Wyszukiwałeś:

lakier

. Znaleziono 9909 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lakier

Spróbuj też wyszukać: lakier IC4GYN5MOYU545961 kia venga lakier astra lakier

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 9909 wszystkich):

Ekologiczne lakierowanie Mazdy

Mazda Corporation wprowadziła nowatorski system lakierowania nadwozia Aqua-tech-najbardziej przyjazny środowisku wodny system lakierowania na świecie,gwarantujący przy tym wysoką jakość i połysk lakieru.

 

Koniec z rysami na lakierze

Nie ma chyba nic gorszego jak na nowym lakierze samochodu pojawiają się ryski.Na szczęście nowoczesne rozwiązania sprawiają, że tego typu problemy będąznikać. Samoczynnie.

 

Nie dostaniesz M3 jak nie podpiszesz

Niedawno pisaliśmy o specjalnej edycji BMW M3, która jest dostępna dlaklientów za oceanem. Okazuje się, że przed zakupem pod rygoremnieważności transakcji klienci muszą podpisać zobowiązanie o tym, że...będą dbać o lakier.

 

25 lat lakierów na bazie wody

BASF Coatings świętuje jubileusz. 25 lat temu w Würzburgu firmarozpoczęła produkcję lakierów na bazie wody. Zaledwie kilka miesięcypóźniej pierwsze samochody, seryjnie lakierowane przy użyciu tejtechnologii, opuściły bramy fabryki Opla w Bochum.

 

Mini: nowy lakier dla Pacemana i Countrymana

Mini rozszerza gamę swoich specjalnych lakierów dedykowanych, doniektórych wersji Countrymana oraz Pacemana. Mini zapowiada, że nowykolor Frozen Black to wyjątkowy i innowacyjny lakier.

 

Samo-czyszczący lakier Nissana

Kiedy kilka lat temu Subaru zapowiedziało stworzenie lakieru, który samsię wyczyści, szybko okazało się, że to żart. Teraz całkiem na seriotemat przypomina Nissan.

 

Wyjątkowe lakiery w Peugeocie 208

Peugeot wprowadza do katalogów 208 niespotykaną dotąd na rynku opcję - klienci będą mogli zamówić małe lwiątko w jednym z dwóchodcieni strukturalnego, matowego lakieru. Korzyści są nie tylko natury estetycznej.

 

Rewolucyjny lakier uchroni auto przed korozją

Rudy nalot, a nawet perforacja blach - rdza towarzyszy samochodom od zawsze.Choć technologia zabezpieczenia antykorozyjnego jest coraz lepsza to dopieroteraz mamy szanse na perfekcyjne rozwiązanie.

 

Wątek na forum: Czarny lakier - problemy z myjnią ...

Witam. Mam pytanie dotyczące mycia auta w myjniach stacjonarnych i popularny problem z rysami na lakierze. Czy niektóre myjnie z delikatniejszymi szczotkami faktycznie nie rysują lakieru ? Co z myjnią parową lub bezdotykową, czy wysokie ciśnienie lub temperatura nie osłabi struktury lakieru? Szcz...

 

Wątek na forum: Lakier czy folia?

moje auto ma wyblaknięty lakier na kilku elementach. Trzeba odświeżyć całe auto. Zastanawiam się czy lepiej je pomalować czy okleić folią. Nie chcę zmieniać koloru. Jakie właściwości, plusy i minusy ma lakier wiem. Natomiast co do folii mam wątpliwości. Jak sprawuje się ona w konfrontacji z solą,...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017