Wyszukiwałeś:

latajacy X

samochod X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: latajacy samochod

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Wątek na forum: BMW M1 Hommage

jeszcze troche i będą latające bm-ki :) ~adzio

 

Latające maski w Clio

Jak donosi brytyjski magazyn "What Car?", pomimo ewidentnych problemów zpoprzednią generacją Clio, Renault nie zdecydowało się na ogłoszenie akcjiprzywoławczej do serwisów. Problem tkwił w niebezpiecznym otwieraniu sięmaski samochodu podczas jazdy.

 

Koniec z korkami!

Gdy codziennie rano w drodze do pracy stoimy w kilkusetmetrowym, o ile niekilkukilometrowym, korku pewnie nie raz zdarzyło się nam żałować, że naszsamochód nie został wyposażony skrzydła i silnik pozwalający wzbićsię w powietrze. Jeszcze do niedawna takie myśli byłyby czystą fantazją...

 

Uwaga na latające choinki!

"Choinko, choinko piękna jak las" - brzmi tekst jednej zbożonarodzeniowych piosenek. W okresie przedświątecznym właśnie takiedrzewko można spotkać przytwierdzone do dachu samochodu. Bardzo ważne w tymprzypadku jest solidne umocowanie takiego ładunku. W przeciwnym razie podczasgwałtownego hamowania świąteczna choinka może zamienić się w mordercząrakietę.

 

Wątek na forum: Latajacy spodek Alfy Romeo w Genewie

Bardzo ciekawa koncepcja Alfy na odrodzenie legendarnego już modelu. Myślę, że Taki samochód może się dobrze przyjąć ze względu na swoją oryginalność. Poza tym jest bardzo ładny, zachęcająco zapowiadają się także jego parametry. Jeśli ktoś ma pomysł na samochody, to na pewno są to włosi z Fiata. ...

 

Wątek na forum: Latający spodek od Carrozzeria Touring

Disco Volante to kolejna ciekawa propozycja Alfy Romeo. Auto trochę kosmiczne ale do tego zobowiązuje nazwa i bezapelacyjnie piękne do czego zobowiązuje pochodzenie. Latający Spodek posiada wszystkie cechy jakich wymagamy od Alfy- sportową moc i osiągi, niepowtarzalny klimat i piękny wygląd.

 

Mazda 626: Niezniszczalna mechanika!

4.5 Mechanicznie samochod jest dopracowany,zaryzykuję- niemal do perfekcji. Ekstremalnie trwałe sa przeguby, skrzyniebiegów i silniki. Zawieszenie też jest trwałe (remont na średinchzamiennikach co 50 tyś). To mój trzeci wóz Mazdy, razem przejechałe...

 

Sposób na latanie samochodem

Od kilku lat bacznie obserwujemy poczynania firmy Terrafugia. Parę dobrychlat temu jej właściciele zapowiedzieli, że stworzą hybrydę samochodu zsamolotem. Na początek ten pomysł wydawał się być oderwany odrzeczywistości. Z czasem jednak przybierał coraz bardziej realną postać.

 

Latający samochód na drogach za 2 lata

Na trwających właśnie targach SXSW w Teksasie, słowacka firma AeroMobil zapowiedziała wprowadzenie na rynek pierwszego latającego samochodu w ciągu2 lat. Poznajcie AeroMobil 3.0.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "latajacy samochod".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017