Wyszukiwałeś:

laserowe X

swiatla X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: laserowe swiatla

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Laserowy zapłon

Ekipa naukowców zajmujących się badaniem światła laserowego opracowałametodę, która może w bliskiej przyszłości pomóc w zastąpieniutradycyjnych przewodów odpowiedzialnych za zapłon mieszanki paliwowej wsilniku.

 

Światła w technologii LED to przeżytek

Światła diodowe są teraz dostępne w wyposażeniu praktycznie każdego nowego samochodu. Jeśli nie ma ich w katalogu opcji lub nasz samochód jest z ery "przed diodowej" to i tak bez przeszkód możemytakie światła zakupić praktycznie w każdym sklepie motoryzacyjnym bądź winternecie. Technika ma to do siebie, że nigdy nie stoi w miejscu a cały czassię rozwija. BMW idzie krok naprzód i chce montować w przyszłościświatła laserowe w swoich samochodach.

 

Świetlna rewolucja BMW

BMW pracuje nad dwoma nowoczesnymi rozwiązaniami, które zmienią obliczemotoryzacji w kwestii oświetlenia. System Dynamic Light Sport oraz oświetlenielaserowe mają zwiększyć bezpieczeństwo podróżowania.

 

Inteligentne reflektory - diody laserowe

Lepszą widoczność pojazdu i doświetlanie drogi - takie cechy mawyróżniać nowy system oświetlenia w samochodach, nad którympracuje grupa naukowców z niemieckiego Uniwersytetu Leibniz w Hanowerze.Ich zdaniem przyszłość reflektorów samochodowych to diody laserowe.

 

Audi: Laserowe reflektory w nowym R18 e-tron

Innowacja w motoryzacji często rodzi się w motorsporcie. Audi podsyła namdowód na to w postaci przyszłorocznego bolidu R18 e-tron quattro,który jest wyposażony w najnowsze laserowe reflektory.

 

Audi przedstawia światła laserowe

Na targach elektroniki CES, które odbywają się w Las Vegas niemieckiproducent pokaże dobrze wszystkim znany koncept Sport quattro. Jegowyjątkową cechą są reflektory laserowe.

 
 

Audi R8 z laserowymi światłami drogowymi

Oto R8 LMX to model, którego główny atut to reflektory wykonanew technologii laserowej. Samochód można już zamawiać, a pierwszeegzemplarze pojawią się na drogach latem.

 
 

Laserowe spojrzenie nowego Audi R8

Musimy jeszcze poczekać co najmniej dwa tygodnie, zanim poznamy drugągenerację niemieckiego superauta - Audi R8, ale dzisiaj zobaczyliśmy pierwszezdjęcie, wciąż zakamuflowanego auta. Producent pochwalił się najnowszątechnologią w dziedzinie samochodowego oświetlenia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "laserowe swiatla".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017