Wyszukiwałeś:

lampy X

przednie X

. Znaleziono 109 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lampy przednie

Spróbuj też wyszukać: lampy przednie focus lampy przednie Toyota avensis lampy przednie do cherkee

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 109 wszystkich):

Opel Astra III: Nocne Techno

Opel Astra trzeciej generacji miała swój debiut podczas targówmotoryzacyjnych we Frankfurcie w 2003 roku i od początku miał być przedewszystkim mocnym konkurentem zaprezentowanego rok wcześniej Golfa V.

 

Impreza po liftingu

W kwietniu informowaliśmy Państwa o planach Subaru co do nowego modelu swojegokultowego produktu. Czekając na następcę, firma prezentuje zmodyfikowanąwersję obecnego modelu.

 

Nowa twarz Tourana

Jeżeli miał ktoś kiedyś problem z zaparkowaniem samochodu klasy MPV, zpowodu jego gabarytów to Volkswagen znalazł na to rozwiązanie. Najnowszaodsłona modelu Touran wyposażona zostanie bowiem w inteligentny system 'ParkAssist'.

 

Czarne znów jest trendy

Firma Hella zaprezentowała właśnie nową serię ekskluzywnych reflektorówakcesoryjnych w wersji przyciemnionej na czarno. Nowe lampy zostałyprzygotowane dla dwóch modeli niemieckiego Volkswagena: Golfa Plus oraz PassataB6.

 

Jeszcze bardziej elegancki CTS

Po 7 latach od momentu debiutu rynkowego pojawiła się druga generacja modeluCadillac CTS. Jeszcze w tym roku auto to pojawi się w sprzedaży, oczywiściena początku na rynku amerykańskim.

 

Urodzinowe Volvo S60

Z okazji 80. urodzin Volvo Car Corporation Volvo Auto Polska przygotowało dlaswoich klientów specjalne, urodzinowe wersje modelu S60 – najbardziejpopularnego modelu Volvo na polskim rynku.

 

BMW M3 w pełnej krasie

Jeszcze przed paroma tygodniami, na targach w Genewie, zaprezentowano studyjnąwersję tego auta. Teraz BMW zdradza wszystkie szczegóły modelu M3, który wsprzedaży pojawi się jednak dopiero we wrześniu.

 

Gorący hatchback z Ingolstadt

Wraz z premierą face-liftingowanego Audi A3 na rynek nadchodzi topowa wersjamałego modelu o nazwie S3 Sportback. Poza zadziornym wyglądem auto dysponujeznaną ze "zwykłej" jednostką 2.0 TFSI o mocy 265 konimechanicznych.

 

Światła po europejsku

Wszystkie światła, w które wyposażane są modele Skody spełniająwymogi przepisów europejskich, dotyczących świateł dziennych.Wykładnia prawna potwierdza, że ich używanie jest zgodne również zpolskim kodeksem drogowym.

 

Lepsze płace w Valeo

W chrzanowskiej spółce Valeo zakończyły się negocjacje płacowe.Pracownicy produkcyjni w 2010 roku otrzymają najwyższe od kilku lat podwyżki.W Chrzanowie wytwarzane są lampy tylne, przednie i przeciwmgielne. To jedynyzakład w Polsce zajmujący się tego typu produkcją.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lampy przednie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017