Wyszukiwałeś:

likwidacja

. Znaleziono 407 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: likwidacja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 407 wszystkich):

Program likwidacji miejsc niebezpiecznych

W grudniu 2006 r. zakończył się pierwszy etap oceny decydujący o przyjęciuzadań zgłoszonych do III edycji Programu Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych naDrogach. Ogółem zgłoszono 269 zadań obejmujących przebudowę miejscniebezpiecznych, w których w latach 2003-2005 doszło do 1.364wypadków i 7.604 kolizji.

 

Czy będzie łatwiejsza likwidacja szkód komunikacyjnych?

Likwidacja szkody, nawet tej nie z własnej winy, rzadko kiedy dobrze kojarzysię większości ubezpieczonym. Długie i skomplikowane procedury, wysokiekoszty procesu likwidacji to najczęściej słyszane zarzuty. Jest jednakszansa, że będzie lepiej. Ma to sprawić system bezpośredniej likwidacjiszkód komunikacyjnych z OC.

 

Likwidacja kolejnej spółki zależnej od FSO

Zgromadzenie Wspólników spółki Dongwon ZS Polska Sp. zo.o. (spółki zależnej FSO) podjęło uchwałę o rozwiązaniuspółki i otwarciu jej likwidacji z dniem 1 stycznia 2011 r.

 

Likwidacja Zasetu?

W tym tygodniu może dojść do likwidacji Zasetu, poddostawcy FSO. Firmamieści się w KOzuchowie (woj. lubuskie) i pracuje obecnie w niej obecnie 140osób - poinformowała Gazeta Lubuska.

 

Likwidacja punktów karnych dopiero po opłaceniu mandatu

Ministerstwo Finansów proponuje wprowadzenie przepisów,które skłoniłyby Polaków do dobrowolnego płaceniamandatów. Takim rozwiązaniem mogłaby być na przykład możliwośćubiegania się o prawo jazdy dopiero po uregulowaniu zaległych należności lublikwidacja punktów karnych po opłaceniu mandatu.

 

Będą duże zmiany w ubezpieczeniach

Już w przyszłym roku szkoda samochodowa nie musi wiązać się wyłącznie zbólem głowy i utratą pieniędzy. Od marca będzie istniałamożliwość bezpośredniej likwidacji szkody. Komisja Nadzoru Finansówwprowadzi zaś wytyczne ujednolicające standardy wyliczania odszkodowania.

 

Koniec z patologiami przy likwidacji szkód

Trwają konsultacje w sprawie wytycznych Komisji Nadzoru Finansowegodotyczących likwidacji szkód komunikacyjnych. Jednolite standardy dlaubezpieczycieli mają ograniczyć liczbę nadużyć. Klienci najczęściejskarżą się na nieterminowe wypłacanie świadczeń czy uchybienia przystosowaniu zasady pełnego odszkodowania.

 

Dla tej opcji jesteśmy w stanie zapłacić więcej za ubezpieczenie

Niemal 70 proc. posiadaczy pojazdów jest gotowych dopłacić za opcjębezpośredniej likwidacji szkód. Z badania wynika, że zaakceptują cenęnawet o 10 proc. wyższą, bo w ten sposób zyskują możliwośćlikwidacji szkody u swojego ubezpieczyciela, a nie ubezpieczyciela sprawcy.

 

Bezpośrednia likwidacja szkód coraz bliżej

Już w drugim kwartale roku większość zakładów ubezpieczeniowychwprowadzi bezpośrednią likwidację szkód. Kierowcy są skłonnizapłacić nawet 10 proc. więcej, by móc korzystać z tej formyuzyskiwania odszkodowania.

 

Bezpośrednia likwidacja szkód - szybsze odszkodowanie, ale drożej

Od kwietnia pierwsze zakłady ubezpieczeniowe na terenie naszego kraju oferująsystem bezpośredniej likwidacji szkód. To dobra wiadomość dlakierowców, którzy szybciej będa otrzymywać odszkodowania.Możemy za to jednak więcej zapłacić.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017