Wyszukiwałeś:

lampa

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lampa

Spróbuj też wyszukać: lampa przeciwmgielna lampa przednia lampa tylna

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Z Sorento dookoła świata

W ciągu czterech miesięcy szwedzki kierowca Christer Gerlach za kierownicąKia Sorento okrążył kulę ziemską i pokonał trasę o długości 27.000 km.

 

Koniec bezkarności kierowców!

Na razie jednak tylko na brytyjskich drogach, bowiem tam zadebiutuje niedługonowy rodzaj radaru drogowego. W przeciągu roku mają zostać zainstalowanenowoczesne kamery z czteroma obiektywami rejestrujące nieprzepisowe zachowaniakierowców.

 

Lepsza widoczność z DynaBeam

Podczas tegorocznych targów Automechanika 2006, firma Hella zaprezentowała poraz pierwszy dynamiczne reflektory zakrętowe w wersji akcesoryjnej, którepozwalają na samodzielny montaż we własnym zakresie.

 

Innowacyjne lampy w BMW 5

Trzy i pół roku po wejściu na rynek nowego BMW Serii 5, auto otrzymałoface-lifting obejmujący również zmianę reflektorów. Inżynierowie Helliwraz z kolegami z BMW opracowali m.in.: nowe reflektory główne oraz tylnelampy zespolone.

 

DNA uchroni przed kradzieżą

Zakup samochodu w naszym kraju to bardzo często wydatek na całe życie albojego większą część. Dlatego wielu z nas stara się zabezpieczyć takinabytek w najbardziej skuteczny sposób, a tak naprawdę niewiele z nichpozwala zagwarantować takie bezpieczeństwo jak oznakowanie auta cząsteczkamiDNA.

 

Świecić inteligentnie

Układ oświetlenia w samochodach to temat, w którym konstruktorzy odprzeszło wieku wprowadzają coraz to nowsze rozwiązania, ale wbrew pozorom niezostał on jeszcze do końca wyczerpany. Kiedyś drogę kierowcom oświetlałalampa karbidowa, dziś robi to reflektor, który potrafi"myśleć".

 

Nim ostygnie żarnik

Nadchodzi nieubłagalny zmierzch technologiczny dla drucików wolframowychi nagrzewających się żarówek. Opracowano coś dużo szybszego,świecącego mocniejszym strumieniem i przy okazji bardzo trwałego. Proszępaństwa oto dioda LED.

 

Oświetl swój samochód

Jednym z elementów, który diametralnie różni samochodyjest system oświetleniowy. I nie chodzi tutaj o kwestie wizualne. Jedne lampydają mocne i jasne światło, inne świecą dosłownie anemicznie. Widać togołym okiem już przy nowych samochodach.

 

I stanie się jasność

Powszechnie stosowane w samochodach reflektory halogenowe lub ksenonowe w ciągunajbliższych 5 lat odejdą do lamusa. Przyszłość świateł to diody -twierdzą eksperci.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017