Wyszukiwałeś:

lexus X

ct X

ct X

200h X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lexus ct ct 200h

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Kompaktowa hybryda Lexusa

Na ubiegłorocznej wystawie samochodowej we Frankfurcie auto to pokazanezostało jeszcze w wersji koncepcyjnej i nazywało się Lexus LF-Ch. Już wGenewie poznamy wersję produkcyjną tego modelu, które ostatecznieprzyjmie nazwę CT 200h i będzie pierwszą pełną hybrydą w segmencieluksusowych kompaktów.

 

Tak wygląda nowy Lexus

Na kilka dni przed premierą w Genewie Lexus zdradził już niemal wszystkieinformacje na temat swojego nowego modelu - CT 200h, który będziepierwszym 5-drzwiowym kompaktowym modelem w gamie Lexusa.

 

Lexus CT 200h już w produkcji

Ruszyła produkcja najnowszego modelu Lexusa CT200h, pierwszego i jak na raziejedynego, w pełni hybrydowego pojazdu w segmencie aut kompaktowych klasypremium. Pierwsze egzemplarze tego modelu dotrą do Polski w marcu 2011.

 
 

Lexus Ct200h: Luksusowy Prius

Marka Lexus była do tej pory kojarzona z dobrze wyposażonymi samochodami zsegmentu premium, które konkurowały na tym polu z przedstawicielami zEuropy. Jednak od dłuższego czasu japońska marka zachęcona sukcesem ToyotyPrius planowała wprowadzić tzw. model wolumenowy. Tą rolę ma przejąćprezentowany Lexus Ct200h.

 

Będzie hybrydowy Lexus IS

Już za nieco ponad miesiąc na wystawie w Genewie zaprezentowany zostanie poraz pierwszy Lexus IS w hybrydowej odmianie 300h. Tym samym japońska markanależąca do Toyoty będzie jedyną, która oferuje hybrydowe wersjewszystkich swoich oferowanych na rynku modeli.

 

Lexus CT 200h ze zmienioną "twarzą"

Końcówka listopada to czas trzech ważnych wystaw samochodowych.Najważniejsze są oczywiście targi w Tokio, równie znana jest wystawa wLos Angeles, jednak z uwagi na rosnące znaczenie rynku chińskiego, nie możnazapomnieć także o Guangzhou Motor Show, gdzie zadebiutuje m.in. Lexus CT 200hpo liftingu.

 

Lexus CT 200h: Zmiany? Jakie zmiany!

Facelifting z przełomu roku Lexusa CT był więcej niż symboliczny. Ten samsilnik i układ napędowy, wystrój i wykończenie wnętrza i zaledwiejedna zauważalna różnica na zewnątrz.

 

Wątek na forum: Toyota czy lexus

Witajcie, zamierzam kupić nowy samochód. Jestem młodą osobą to ma być mój drugi samochód i zastanawiam się co wybrać czy Toyotę C-HR czy może Lexus CT 200h. Nie znam się za bardzo na samochodach więc potrzebuję waszej pomocy. Oczywiście oba modele to hybrydy. Jestem osobą która dużo jeździ i po P...

 

Lexus CT nowej generacji za dwa lata

W ofercie Lexusa w USA hybrydowego hatchbacka CT 200h zastępuje nowy miejskicrossover UX. Jednak popularny Lexus CT pozostaje w europejskiej ofercie firmy.Jak powiedział szef europejskiego oddziału koncernu Pascal Ruch, na rynku jest miejsce dla obu modeli, a nowej generacji CT można się spodziewać za dwa lata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lexus ct ct 200h".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018