Wyszukiwałeś:

licznik

. Znaleziono 526 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: licznik

Spróbuj też wyszukać: prędkościomierz licznik skoda predkosciomierz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 526 wszystkich):

Wątek na forum: Licznik VW POLO 6N 1996

Witam!! Jestem nowy tu i nowym użytkownikiem VW Polo, dlatego chce zadać jedno pytanko na temat licznika!! A mianowicie mam polówkę roku 1996 i mam licznik bez tego dużego wyświetlacza po środku, czy w tych starszych licznikach jest gdzieś kontrolka kończącej sie benzyny, bo mam już na rezerwie...

 

Czy cofanie licznika będzie karane?

Kilku, czy kilkunastoletni model ze śmiesznie niskim przebiegiem i w idealnymstanie technicznym, to marzenie dla każdego poszukującego samochodu z drugiejręki. Mało kto jednak uwierzy od razu w taką ofertę, podejrzewając, iniestety bardzo często słusznie, że ma do czynienia z tzw. przekręceniemlicznika. Być może niebawem proceder cofania licznika przestanie być jednakrównie nagminny jak dzisiaj. A to z tego względu, że taka czynnośćzostanie zakwalifikowana wprost jako przestępstwo.

 

Nie daj się przekręcić

W Polsce nie są prowadzone statystyki odnośnie wykrywalnościsamochodów z przekręconym licznikiem. W Niemczech, wedługszacunków policji w blisko co trzecim pojeździe używanym dochodzi domanipulacji przy dystansomierzu. Mając świadomość, że ogrom tych aut trafiatakże na nasz krajowy rynek można założyć, że nad Wisłą odsetek tychsamochodów jest również duży.

 

Wątek na forum: Poszukuje licznik audi a3 8p0

Witam Poszukuje licznik do Audi A3 11.2003r., 2.0TDI 140KM, nr licznika jaki szukam to 8P0 920 930 F. Bardzo bym prosił o informację na maila kogoś kto posiada taki licznik na sprzedaż. Z góry dziękuję i pozdrawiam. davido84

 

Przekręceni na liczniku

Kupując samochód używany w dzisiejszych czasach, trzeba mieć ze sobąsztab specjalistów, a najlepiej przenośne laboratorium. Jednym zelementów, które w bardzo kreatywny sposób są maskowaneprzez sprzedających, to przebieg samochodu.

 

Koniec z kręceniem liczników!

Od 1 stycznia tego roku weszły przepisy, które utrudnią życiewszystkim kombinatorom. Teraz podczas badania kontrolnego samochodu przebiegbędzie rejestrowany, więc skończą się czasy tzw. korekty liczników.

 

Chcą karać za cofanie liczników

Obowiązujący od początku tego roku przepis nakazujący rejestrowanieprzebiegu podczas każdego badania technicznego w teorii ma ukrócićproceder cofania liczników. Czy jednak będzie to skuteczna recepta nanieuczciwych sprzedawców, skoro nie przewidziano żadnej kary za wykrytąingerencję w stan licznika?

 

Jak skutecznie ukrócić cofanie liczników?

Choć od 1 stycznia br. istnieje już obowiązek rejestracji przebiegu każdegosamochodu podczas okresowych badań technicznych, to jednak jest to dopieropierwszy krok ku ostatecznej likwidacji problemu cofania liczników.Związek Dealerów Samochodów przygotował kompleksowerozwiązania, które mają skutecznie zapobiegać temu procederowi wprzyszłości.

 

Chcą ograniczyć cofanie liczników aut zza granicy

Związek Dealerów Samochodów wystąpił do MinisterstwaInfrastruktury i Rozwoju z inicjatywą zmiany ograniczającej cofanieliczników w pojazdach sprowadzonych z zagranicy.

 

Koniec z kręceniem liczników!

To już powoli koniec dla firm zajmujących się "korektą"liczników. Unia Europejska zamierza zdelegalizować od 2018 rokuwszystkie punkty oferujące tego typu usługi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017