Wyszukiwałeś:

lancuch X

dostaw X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lancuch dostaw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Wincanton ogłasza wstępne wyniki finansowe

Pomimo spowolnienia gospodarczego, wyniki finansowe firmy Wincanton z roku narok wzrastają. W ostatnim roku finansowym 2008/2009, zamkniętym 31. marca 2009odnotowano ponad 9% wzrost przychodu firmy. U podstaw dobrych wynikówWincanton stoi prężna baza biznesowa w Wielkiej Brytanii oraz szybka reakcjana wyraźny kryzys.

 

Producent przyczep i naczep inwestuje w Kostrzynie

Henschel Engineering Automotive Sp. z o.o. rozpocznie swoją działalność naterenie Kostrzyńsko-Słubickiej SSE. Firma będzie realizowała projektinwestycyjny dotyczący rozbudowy zakładu produkującego naczepy, przyczepyoraz elementy do ich konstrukcji.

 

Poddostawcy motoryzacyjni muszą sie łączyć

Branża poddostawców przemysłu samochodowego musi zostać skonsolidowanaaby mogła osiągnąć rentowność – wynika z badań firmy doradczejRoland Berger Strategy Consultants.

 

MCS w Żorach ma nowe umowy

Powołana w marcu 2009 roku przez ZETKAMA S.A. spółka zależna MCS Sp. zo.o. w Żorach dynamicznie rozwija swoją działalność w zakresie produkcjielementów metalowych wytwarzanych metodą obróbki skrawaniem orazrur giętych i dziurowanych, stosowanych w układach wydechowychsamochodów.

 

105 mln euro zainwestuje Bridgestone w Poznaniu

Bridgestone Europe ogłosił decyzję o rozbudowie fabryki w Poznaniu, wktórej produkowane są opony do samochodów osobowych na rynekeuropejski. Warta około 105 milionów Euro inwestycja pozwoli zwiększyćmoce produkcyjne fabryki o 5 600 opon na dobę.

 

Zielone światło dla rozwoju biopaliw

O tym, że biopaliwa mogą stanowić pewną alternatywę dla paliw kopalnych,wiadomo nie od dziś. I to alternatywę przyjazną dla środowiska. Pierwszeunijne programy zrównoważonego rozwoju biopaliw, które zostałyjuż zatwierdzone, powinny przyspieszyć rozwój tego ekologicznegopaliwa.

 

Polscy dostawcy stawiają na jakość

Uczestnicy Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej DostawcówMotoryzacyjnych, którzy  10 października pojawili się na terenieMTP, mogli wziąć udział w warsztatach o tematyce związanej z procesem dostaworaz wykładach przeprowadzonych przez specjalistów z branży.

 

Stomil Sanok wyróżniony przez Volvo

Stomil Sanok dołączył do grona dostawców wyróżnionych nagrodąVolvo Cars Quality Excellence Award (VQE).

 

Scania: elastycznie i szybko

Krótki czas dostawy oznacza, że ciężarówka może szybkozacząć zarabiać dla swojego posiadacza. Dlatego Scania działa elastycznie.System Produkcji Scania jest kluczem do wysokiej produktywności, jakości orazzrównoważonego rozwoju - zaznaczaja przedstawiciele koncernu Scania. WPolsce, w Słupsku, Scania posiada zakład w którym produkuje autobusy.

 

Volkswagen o jakości w branży motoryzacyjnej

Podniesienie świadomości jakościowej wśród firm tworzących łańcuchdostaw w polskim przemyśle motoryzacyjnym to główny cel organizowanejpo raz trzeci ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej DostawcówMotoryzacyjnych. Głównym organizatorem wydarzenia jest VolkswagenPoznań, który wspierany jest przez pozostałe spółki koncernuVolkswagen AG w Polsce - Volkswagen Group Polska, Volkswagen Motor Polska, MANTruck & Bus oraz firmę Sitech.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lancuch dostaw".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017