Wyszukiwałeś:

lekki X

samochod X

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lekki samochod

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Lekki, zwinny, brytyjski

Prosto z Wielkiej Brytanii na stały ląd nadchodzi nowy roadster produkowanyprzez firmę Javan Sports Cars. Ważący jedynie 650 kilogramów, model R1 jestw stanie osiągnąć prędkość 100 km/h w jedyne 3,6 sekundy.

 

Nissan: Nowa platforma dla lekkich samochodów dostawczych

Nowy Nissan Cabstar zadebiutuje w październiku w Europie. Będzie to pierwszylekki samochód dostawczy Nissana, skonstruowany w oparciu o nową globalnąplatformę, przeznaczoną dla niewielkich ciężarówek (LDT).

 

Elektryczny Nissan za 3 lata

Już za trzy lata Nissan zamierza wprowadzić do masowej sprzedaży pierwszysamochód, który będzie napędzany silnikiem elektrycznym. Tym posunięciemzamierza on wyprzedzić konkurencję i odebrać największą część rynkurywalom, w kwestii samochodów przyjaznych dla środowiska.

 

Nissan NV200 - rewolucyjny koncept

Centrum stylistyczne Nissana w Europie opublikowało wczoraj pierwsze zdjęcianowoczesnego vana o innowacyjnej konstrukcji. Auto zadebiutuje już podczastargów motoryzacyjnych w Tokio, w październiku tego roku.

 

Lekki spadek sprzedaży aut w Europie

Mimo coraz większego zainteresowania kupnem nowych samochodów w EuropieWschodniej w listopadzie koncerny samochodowe sprzedały nieco mniejpojazdów niż w analogicznym okresie roku ubiegłego, wynika z raportuACEA. Nadal najwięcej nowych aut rejestruje się w Niemczech choć i tamzauważalny jest spory spadek w sprzedaży.

 

2008: dobry rok dla Mercedesa

W 2008 r. Daimler AG 2008  osiągnął globalną sprzedażsamochodów dostawczych na poziomie 287 205 pojazdów (poprzednirok: 289 073 pojazdów).

 

Lekki wzrost w czerwcu

Czerwiec przyniósł nieznaczne ożywienie na rynku aut nowych w naszymkraju. W porównaniu do maja br. o kilka procent wzrosła sprzedażzarówno samochodów osobowych, jak i pojazdów dostawczych.

 

Lekki wzrost sprzedaży

Zarówno w lipcu, jak i w ujęciu od początku roku sprzedaż nowych autna polskim rynku wykazuje niewielką tendencję wzrostową. Spadki dotknęłynatomiast segment lekkich pojazdów dostawczych.

 

Samochód przyszłości w Polsce + [VIDEO]

Do Warszawy zawitał samochód, który jest początkiem nowej ery whistorii motoryzacji. Mitsubishi iMIEV jest to pierwszy, seryjnie produkowanysamochód elektryczny na świecie. Mieliśmy okazję zobaczyć jakbędziemy jeździć już za parę lat.

 

Lekki jak puch, twardy jak stal

Inżynierowie Hondy przy współpracy naukowców z Uniwersytetu wLouisville pracują nad materiałem, który może wprowadzić wielkąrewolucję w projektowaniu samochodów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lekki samochod".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017