Wyszukiwałeś:

lancuchy X

kola X

. Znaleziono 16 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: na.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lancuchy na kola

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Wątek na forum: Wałek rozrządu

Albo: znajduje się on w kadłubie silnika. Albo: Napędzany jest przez łańcuch rozrządu. [Przykłady: Ferrari, Honda - łańcuchy; Skoda Fabia 1.4MPI -wałek w kadłubie] ~.

 

Jak używać łańcuchów śnieżnych?

Pojazd z zamontowanymi łańcuchami powinien poruszać się z maksymalnąprędkością 40 km/h. Wobec zakazu stosowania opon kolcowanych w Polsce, jestto jedyna pomoc dla kierowców podczas śnieżyc i zamieci.

 

Zimowy kodeks drogowy

Zamierzasz spędzić ferie zimowe za granicą? I na dodatek wybierasz się wgóry? Sprawdź, w których regionach Europy po przyjemnościbiałego szaleństwa trzeba wyruszać uzbrojonym w opony zimowe i jakichprzepisów trzeba tam przestrzegać. Nie wszędzie bowiem są one takiesame.

 

Bezpieczna jazda zimą!

W końcu, po dość długiej, a przede wszystkim ciepłej jesieni nadeszła jużchyba na dobre zima. I choć temat był niejednokrotnie wałkowany, to po razkolejny, z uporem maniaka, przypominamy o najważniejszych radach, bypodróż samochodem w tym okresie była jak najbezpieczniejsza.

 

Jazda w śniegu

Weekendowy zmasowany atak zimy pokazał, że nawet najlepiej przygotowanysamochód może się okazać niewystarczający, by uniknąćproblemów, jakie mogą pojawić się na drogach. Dlatego prezentujemygarść najistotniejszych porad, które powinny sprawić, byśmy cało ibez niespodzianek dotarli do celu naszej podróży.

 

Łańcuchy z... materiału tekstylnego

Choć w Polsce ciężkie zimy nie są niczym nadzwyczajnym, także naszesłużby drogowe częstokroć nie radzą sobie z warunkami atmosferycznymi.Gruba warstwa śniegu na jezdni, śnieg pokrywający zajeżdżony lód,zalegające błoto pośniegowe, czy marznące opady deszczu ze śniegiem topolska rzeczywistość.

 

Zimowe akcesoria od Bentleya

Wprawdzie śniegu jak na razie nie widać, mimo, że grudzień za pasem tomiejmy nadzieję, że drogowcy są przygotowani na nagłe nadejście zimy.Warto jednak zaopatrzyć się w akcesoria, które ułatwią namporuszanie się w zimie. Na rynku wybór jest ogromny, a do tego, możemyskorzystać z oferty Benteya

 

Mandaty zimową porą

Zima to szczególnie nieprzyjemny dla kierowców czas. Trudnewarunki na drogach, szybciej zapadające ciemności utrudniają dość znaczniebezpieczne poruszanie się. Do tego dochodzą wykroczenia, typowe dla tej poryroku, za które grożą nam mandaty karne. Podpowiadamy, co należy donaszych obowiązków, a czego absolutnie nie powinniśmy czynić, aby nienarazić się na otrzymanie grzywny.

 

Linki holownicze, łańcuchy, uchwyty rowerowe też mogą być wadliwe

Nieprawidłowe oznakowanie to najczęstsze uwagi inspektorów InspekcjiHandlowej do oferowanych na rynku elementów wyposażeniasamochodów - od linek holowniczych po uchwyty rowerowe.

 

Jazda po śniegu

Wystarczy jedna noc z opadami śniegu i na drugi dzień obserwujemy jak miastozwalania, a niektórzy kierowcy nie potrafią radzić sobie z taką,nagłą zmianą aury. A wystarczy zapamiętać kilka prostych rady, by zimowajazda w śniegu nie stała się naszym wrogiem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lancuchy na kola".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017