Wyszukiwałeś:

lancuch X

dostaw X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lancuch dostaw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Siły specjalne dla motoryzacji

"Zapewnienie niemal 100% kontroli a tym samym pewności, bezpieczeństwa,stabilności dostaw o najwyższej jakości to czynniki, które wywierająnajwiększą presję na działanie naszych pracowników. Exact Systems to firma,która reaguje w 60 minut po wykryciu problemu" - mówi Paweł Gos, PrezesZarządu Exact Systems Sp. z o.o.

 

Tenneco dostawcą Toyoty

Tenneco będzie wyłącznym dostawcą oryginalnych części serwisowych (OES)dla całej gamy samochodów marki Toyota z silnikiem wysokoprężnym,sprzedawanych na rynku europejskim. Tenneco z Rybnika zajmie się kontrolądostaw i produkcji dla Toyoty Motor Europe jeszcze w tym miesącu.

 

Wincanton ogłasza wstępne wyniki finansowe

Pomimo spowolnienia gospodarczego, wyniki finansowe firmy Wincanton z roku narok wzrastają. W ostatnim roku finansowym 2008/2009, zamkniętym 31. marca 2009odnotowano ponad 9% wzrost przychodu firmy. U podstaw dobrych wynikówWincanton stoi prężna baza biznesowa w Wielkiej Brytanii oraz szybka reakcjana wyraźny kryzys.

 

Biopaliwa drugiej generacji

Wykorzystanie surowców biologicznych drugiej generacji, takich jak odpadyrolnicze, odpady leśne i ług czarny, ogranicza się na świecie obecnie dowytwarzania energii elektrycznej w elektrociepłowniach i instalacjach regeneracyjnych. Jednakże, surowce biologiczne drugiej generacji sąprzedmiotem rozległych badań jako potencjalne źródło paliw ciekłychdla transportu.

 

Zielone światło dla rozwoju biopaliw

O tym, że biopaliwa mogą stanowić pewną alternatywę dla paliw kopalnych,wiadomo nie od dziś. I to alternatywę przyjazną dla środowiska. Pierwszeunijne programy zrównoważonego rozwoju biopaliw, które zostałyjuż zatwierdzone, powinny przyspieszyć rozwój tego ekologicznegopaliwa.

 

DHL: wspieramy motoprodukcję od pierwszego szkicu do salonu

Firma logistyczna DHL oferuje nowe usługi pozwalające ułatwić rozwój,produkcję i wprowadzanie na rynek nowych samochodów. Nowa strukturaopracowana przez DHL opiera się na trzech modułach logistycznych, któreklienci sektora motoryzacyjnego mogą łączyć lub wdrażać osobno.

 

Polscy dostawcy stawiają na jakość

Uczestnicy Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej DostawcówMotoryzacyjnych, którzy  10 października pojawili się na terenieMTP, mogli wziąć udział w warsztatach o tematyce związanej z procesem dostaworaz wykładach przeprowadzonych przez specjalistów z branży.

 

Stomil Sanok wyróżniony przez Volvo

Stomil Sanok dołączył do grona dostawców wyróżnionych nagrodąVolvo Cars Quality Excellence Award (VQE).

 

Scania: elastycznie i szybko

Krótki czas dostawy oznacza, że ciężarówka może szybkozacząć zarabiać dla swojego posiadacza. Dlatego Scania działa elastycznie.System Produkcji Scania jest kluczem do wysokiej produktywności, jakości orazzrównoważonego rozwoju - zaznaczaja przedstawiciele koncernu Scania. WPolsce, w Słupsku, Scania posiada zakład w którym produkuje autobusy.

 

Volkswagen o jakości w branży motoryzacyjnej

Podniesienie świadomości jakościowej wśród firm tworzących łańcuchdostaw w polskim przemyśle motoryzacyjnym to główny cel organizowanejpo raz trzeci ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej DostawcówMotoryzacyjnych. Głównym organizatorem wydarzenia jest VolkswagenPoznań, który wspierany jest przez pozostałe spółki koncernuVolkswagen AG w Polsce - Volkswagen Group Polska, Volkswagen Motor Polska, MANTruck & Bus oraz firmę Sitech.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lancuch dostaw".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017