Wyszukiwałeś:

legnicka X

sse X

. Znaleziono 60 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: legnicka sse

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 60 wszystkich):

LSSE na potrzeby motoryzacji

Do Legnickiej SSE, włączono około 11,5 ha gruntów miasta Środa Śląska,które będą przeznaczone na inwestycje firm: Gotec, Vorwerk i HTM oraz gruntponad 2,4 ha w Legnicy pod inwestycję Gates Polska Sp. z o.o. Zgodnie z planamipowstanie 700 nowych miejsc pracy.

 

Zmiany w LSSE pod nowe inwestycje

Szykują się zmiany w Legnickiej SSE. Projekt zmian granic przygotowany zostałm.in. pod inwestycje dwóch firmy z sektora motoryzacyjnego. Firma Elton i Gotecplanują zainwestować łącznie około 50 mln złotych i utworzyć 285 miejscpracy na obszarze Środa Śląska.

 

Hiszpanie w legnickiej SSE

Dwie kolejne firmy rozpoczną działalność w Legnickiej Specjalnej StrefieEkonomicznej. Obie posiadają kapitał hiszpański. Pierwsza, Plasticos DurexPolska zainwestuje 17 mln zł., zaś druga, Sor Iberica Polska 13,3 mln zł.

 

Sor Iberica inwestuje pod Legnicą

W legnickiej SSE działalność rozpocznie hiszpańska firma Sor Iberica Polska.Spółka planuje wybudować fabrykę, w której zajmie się produkcją przyczepi naczep - chłodni.

 

Firma HMT zatrudnia nowych pracowników

Firma HMT Heldener Metalltechnik rozpoczęła rekrutację pracownikówprodukcyjnych w związku z uruchomieniem produkcji w nowo wybudowanej fabryce wKomornikach koło Środy Śląskiej na terenie Legnickiej SSE.

 

Filtry powietrza z Legnickiego Pola

Na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w Legnickim Polu powstanienowa fabryka. Inwestor, którym jest firma TBMECA Poland Sp. z o.o.,nabył 5 ha nowych gruntów, na których już w przyszłym roku mapowstać obiekt produkcyjny.

 

Legnicka SSE rozrasta się dla motoryzacji

O ponad 584 ha powiększy się Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Dlainwestorów zostały przygotowane atrakcyjne tereny w nowo powstałychpodstrefach w Miękini, Środzie Śląskiej oraz Okmianach. O dodatkowe terenyposzerzono także podstrefy w Polkowicach, Chojnowie, Legnicy i ŚrodzieŚląskiej-Komornikach. Obecnie Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna będziezajmować 1041 ha. Część z włączanych terenów przeznaczona jest podkonkretne projekty inwestycyjne, między innymi z branży motoryzacyjnej.

 

Legnicka SSE stawia na motoryzację

Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna  zakończyła rok 2010 z 4 wydanymizezwoleniami. Nakłady inwestycyjne zadeklarowane przez firmy, któreuzyskały zezwolenia w 2010 a zostaną zrealizowane w 2011 roku to 197milionów złotych. Inwestorzy stworzą ponad 180 miejsc pracy.Największym sukcesem LSSE w ubiegłym roku było zlokalizowanie fabrykiamerykańskiego koncernu Pittsburgh Glassworks – producenta szybsamochodowych.Władze spółki planują także prowadzenie dalszych pracnad wzmocnieniem kooperacji firm z branży motoryzacyjnej w regionie. 

 

Nowe inwestycje motoryzacyjne w legnickiej SSE

Rada Ministrów zdecydowała o rozszerzeniu Legnickiej Specjalnej StrefyEkonomicznej. Dzięki temu znajdzie się miejsce na nowe  inwestycje zbranży motoryzacyjnej.

 

BASF jednym z największych inwestorów Legnickiej SSE

Firma BASF w lipcu uruchomiła w Środzie Śląskiej fabrykękatalizatorów. Niemiecki koncern zainwestuje na terenie LegnickiejSpecjalnej Strefy Ekonomicznej (LSSE) ponad 350 mln zł i planuje uruchomićdziesięć nowoczesnych linii produkcyjnych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "legnicka sse".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017