Wyszukiwałeś:

lampa X

przód X

hyundai X

. Znaleziono 659 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lampa przód hyundai

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 659 wszystkich):

Wątek na forum: Problem z elektryką w "Poniaku"

Witam...mam problem z elektryką w moim poniaku.Opiszę problem:) Jakiś czas temu zwarły się przewody do prawej lampy "przód" przez nieuwagę gdy wkładałem akumulator.Poszedł dym z przełącznika kierunków,wycieraczek,świateł przy kierownicy.Przełącznik został wymieniony ale została poważna wada...po ...

 

Hyundai Sante Fe: Komfort po azjatycku

Koreańskie marki już od dłuższego czasu pokazują, że mają i będą miałycoraz więcej do powiedzenia na Starym Kontynencie. Coraz częściejudowadniają też, że era tandetnych stylistycznie i mizernych pod względemjakości samochodów jest już dawno za nimi, a nowe generacje z roku narok nie raz zostawiają europejskich konkurentów w polu. Takimprzykładem jest nowy Hyundai Santa Fe, przepychający się ambitnie w ciasnymsegmencie SUV.

 

Hyundai i30: Bliżej Europy

Koreańska marka przez dziesiątki lat, które spędziła już na StarymKontynencie, nabrała wystarczająco dużo doświadczenia, żeby produkowaćsamochody zdolne do konkurowania z europejskimi markami. Czy Hyundai i30,wyprodukowany na tej samej płycie podłogowej co hit o nazwie Kia cee`d,osiągnie podobny sukces na naszym rynku?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lampa przód hyundai".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2015