Wyszukiwałeś:

ladowanie X

aut X

. Znaleziono 148 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ladowanie aut

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 148 wszystkich):

Tak będziemy ładować auta elektryczne

Brak odpowiedniej infrastruktury do ładowania samochodów elektrycznychto obecnie najpoważniejsza przeszkoda, która wstrzymuje ekspansję tegotypu aut na rynku. Być może rozwiązaniem będzie technologia bezprzewodowegoładowania pojazdów elektrycznych.

 

Unia Europejska dołoży się do elektrycznych stacji

Komisja Europejska będzie brała aktywny udział w ogólnoeuropejskimprojekcie wspierania elektromobilności "Green eMotion".Głównym celem ma być zapewnienie sieci ładowania pojazdów zsilnikami elektrycznymi, które mają opanować w perspektywiekilkudziesięciu lat europejski rynek.

 

Czy będziemy mogli bezprzewodowo ładować samochody?

Technika rozwija się bardzo szybko i często nie jesteśmy w stanie nadążyćza nią. Samochody hybrydowe są co raz lepsze i co raz bardziej zaawansowanetechnicznie. Na rynku pojawiają się auta pozwalające na ładowanie swoichakumulatorów ze zwykłego gniazdka sieciowego. W Londynie rozpoczynająsię testy bezprzewodowego ładowania akumulatorów.

 

Szybkie ładowanie w elektrycznym Volvo C30

Volvo dostarcza na rynek elektryczną wersję modelu C30, którawyróżnia się szybkim ładowaniem akumulatorów. W opracowaniutej wersji pomogła marka Siemens.

 

Toyota i bezprzewodowe ładowanie aut

Japoński koncern jest coraz bliżej dostarczenia na rynek seryjnej technologiibezprzewodowego ładowania akumulatorów w samochodach elektrycznych.

 

Hybryda Mercedesa z ładowaniem bezprzewodowym

Hybrydowe i elektryczne auta to najbliższa przyszłość motoryzacji. Nie dziwizatem, że koncerny samochodowe ciężko pracują nad rozwojem tych technologii.Daimler i BMW współpracują na przykład nad bezprzewodowym ładowaniemw tego typu pojazdach.

 

Nowości od Tesli na 2015 rok

Amerykański producent samochodów z napędem elektrycznym zaproponowałswoim dotychczasowym klientom kilka usprawnień. Od teraz niedogodnościzwiązane z podróżowaniem "elektrykiem" powinny być mniejdokuczliwe.

 

Orlen będzie miał e-stacje

Na początku na rynku niemieckim, ale jeszcze w tym roku pojawią sięrównież i u nas. PKN Orlen uruchomi pierwsze punkty ładowaniasamochodów elektrycznych na swoich stacjach benzynowych.

 

Angielskie drogi doładują elektryczne auta

Elektryczne samochody zaczynają szturmować drogi, ale nadal mają poważną wadę - stosunkowo niewielki zasięg. Rząd Wielkiej Brytanii chcewspomóc kierowców takich aut, rozpoczynając programelektryfikacji... dróg.

 

Zadbaj o akumulator także latem

Akumulator w samochodzie nie ma lekkiego życia. Kiedy już zima i mrozyustąpią, czeka go kolejny ciężki okres. Letnie upały także mogą pozbawićgo "życia". Zobacz, jak dbać o akumulator samochodowy podczas lata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ladowanie aut".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017