje

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

FAURECIA - bądź dostawcą panelowym!

Zagraniczne koncerny motoryzacyjne obecne w Polsce stale poszukują wiarygodnychpartnerów- poddostawców produktów i usług. Branża ta jednak stawia wysokiewymagania jakościowe i organizacyjne, których spełnienie wymaga inwestycji wnowe technologie i zmian w organizacji pracy.

 

Michelin i MAN - liderzy inwestycji green field

Po raz drugi redakcja The Warsaw Voice przyznała nagrody za największeinwestycje typu green field w Polsce. W ścisłej czołówce znalazły sięfirmy z sektora motoryzacyjnego Michelin - Polska S.A. i MAN-STAR Trucks Sp. zo.o.

 

Zadowolenie inwestorów rośnie

Przeprowadzone na zlecenie PAIiIZ, najnowsze badanie opinii inwestorów owarunkach działalności w Polsce, przyniosło dobre wieści. Wzrastazadowolenie obcokrajowców z możliwości lokowania inwestycji w naszym kraju.

 

Przetarg na A4 unieważniony

Zespół Arbitrów Urzędu Zamówień Publicznych po raz kolejny dokonałunieważnienia postępowania przetargowego na wybór wykonawcy 50 -kilometrowego odcinka A4 od Zgorzelca do Krzyżowej (wartość kontraktu - 1,2mld zł). Unieważnienie tego postępowania nastąpiło na skutek protestujednej z firm wykonawczych – poinformowała GDDKiA.

 

Dlaczego Polska?

Firma doradcza KPMG opublikowała raport "Dlaczego Polska?",przedstawiający opinie inwestorów zagranicznych o naszym kraju. Spośród firmuczestniczących w badaniu, trzy czwarte przebadanych inwestorów zagranicznychpozytywnie ocenia efekty swoich inwestycji w Polsce. Co dziesiąty inwestorocenia je nawet "bardzo pozytywnie".

 

Bezpośrednie inwestycje zagraniczne 2005r.

W 2005 r. PAIiIZ zamknęła 46 projektów inwestycyjnych o łącznej wartości 1942,1 mln Euro. Inwestorzy zagraniczni zadeklarowali utworzenie w Polsce 24 095nowych miejsc pracy. Wśród inwestycji dominowały sektory: motoryzacyjny,elektroniczny, AGD, BPO, R&D oraz spożywczy.

 

Polska atrakcyjna do przenoszenia działalności

Polska zajęła piąte miejsce w rankingu krajów, które duże międzynarodowekorporacje decentralizujące swoje operacje uważają za atrakcyjne z punktuwidzenia kosztów działania, dostępności wykwalifikowanej siły roboczej iklimatu dla inwestycji. Ranking przygotował brytyjski ośrodek badawczy EIU(Economist Intelligence Unit).

 

Polska najlepsza w Europie Środkowo-Wschodniej

Ankietowani przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową przedstawicielefirm z różnych branż stwierdzili, że Polska jest najbardziejatrakcyjną lokalizacją dla inwestycji w regionie. Polska zdobyła w badaniu4,7 pkt. na 6 możliwych i znalazła się na pierwszym miejscu w rankingunajatrakcyjniejszych lokalizacji inwestycyjnych.

 

Kia Lotos Cup: Runda nr 2 - Poznań

Jeszcze nie opadły emocje po inauguracyjnym wyścigu na torze Hungaroring, azawodniczki i zawodnicy startujący w wyścigach samochodowych z cyklu Kia LOTOSCup rozpoczęli przygotowania do drugiej rundy, która odbędzie się wnajbliższy weekend na torze w Poznaniu.

 

"Młodzi" kierowcy z listkiem i okresem próbnym

Nowe kategorie prawa jazdy, zmiana wieku uprawniająca do uzyskania prawka iwreszcie dwuletni okres próbny dla "młodych" kierowców- to najważniejsze zmiany, jakie wprowadzi nowa ustawa o kierującychpojazdami, a której założenia właśnie przyjęła RadaMinistrów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017