Wyszukiwałeś:

leasing

. Znaleziono 351 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: leasing

Spróbuj też wyszukać: octavia rs tdi największe leasing oc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 351 wszystkich):

A może leasing w jenach?

Niepewna sytuacja na rynku finansowym, ciągłe podwyżki stópprocentowych sprawiają, że coraz większym zainteresowaniem wśródpolskich przedsiębiorców cieszy się leasing udzielany w... japońskichjenach.

 

Nowa propozycja leasingu - Leasing All Inclusive

VB Leasing Polska wprowadził na rynek nowy produkt – Leasing AllInclusive. Propozycja została przygotowana z myślą o każdej firmie i opierasię na włączeniu do standardowej oferty leasingu elementówcharakterystycznych dla ofert wynajmu długoterminowego.

 

Full Service Leasing coraz popularniejszy

Leasing samochodów firmowych z szerokim pakietem usług dodatkowychcieszy się coraz większą popularnością. Zwłaszcza w gronie klientówflotowych, którzy zyskują nie tylko optymalne finansowanie, ale ikomfort użytkowania. Przedsiębiorcy nie muszą troszczyć się o przeglądy,wymianę opon czy skomplikowane kwestie administracyjne.

 

Leasingiem konsumenckim w kryzys

Choć na tle innych rynków europejskich czy nawet globalnych sprzedażsamochodów nowych w naszym kraju nie wygląda jakoś dramatycznie słabo,to jednak oznaki kryzysu dają się też odczuwać i u nas. A ponieważ rządociąga się z wprowadzeniem jakichś konkretnych rozwiązań mającychwspomóc branżę motoryzacyjną, to może skutecznym lekarstwem okażesię leasing konsumencki?

 

Leasing konsumencki czeka na regulacje

Leasing długo traktowany był jako usługa zarezerwowana niemal wyłącznie dlafirm. Udział leasingu konsumenckiego w transakcjach leasingu na rynkuruchomości w naszym kraju wynosi zaledwie 1 procent, podczas gdy w Europie jestto 15 procent.

 

VB Leasing przystępuje do PZWLP

W czerwcu do Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów przystąpiłafirma VB Leasing Polska SA. To już szesnasta firma działająca w branżywynajmu i leasingu pojazdów w szeregach PZWLP.

 

Leasing konsumencki przed boomem?

Na zachodzie Europy stanowi dziś nawet 15 procent wszystkich umówleasingowych. W Polsce odsetek ten waha się w okolicach 0,1 proc. Mimo to, towłaśnie leasing konsumencki może stać się w niedalekiej przyszłościjednym z ważnych elementów, który może znaczącą wpłynąć nawzrost sprzedaży aut nowych w naszym kraju.

 

Jak wziąć "kratkę" w leasing mimo chaosu w przepisach

Przedsiębiorcy słyszą zewsząd, że ostatni miesiąc 2010 r. to ostatnidzwonek na nabycie samochodów firmowych z kratką bez VATu. Większośćtych, którzy wcześniej myśleli o wymianie aut, właśnie teraz decydujesię wykorzystać możliwość inwestycji za niższą cenę. Trudnościzaczynają się jednak, gdy przychodzi do realizacji transakcji i dotyczy toprzede wszystkim leasingu, który wielu przedsiębiorców wybiera zewzględu na korzyści podatkowe.

 

Ubezpieczenie w leasingu - oświadczenie

Publikujemy dziś oświadczenie Polskiego Związku Wynajmu i LeasinguPojazdów w sprawie refakturowania kosztów podatku VAT wubezpieczeniu przedmiotu leasingu.

 

MAN Truck & Bus AG przejął EURO-Leasing

Firma EURO-Leasing, zajmująca się wynajmem pojazdów ciężarowych zdniem 1.4.2011 r. w całości została przejęta przez koncern MAN Truck &Bus AG. Dotychczas, firma MAN posiadała, w tej wiodącej niemieckiej firmiezajmującej się wynajmem pojazdów użytkowych, większościowy pakietudziałów w wysokości 50,1% a teraz nabyła pozostałe 49,9%udziałów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017