Wyszukiwałeś:

laser

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: laser

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Wątek na forum: Z TravelPilot Rome w nieznane

Tak sie sklada ze jestem posiadaczem tego badziewia. Nawigacja dziala idealnie, jeszcze mnie nie zawiodla nawet w najwiekszych niemieckich miastach. Podrozowanie po Frankfurcie jest proste jak po wiosce. Dzieki pojawiajacej sie mapce mozna nawet zobaczyc w jak ostry zakret bedziemy wjezdz...

 

Nowi inwestorzy w Legnickiej SSE

W przyszłym tygodniu pięć firm działających w sektorze motoryzacyjnymotrzyma zezwolenia na prowadzenie działalności w podstrefie Środa Śląska naterenie Legnickiej SSE. Wszystkie inwestycje to inwestycje typu greenfield,czyli związane z budową fabryk od podstaw.

 

Laserowy zapłon

Ekipa naukowców zajmujących się badaniem światła laserowego opracowałametodę, która może w bliskiej przyszłości pomóc w zastąpieniutradycyjnych przewodów odpowiedzialnych za zapłon mieszanki paliwowej wsilniku.

 

BMW Concept Car 328: (Aero)dynamizm

BMW zaprezentowało swój najnowszy model studyjny 328 Mille Miglia TouringCoupe. Niemiecka marka chce w ten sposób zademonstrować swoje technicznemożliwości tworzenia aut przyszłości bazując na historycznychosiągnięciach.

 

Wielton: w 2006 r. 65% wzrost sprzedaży

Wielton, krajowy producent plandek i naczep, podsumował rok 2006 i przedstawiłplany na rok bieżący. W ubiegłym roku sprzedaż firmy wzrosła aż o 65% wstosunku do 2005 roku. W ubiegłym roku modernizacji uległy także halemontażowe, zakupione zostały nowe roboty do spawania i lasery przyspieszającecały proces produkcyjny.

 

Pracować w "Rollsie"...

Są piekielnie drogie, a prowadzenie ich jest podobno mniej stresujące niżleżenie i opalanie się na plaży. To samochody Rolls-Royce zcharakterystyczną statuetką 'Spirit of Ecstasy' na masce. Produkowane odpodstaw ręcznie, na specjalne życzenie klientów. Wysoka jakość iniepodważalny prestiż modeli brytyjskiej marki to także zasługapracowników. Beata Nogawka, jedna z siedmiu osób pochodzących zPolski zatrudnionych w fabryce Rolls-Royce'a w miejscowości Goodwoodopowiedziała nam między innymi o zwyczajach panujących w firmie.

 

Laserowy HUD + [VIDEO]

General Motors jako pierwszy koncern w 1988 roku wprowadził na ryneksamochód z wyświetlaczem HUD (Head Up Display). Zaraz po nim kilkuproducentów również wprowadziło tą przełomową jak na oweczasy technologię.

 

Magic Body Control - nowy wymiar komfortu

Magic Body Control - tak enigmatycznie brzmi nazwa nowego systemupoprawiającego komfort podróżowania, nad którym właśniepracuje Mercedes. Czy nowe rozwiązanie, które ma pojawić się wraz zdebiutem nowej generacji modelu Klasy S w 2013 roku, okaże się równieprzełomowe jak chociażby zastosowanie poduszek powietrznych czy strefykontrolowanego zgniotu?

 

Laser zastąpi świecę zapłonową

Szykuje się rewolucja w silnikach spalinowych. Według japońskichnaukowców dni świecy zapłonowej są już policzone. Ten kluczowykomponent może odejść już niebawem do lamusa. Wszystko za sprawą nowegowynalazku.

 

Światła w technologii LED to przeżytek

Światła diodowe są teraz dostępne w wyposażeniu praktycznie każdego nowego samochodu. Jeśli nie ma ich w katalogu opcji lub nasz samochód jest z ery "przed diodowej" to i tak bez przeszkód możemytakie światła zakupić praktycznie w każdym sklepie motoryzacyjnym bądź winternecie. Technika ma to do siebie, że nigdy nie stoi w miejscu a cały czassię rozwija. BMW idzie krok naprzód i chce montować w przyszłościświatła laserowe w swoich samochodach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017