Wyszukiwałeś:

lampy

. Znaleziono 259 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lampy

Spróbuj też wyszukać: lampy przednie lampy tylne lampy tylne nissan almera

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 259 wszystkich):

Kolorowa przyszłość reflektorów

Według najnowszych doniesień brytyjskich inżynierów zajmujących siębadaniem oświetlenia w samochodach, okazać się może, że niebawem w autachmontowane będą wielokolorowe reflektory, pozwalające na uwydatnieniewidoczności nocą.

 

Czarne znów jest trendy

Firma Hella zaprezentowała właśnie nową serię ekskluzywnych reflektorówakcesoryjnych w wersji przyciemnionej na czarno. Nowe lampy zostałyprzygotowane dla dwóch modeli niemieckiego Volkswagena: Golfa Plus oraz PassataB6.

 

Wentylowane lampy Mercedesa

W najnowszej generacji modeli Klasy C, producent samochodów ze Stuttgartuwprowadził dwa innowacyjne rozwiązania w kwestii aerodynamiki. Jednym z nichsą wentylowane lampy tylne, które mają zastąpić dotychczasowe spojlery naklapie bagażnika.

 

Innowacyjne lampy w BMW 5

Trzy i pół roku po wejściu na rynek nowego BMW Serii 5, auto otrzymałoface-lifting obejmujący również zmianę reflektorów. Inżynierowie Helliwraz z kolegami z BMW opracowali m.in.: nowe reflektory główne oraz tylnelampy zespolone.

 

OLSA - lampy z Kostrzyna

Włoska firma OLSA, producent lamp samochodowych, zainwestuje blisko 7,5 mlneuro w Kostrzynie. Inwestor utworzy co najmniej 80 nowych miejsc pracy.

 

Przyciemniane lampy Helli

Hella uzupełnia program akcesoryjny dla Volkswagena Passata Varianta. Do gamyzostały wprowadzone przyciemniane, czerwono-czarne lampy akcesoryjne wykonane wtechnologii LED. Dzięki temu właściciele tej wersji będą mogliindywidualizować swoje auto w tym samym stopniu co posiadacze limuzyn.

 

Wybudują zakład dla Olsa Poland

Dwie gorzowskie firmy zajmą się przygotowaniem i realizacją inwestycjizwiązanej z budową zakładu produkcyjnego dla firmy Olsa Poland Sp. z o.o.Obiekt, w którym będą produkowane lampy samochodowe, powstanie wKostrzynie nad Odrą.

 

Oświetl swój samochód

Jednym z elementów, który diametralnie różni samochodyjest system oświetleniowy. I nie chodzi tutaj o kwestie wizualne. Jedne lampydają mocne i jasne światło, inne świecą dosłownie anemicznie. Widać togołym okiem już przy nowych samochodach.

 

Nowe lampy i MMI w Audi S5

Przyszły rok dla Audi S5 będzie stał pod znakiem lekkiego odświeżenia.Najpierw pod jego maską pojawi się nowy 333-konny silnik z doładowaniem, aprzy okazji otrzyma on nowoczesne lampy oraz system MMI trzeciej generacji.

 

Lepsze płace w Valeo

W chrzanowskiej spółce Valeo zakończyły się negocjacje płacowe.Pracownicy produkcyjni w 2010 roku otrzymają najwyższe od kilku lat podwyżki.W Chrzanowie wytwarzane są lampy tylne, przednie i przeciwmgielne. To jedynyzakład w Polsce zajmujący się tego typu produkcją.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017