Wyszukiwałeś:

lekki X

samochod X

. Znaleziono 92 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lekki samochod

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 92 wszystkich):

Wątek na forum: Rekordowy import używanych w październiku!

Ten szmelc to tragedia naszych dróg. Auta najmłodsze - czyli 6 letnie :(. Wartość samochodu ca 1.5 kzl to do tego powinna być na granicy opłata za złowanie już dodana i pobrana. Polska to nie może być śmietnik. Raz w życiu jechałem samochodem 10 letnim. Był zadbany (ciągle ASO) bezwypadkow...

 

Wątek na forum: Opel GT w sprzedaży od marca

264 koni i 229km/h?? Co tak slabo?? Ford Mondeo ST 220 "idzie" 250km/h chociaz to wielkie kombi. Opel GT wyglada na lekki i niezaduzy samochod, poniekad naprawde niezle wygladajacy :) ~Kuba

 

Lekki spadek sprzedaży aut w Europie

Mimo coraz większego zainteresowania kupnem nowych samochodów w EuropieWschodniej w listopadzie koncerny samochodowe sprzedały nieco mniejpojazdów niż w analogicznym okresie roku ubiegłego, wynika z raportuACEA. Nadal najwięcej nowych aut rejestruje się w Niemczech choć i tamzauważalny jest spory spadek w sprzedaży.

 

Lekki wzrost w czerwcu

Czerwiec przyniósł nieznaczne ożywienie na rynku aut nowych w naszymkraju. W porównaniu do maja br. o kilka procent wzrosła sprzedażzarówno samochodów osobowych, jak i pojazdów dostawczych.

 

Lekki wzrost sprzedaży

Zarówno w lipcu, jak i w ujęciu od początku roku sprzedaż nowych autna polskim rynku wykazuje niewielką tendencję wzrostową. Spadki dotknęłynatomiast segment lekkich pojazdów dostawczych.

 

Lekki jak puch, twardy jak stal

Inżynierowie Hondy przy współpracy naukowców z Uniwersytetu wLouisville pracują nad materiałem, który może wprowadzić wielkąrewolucję w projektowaniu samochodów.

 

Rosną ceny używanych ciężarówek

Po okresie stabilizacji cenowej rynek zaczyna powoli odczuwać wzrost wartościużywanych samochodów ciężarowych. Pomimo nie najwyższego popytu,ciągniki siodłowe Euro 5 drożeją, ponieważ ich ceny w Europie Zachodniejznacznie wzrosły. Nasilający się import tylko umocni tę tendencję.

 

Lekkie materiały przyszłością motoryzacji

Hybrydy, silniki elektryczne, jak najbardziej aerodynamiczne kształty to tylkoczęść rozwiązań, jakie branża motoryzacyjna zaczyna od pewnego czasustosować na szeroką skalę, by zmniejszyć spalanie oraz emisję CO2.Wśród innowacyjnych rozwiązań coraz częściej pojawiają się takżelekkie materiały do konstrukcji pojazdów.

 

Antos - klasa sama w sobie

Czy to żywność, olej opałowy, materiały budowlane, czy też transportkomunalny — Antos z dopuszczalną masą własną 18–26 ton doskonalesprawdza się w transporcie regionalnym. Mercedes-Benz Antos, to pierwsza seriasamochodów ciężarowych wyspecjalizowanych w ciężkim transporciedystrybucyjnym.

 

Renault i Fiat stworzą wspólny model

Współpraca pomiędzy różnymi markami stanowi dziś integralnączęść motoryzacyjnego świata. Renault, które ściśle jest powiązanez Nissanem, dogaduje się z Daimlerem. Fiat coraz mocniej zacieśnia swójalians z Chryslerem. Okazuje się, że niebawem Renault i Fiat będąwspólnie produkować lekki samochód dostawczy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lekki samochod".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018