Wyszukiwałeś:

lancuchy X

przeciwsniezne X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lancuchy przeciwsniezne

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

W drodze na zimowy odpoczynek

Wyjeżdżasz niebawem na ferie? Pamiętaj, że mocno obładowany samochóddiametralnie zmienia swoje zachowanie na drodze podczas hamowania,przyspieszania czy pokonywania zakrętów. W zimowych warunkach nakierowców czeka jednak jeszcze kilka innych niespodzianek.

 

Łańcuchy przeciwśnieżne, czyli nie daj się zimie

Opony zimowe z kolcami to najlepsze połączenie kiedy na drodze zalega ubityśnieg i lód. W realnym świecie używać ich mogą jednak tak naprawdękierowcy ze Skandynawii. W Polsce korzystać mogą z nich kierowcy rajdowi wzawodach sportowych, dojeżdżający do odcinków specjalnych albo...rowerzyści. Alternatywnymi produktami, które poprawiają przyczepnośćauta w zimie, są w pewnym stopniu łańcuchy przeciwśnieżne, tekstylne rzepyi spraye do opon. Które z nich spisują się najlepiej?

 

Na zimówkach za granicą

Jeśli zamierzasz spędzić ferie zimowe poza granicami kraju, warto wiedziećgdzie i w jakim okresie w poszczególnych państwach Europy należyporuszać się na oponach zimowych, a w których takiego obowiązku niema.

 

Linki holownicze, łańcuchy, uchwyty rowerowe też mogą być wadliwe

Nieprawidłowe oznakowanie to najczęstsze uwagi inspektorów InspekcjiHandlowej do oferowanych na rynku elementów wyposażeniasamochodów - od linek holowniczych po uchwyty rowerowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lancuchy przeciwsniezne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017